Niestety, ta okazja już wygasła
Znaczek w Slowly "Happy Thanksgiving!"
165° Zakończono

Znaczek w Slowly "Happy Thanksgiving!"

Google Play Okazje
24
165° Zakończono
Znaczek w Slowly "Happy Thanksgiving!"
lis 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dla osób nieznających aplikacji Slowly - krótko mówiąc jest to aplikacja do... pisania listów na komputerze/telefonie. Pomysł na aplikację wziął się od czegoś takiego jak pen pals - czyli ludzi, którzy pisali do siebie listy wysyłanych tradycyjną pocztą. Wracając do aplikacji - jak nazwa wskazuje, wszystko odbywa się "dłużej", ze względu na czas jaki jest potrzebny na dostarczenie listu.

Początkowo mocno sceptycznie też podchodziłem do aplikacji. Założyłem ją w sierpniu i było coś na zasadzie - ok, zainstaluje, zaloguje się i zostawię. W aplikacji można ustawić opis swojej osoby i zainteresowania (wybrać z gotowej listy). Taki opis i zainteresowania stanowią bazę do rozpoczęcia wymiany listów. Ja stwierdziłem, że nie mam na to chwilowo czasu i opis wraz z zainteresowaniami ustawię kolejnego dnia. Następnego dnia już przyszedł pierwszy list, co mnie mocno zdziwiło. Z aplikacji zacząłem korzystać w sierpniu tego roku, a do teraz już wymieniłem ponad 150 listów. Sam się tego nie spodziewałem

Tak, listy w tej aplikacji potrzebują czasu na dotarcie do odbiorcy. W zależności od odległości od nas do osoby do której piszemy. Dostarczenie listu może zająć od kilku nawet do kilkudziesięciu godzin. W moim przypadku najdłuższa "droga" listu to coś ponad 20 godzin. Czas jaki potrzebny jest na dojście listu w Polsce to 2-4 godziny. Przy odległości nieco ponad 100 km trwa to 2 godziny.

Każdy na wstępie dostaje kilka niekończących się znaczków. Nie trzeba płacić za nowe znaczki, żeby wysłać list. Inne znaczki to "gadżet" i nie jest to wymagane do pisania listów. Jest też wersja Slowly Plus, która daje dodatkowe możliwości, ale standardowa wersja jest IMO w zupełności wystarczająca.

Oferta jest skierowana przede wszystkim dla osób, które korzystają z aplikacji Slowly - po wejściu w Stamp Store (tak na komputerze jak i na telefonie) jest dostępny znaczek "Happy Thanksgiving!".

Być może zainteresuje też kogoś, kto jeszcze nie korzysta z tej aplikacji, a do korzystania z której zachęcam. W szczególności w dobie szybkich komunikatorów

324893.jpg
Aktualizacje społecznościowe
24 Komentarze
Prześlij Komentarz