Niestety, ta okazja już wygasła
Zlewozmywak Franke Tectonite wraz z baterią Franke
186° Zakończono

Zlewozmywak Franke Tectonite wraz z baterią Franke

468zł699zł-33%Castorama Okazje
26
186° Zakończono
Zlewozmywak Franke Tectonite wraz z baterią Franke
kwi 18. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W castoramie w tym tygodniu wyprzedają zlewozmywak Franke Sirius Slim Tectonite XL. Nie byłaby to okazja gdyby nie to, że do zestawu dodają też baterię Franke Pola.

Zlewozmywak jest:
  • odporny na zarysowania i uderzenia
  • odporny na temperaturę oraz na powstawanie plam
  • gładka powierzchnia
  • nie traci koloru
Wymiary: 780 x 435 mm
15 lat gwarancji

Bateria ma korpus z fragranitu i ceramiczną głowicę.

Opinie na ceneo 4,9 z 7 ocen.

Nie wiem jaka jest cena regularna w castoramie, więc podaje na podstawie najtańszych na ceneo:
Najtaniej na ceneo zlewozmywak za 461zł, ale bez baterii.
Bateria najtaniej na ceneo za 238zł.
Razem 699zł, więc w castoramie 33% taniej.

Dostępne 3 kolory: orzech, szary i onyx.

Sam kupiłem onyx i w zestawie jest faktycznie bateria ale też jest syfon i korek automatyczny, także zestaw kompletny.
Aktualizacje społecznościowe
27 Komentarzy
Mam Model OID 611 onyxowy w pięknym czarnym kolorze. A właściwie miałem bo z pięknego koloru po roku już mało co zostało, mona go określić jako nocna szarość. Poza tym, No to tylko zlewozmywak; ) ale cena wyglada godnie, probs
Usuń z tytułu słowo "granitowy" bo on wcale taki nie jest. To tworzywo
2221744-YObnm.jpg
"Produkt wykonany został z tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, w tym uderzenia czy zarysowania."
Jak widać z granitem nie nic wspólnego.
Edytowane przez: "StefanMucha" kwi 18. 2019
StefanMucha18/04/2019 13:50

Usuń z tytułu słowo "granitowy" bo on wcale taki nie jest. To tw …Usuń z tytułu słowo "granitowy" bo on wcale taki nie jest. To tworzywo[Obrazek] "Produkt wykonany został z tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, w tym uderzenia czy zarysowania."Jak widać z granitem nie nic wspólnego.


Tak jest jednak sklasyfikowany. Jako granitowy. Wbrew pozorom do takiej klasyfikacji nie musi być w pełni zrobiony z granitu. Zlewy granitowe są robione z kompozytu. A jest nim mieszanka zmielonych minerałów i skał spojonych żywicą. Firmy mają swoj opatentowane tworzywa. Franke ma Tectonite.

Dodam jeszcze, że na zlewozmywak jest 15 lat gwarancji.
StefanMucha10 min

Usuń z tytułu słowo "granitowy" bo on wcale taki nie jest. To tw …Usuń z tytułu słowo "granitowy" bo on wcale taki nie jest. To tworzywo[Obrazek] "Produkt wykonany został z tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, w tym uderzenia czy zarysowania."Jak widać z granitem nie nic wspólnego.


Oni mają dwa materiały. Ten, z którego zrobiony jest zlew z okazji jest tańszy i gorszy. Drugi nazywa się fragranit i jest zdecydowanie lepszy.
Tectonite... Nie czytam dalej. Lepiej dolozyc do granitu.
karol.czapkowicz4 min

Tak jest jednak sklasyfikowany. Jako granitowy. Wbrew pozorom do takiej …Tak jest jednak sklasyfikowany. Jako granitowy. Wbrew pozorom do takiej klasyfikacji nie musi być w pełni zrobiony z granitu. Zlewy granitowe są robione z kompozytu. A jest nim mieszanka zmielonych minerałów i skał spojonych żywicą. Firmy mają swoj opatentowane tworzywa. Franke ma Tectonite. Dodam jeszcze, że na zlewozmywak jest 15 lat gwarancji.


Franke ma fragranit. Tektonit to zupelnie inny material. To tworzywo sztuczne.
Mam z fragranitu czarny onyks i po kilku latach trzeba by użyć kwasu zeby oczyścić z osadów
U mnie pod wplywem odrobiny kwasku cytrynowego zaczela schodzic farba z baterii
Edytowane przez: "Div666" kwi 18. 2019
blueskojota19 min

Mam Model OID 611 onyxowy w pięknym czarnym kolorze. A właściwie miałem bo …Mam Model OID 611 onyxowy w pięknym czarnym kolorze. A właściwie miałem bo z pięknego koloru po roku już mało co zostało, mona go określić jako nocna szarość. Poza tym, No to tylko zlewozmywak; ) ale cena wyglada godnie, probs


Mam to samo, tylko większą wersja, po 3 latach wyglada dużo gorzej niż na poczatku
karol.czapkowicz10 min

Tak jest jednak sklasyfikowany. Jako granitowy. Wbrew pozorom do takiej …Tak jest jednak sklasyfikowany. Jako granitowy. Wbrew pozorom do takiej klasyfikacji nie musi być w pełni zrobiony z granitu. Zlewy granitowe są robione z kompozytu. A jest nim mieszanka zmielonych minerałów i skał spojonych żywicą. Firmy mają swoj opatentowane tworzywa. Franke ma Tectonite. Dodam jeszcze, że na zlewozmywak jest 15 lat gwarancji.Miałeś kiedyś w ręku zlew granitowy? Napisałeś, że kupiłeś, zważ w takim układzie sam zlewozmywak. Jeszcze jedna uwaga, bo w weekend montowałem wyglądający identycznie, nie było w zestawie uszczelki piankowej.
luc4s_b18/04/2019 14:02

Tectonite... Nie czytam dalej. Lepiej dolozyc do granitu.


Nie wiem w czym on aż tak bardzo ustępuje. Castorama też klasyfikuje to jako granitowy. Wygląda też jak granitowy. Tectonite jest odporny na zarysowania, ścieranie, uderzenia, plamy, temperaturę do 300 stopni; producent zapewnia też, że dzięki powłoce odpornej na UV, zlew nie nigdy nie straci koloru. Jak straci to mam 15 lat gwarancji.

468zł za tectonite z baterią? no to sobie czekaj na fragranit. Dla Ciebie to nie okazja, ja jestem zadowolony z zakupu.
Myślę, że model modelowi nie równy. Różne materiały. W pewnych modelach za 300zł na pewno będzie się szybko odbarwiał temat. Do tego dochodzi jeszcze pielęgnacja, bo z tego co wiem trzeba co jakiś czas oliwić.

Nie wiem jaki jest model OID, ale coś wam powiem. To nie ten.
Tombak w takim układzie też castorama by sklasyfikowała jako złoto, bo kolor ma podobny.
StefanMucha18/04/2019 14:24

Tombak w takim układzie też castorama by sklasyfikowała jako złoto, bo kol …Tombak w takim układzie też castorama by sklasyfikowała jako złoto, bo kolor ma podobny.


Usunąłem z opisu. Żeby było jasne.
Zlew waży 9 kilo. Nie jest więc wyrzeźbiony z granitu tylko z Tectonite. To, że jest tak lekki to akurat dla moich szafek plus. Tym bardziej, że idzie to w parze z wytrzymałością zlewu. Dokładny opis Tectonite można znaleźć na stronie producenta. Za granitowy trzeba zapłacić niemal 2 razy tyle lub więcej.
karol.czapkowicz18/04/2019 14:39

Za granitowy trzeba zapłacić niemal 2 razy tyle lub więcej.


W tym sedno sprawy. Opis wprowadzał w błąd.
tectonite to granit dla ubogich
Anubis3 min

nie zawszeA gość z dala, niech się nie wpie....la, jak starsi rozmawiają
Anubis1 g, 27 min

tectonite to granit dla ubogich


Powiedział użytkownik cebulandii
karol.czapkowicz2 g, 52 min

Tak jest jednak sklasyfikowany. Jako granitowy. Wbrew pozorom do takiej …Tak jest jednak sklasyfikowany. Jako granitowy. Wbrew pozorom do takiej klasyfikacji nie musi być w pełni zrobiony z granitu. Zlewy granitowe są robione z kompozytu. A jest nim mieszanka zmielonych minerałów i skał spojonych żywicą. Firmy mają swoj opatentowane tworzywa. Franke ma Tectonite. Dodam jeszcze, że na zlewozmywak jest 15 lat gwarancji.Ja mam Franke bardziej granitowy bo z tego tectonite to przy wycinaniu otworu na baterię się tnie jak plastik
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst