Niestety, ta okazja już wygasła
Zmywarka 60cm Electrolux EEM48321L, A+++
129° Zakończono

Zmywarka 60cm Electrolux EEM48321L, A+++

1.687,88zł1.889zł-11% Darmowa dostawa DarmowaRedcoon Okazje
7
lis 15. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zmywarka do zabudowy z technologią AirDry, na podłodze wyświetla czas pozostały do ukończenia programu.
Cena promocyjna wynosi 1 737,88 zł, jednak po zapisaniu do newslettera można ją obniżyć jeszcze o 50zł. Ponadto, raty 10x0%
Zamówiłem w środę, a dziś została dostarczona.
Aktualizacje społecznościowe
Redcoon OkazjeRedcoon kupon

Grupy

7 Komentarzy
Polecam zmywarki tej firmy. Moja stara jest nie do zajechania.
Okazja bez rewelacji.
MarcinJaskulski15/11/2019 21:19

Okazja bez rewelacji.


Normalna cena to 1900 tu masz dużo taniej. Za te funkcję cena b.d.
Zmywarki tej firmy to jak dla mnie elektrosmieci. Dwa lata i do wymiany.
del99916/11/2019 23:56

Zmywarki tej firmy to jak dla mnie elektrosmieci. Dwa lata i do wymiany.


Niestety, teraz to wszystko co jest na rynku to loteria. Zanim podjąłem decyzję o kupnie to siedziałem kupę czasu na elektrodzie, czytając komentarze, nawet dzwoniłem i podpytywałem serwisantów. Nie ma sprzętu, który można śmiało polecić jako w miarę pewny. Przykładowo takie bsh to problemy z słynną pompo-grzałką i uszczelnianiem dna. Beko, Amica... może Whirlpool - zawsze znalazł się komentarz w stylu "więcej tego szeptu nie kupię" albo "omijać szerokim łukiem" albo nie domywa czy nie suszy. Często też poszą "mój poprzedni sprzęt był lepszy". No takie czasy.
Edytowane przez: "pawel.dziopa" lis 17. 2019
pawel.dziopa17/11/2019 04:03

Niestety, teraz to wszystko co jest na rynku to loteria. Zanim podjąłem d …Niestety, teraz to wszystko co jest na rynku to loteria. Zanim podjąłem decyzję o kupnie to siedziałem kupę czasu na elektrodzie, czytając komentarze, nawet dzwoniłem i podpytywałem serwisantów. Nie ma sprzętu, który można śmiało polecić jako w miarę pewny. Przykładowo takie bsh to problemy z słynną pompo-grzałką i uszczelnianiem dna. Beko, Amica... może Whirlpool - zawsze znalazł się komentarz w stylu "więcej tego szeptu nie kupię" albo "omijać szerokim łukiem" albo nie domywa czy nie suszy. Często też poszą "mój poprzedni sprzęt był lepszy". No takie czasy.


To prawda, ja przy ostatnim zakupie patrzyłem już tylko na głośność pracy. W tym względzie Electrolux jest daleko za Boschem.
del99917/11/2019 08:22

To prawda, ja przy ostatnim zakupie patrzyłem już tylko na głośność pracy. …To prawda, ja przy ostatnim zakupie patrzyłem już tylko na głośność pracy. W tym względzie Electrolux jest daleko za Boschem.


Rozumiem. Kuchnię mam w osobnym pomieszczeniu, dlatego ten parametr jest dla mnie drugorzędny. Początkowo rozważałem model beko, ale tam z kolei trafiałem na komentarze, że jest dużo głośniejsza niż deklaruje producent - wtedy przestałem zwracać uwagę na ten parametr. Chwilę kusiła mnie Amica, świetne parametry w tym wygłuszenie no i dobra cena, ale okazało się, że to malowane beko i jest są awaryjne. Już prawie zdecydowałem się na siemensa z serii iq500, ale tu powtarzały się opinie, że nie dosusza. Dlatego padło na Electrolux z airdry, czyli drzwiczki otwierane automatycznie. Również, czytałem sporo pozytywów o jakości zmywania. Jedyne co się obawiam to o awaryjność. Podobno serwisanci nie cierpią electroluxów. Więc jeżeli trafiłem na felerny model to mogą być przygody.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst