Ziggurat PL PS4
89°

Ziggurat PL PS4

19,99zł 6,70zł Allegro Okazje
2
89°
Ziggurat PL PS4
paź 10. 2020
Ziggurat (PS4) to wyjątkowe połączenie gry akcji FPP z produkcjami, w których głównym zadaniem stojącym przed graczem jest eksploracja podziemi.

Główny bohater eksploruje tytułową budowlę – świątynię z czasów Mezopotamii – i unika licznych pułapek, które na niego czyhają. Tym samym zamierza udowodnić, że nie jest już „żółtodziobem” i zasługuje na miano zasługującego na respekt czarnoksiężnika. Gracz obserwuje rozgrywkę z perspektywy pierwszoosobowej, co daje dobry wgląd w wydarzenia rozgrywające się w pomieszczeniach pradawnej świątyni, ale największą atrakcją rozgrywki jest dreszczyk emocji związany z unikaniem pułapek, a także przedmioty do odnalezienia, ułatwiające poruszanie się po niebezpiecznych komnatach.

Główny bohater może używać trzech rodzajów magii oferujących zróżnicowane możliwości: niebieskiej, zielonej i pomarańczowej. Każda z nich ma w interfejsie gry własny pasek, wskazujący jej aktualny poziom. Co ciekawe, poszczególne poziomy magicznych mocy mogą być uzupełniane wyłącznie poprzez uśmiercanie przeciwników dysponujących takim samym rodzajem mocy. Uzupełnienie zapasów następuje poprzez przejęcie magicznych sił zabitego wroga.

Typowo dla wszystkich gier tego rodzaju, Ziggurat oferuje jedno życie – zabicie oznacza koniec zabawy, a podróż po świątyni należy rozpoczynać od początku. Pewnym pocieszeniem jest fakt, że zdobyty ekwipunek nie przepada i można go wykorzystać w toku kolejnej rozgrywki.

Ze względu na charakter misji, twórcy Ziggurat przewidzieli wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.Gra oferuje niezwykle atrakcyjną, mroczną oprawę graficzną, której zalety można docenić szczególnie, gdy użycie mocy i broni wiąże się z efektami specjalnymi. Tekstury są szczegółowe, a liczba realistycznych detali powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających amatorów rozgrywek typu dungeon crawler.

306970-edfZH.jpg306970-62tSF.jpg306970-Dn2ef.jpg306970-YuqDy.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
2 Komentarze
Nic szczególnego. Ot, taki zapychacz czasu. Można popykać u nawet daje to trochę frajdy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst