Niestety, ta okazja już wygasła
Zipro Mata do ćwiczeń 6mm blue TPE
129° Zakończono

Zipro Mata do ćwiczeń 6mm blue TPE

42zł61,90zł-32%Morele.net Okazje
lip 12. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Koszt dostawy: 0zł z MAX lub 9zł do punktu

Joga, stretching, pilates, tabata i inne ćwiczeniaMata Zipro przeznaczona do jogi i innych rodzajów zajęć. Nie absorbuje wilgoci, dobrze izoluje oraz nie ślizga się po podłożu w trakcie ćwiczeń. Jest elastyczna i wytrzymała oraz zapobiega powstawaniu otarć. Mata została wykonana z ekologicznego termoplastycznego elastomeru, który jest miękki, doskonale amortyzuje, nie odkształca się i nie wywołuje reakcji alergicznych.

Mata do jogi Zipro idealnie przylega do podłoża. Jej końce nie podwijają się, a ona sama nie ,,ucieka'' spod nóg ani rąk podczas mniej lub bardziej wymagających ćwiczeń i pozycji. Nie wchłania wilgoci, przez co nie powoduje ryzyka namnażania się bakterii i drobnoustrojów.
Wygodne transportowanie i przechowywanieMata ma zwijaną konstrukcję i niewiele waży, dlatego wygodne i łatwe jest jej przechowywanie i transportowanie. Ma optymalne wymiary 183 x 61 cm gwarantujące komfort ćwiczeń osobom o różnym wzroście oraz grubość 0,6 cm, która zapewnia prawidłową amortyzację i izolację.

Mata fitness Zipro jest bezwonna i nie pochłania zapachów. Zabierana regularnie do klubu, pomimo częstego rozwijania i zwijania, trwale zachowuje swój kształt, miękkość i elastyczność.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz