Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
565°
Opublikowano 27 maja 2024

Zlot Pojazdów Militarnych Śląskie Manewry w Bytomiu > bezpłatna przejażdzka pojazdami militarnymi, Tank Crash > pojedynek czołgu z autem

ZA DARMO10zł
Stacjonarnie: Śląskie
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
3 493
3 100

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zlot Pojazdów Militarnych potrwa w naszym mieście przez trzy dni od 7 do 9 czerwca, jednak największe atrakcje dla mieszkańców organizatorzy przygotowali w sobotę i niedzielę. W sobotę 8 czerwca około 10:30 na ulicach Bytomia będzie można podziwiać przejazd pojazdów militarnych, które z bliska zobaczymy od 11:30 do 13:00 na pl. Jana III Sobieskiego. Potem pasjonaci militariów przejadą na tzw. zlotowisko czyli pod Szyb Krystyna w przy ul. Zabrzańskiej, gdzie od 14:00 przygotowano główne atrakcje. Wśród nich będą przejażdżki pojazdami militarnymi, Tank Crash, czyli pojedynek czołgu z samochodami osobowymi, a także koncerty, występy orkiestry wojskowej z Bytomia oraz strefa gastronomiczna z pyszną wojskową grochówką. Sobotnie wydarzenia zakończy o 21:45 specjalnie przygotowany na tę okazję fireshow.

W niedzielę 8 czerwca o 9:30 pod Szybem Krystyna rozpocznie się Piknik Służb Mundurowych, który potrwa do 17:00. Dla fanów militariów, którzy w sobotę nie będą mogli podziwiać militarnych perełek, organizatorzy o 14:00 ponownie zaprezentują Tank Crash, czyli pojedynek czołgu z samochodami osobowymi.

Śląskie Manewry, czyli Zlot Pojazdów Militarnych to jedna z największych imprez militarnych w Polsce. Co roku do Bytomia zjeżdżają nie tylko fani militariów, ale pasjonaci, którzy od wielu lat interesują się historią wojskowości, a posiadane przez nich pojazdy militarne to niejednokrotnie prawdziwe perełki, których próżno szukać na innych zlotach. Na imprezę oczywiście wstęp będzie bezpłatny, a podczas wydarzenia zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Zlot Pojazdów Militarnych organizowany jest przez Stowarzyszenie Pasjonatów Wojskowości „Kompania Bytom”, a patronat nad wydarzeniem objęli prezydent Bytomia Mariusz Wołosz oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ten...
  Na zlocie mówią po polsku czy Śląsku ?
  Awatar użytkownika toones
  Jeśli mówią to po polsku, jeśli godają to po Ślōnsku (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Gwiczek
  Ale super, melduję udział 🫡
 3. Awatar użytkownika policewoman
  Na ten pojedynek czołgu z autem to ja chyba specjalnie pojadę, aby to zobaczyć.
  Awatar użytkownika Hunt
  Autor
  Właśnie, jestem ciekawy jak to będzie wyglądało. Jaki czołg jakie auto
 4. Awatar użytkownika eter
  Jakby ktoś czegoś podobnego na 'drugim końcu' kraju szukał to w Bornem-Sulinowie też organizują co roku. Terenwizja kilka razy już materiał pokazywała od nich (z Bornego znaczy).
Awatar użytkownika