Niestety, ta okazja już wygasła
ziemniaki 5 kg - Kaufland - Wrocław Długa
701° Zakończono

ziemniaki 5 kg - Kaufland - Wrocław Długa

1,99zł12,99zł-85%Kaufland Okazje
17
701° Zakończono
ziemniaki 5 kg - Kaufland - Wrocław Długa
cze 20. 2020Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
17 Komentarzy
Plus za cenę ale już była wrzuta
Jeedziem tam
Ziemniaki czy jakiś wyrób paszowo-przemysłowy? Ostatnio kupiłem w Netto i nie dośc, że gotują się 40minut to jeszcze ohydne w smaku.
pepper.pl/pro…145

pepper.pl/pro…380

Ale nie mam nic do twojej wrzutki, cena super to i plus jest, tamte okazje już wygasły więc fajnie czasami przypomnieć
Już nic nie ma
dareczekpop20/06/2020 19:27

https://www.pepper.pl/promocje/ziemniaki-polskie-5kg-kauflandzie-radzionkow-274145 https://www.pepper.pl/promocje/kartofle-do-rehabilitacji-w-gdanskim-kauflandzie-269380


ta jest ogólnopolska.
Edytowane przez: "Pawel_19XX" cze 20.
Ma być w biedronce 1kg za 1zł to wyprzedają.
Barbara_B20/06/2020 19:37

Już nic nie ma


Wiem, bo zaladowalem busa . Tak powaznie to takie "maziowate" sa.
Uwaga uwaga proponuje wziąć taki worek i zważyć na wadze w sklepie. Dziś byłem w biedrze, ziemniaki 3kg po 9zl pakowane właśnie w takie worki. Wziąłem jeden wydawał mi się lekki, rzuciłem na wagę a tam 1,7kg sprawdziłem kolejne dwa i żaden nie ważył więcej niż 2,1 kg. A cenowka 3kg = 8.99 (jak dobrze pamiętam). Chyba że ważą je na kasie i od 8.99 za 3kg proporcjonalnie odejmują ale nie chce mi się wierzyć, bo worek ma KOD kreskowy a na cenowce ewidentnie info: 3kg 8,99
Edytowane przez: "Duchh" cze 20.
Duchh20/06/2020 22:50

Uwaga uwaga proponuje wziąć taki worek i zważyć na wadze w sklepie. Dziś by …Uwaga uwaga proponuje wziąć taki worek i zważyć na wadze w sklepie. Dziś byłem w biedrze, ziemniaki 3kg po 9zl pakowane właśnie w takie worki. Wziąłem jeden wydawał mi się lekki, rzuciłem na wagę a tam 1,7kg sprawdziłem kolejne dwa i żaden nie ważył więcej niż 2,1 kg. A cenowka 3kg = 8.99 (jak dobrze pamiętam). Chyba że ważą je na kasie i od 8.99 za 3kg proporcjonalnie odejmują ale nie chce mi się wierzyć, bo worek ma KOD kreskowy a na cenowce ewidentnie info: 3kg 8,99


A nie wpadłeś na pomysł żeby spytać na kasie? Tak czy tak pojawia się pełno takich plotek, ale zazwyczaj są obalane przez różnych testerów. Myślisz, że jesteś jedyną osobą, która zorientowałaby się, że worek waży 1+ kilo mniej?.No chyba że w tamtym sklepie podkradają Janusze lub inne Seby jakimś sposobem nieuszkadzającym siatki. No albo źle ważysz i cały ciężar nie idzie na powierzchnię wagi.
Edytowane przez: "Destroy666" cze 21.
F4R3L20/06/2020 18:58

Ziemniaki czy jakiś wyrób paszowo-przemysłowy? Ostatnio kupiłem w Netto i n …Ziemniaki czy jakiś wyrób paszowo-przemysłowy? Ostatnio kupiłem w Netto i nie dośc, że gotują się 40minut to jeszcze ohydne w smaku.


Pewnie sprzedają Pastewne
Destroy66621/06/2020 01:19

A nie wpadłeś na pomysł żeby spytać na kasie? Tak czy tak pojawia się pełno …A nie wpadłeś na pomysł żeby spytać na kasie? Tak czy tak pojawia się pełno takich plotek, ale zazwyczaj są obalane przez różnych testerów. Myślisz, że jesteś jedyną osobą, która zorientowałaby się, że worek waży 1+ kilo mniej?.No chyba że w tamtym sklepie podkradają Janusze lub inne Seby jakimś sposobem nieuszkadzającym siatki. No albo źle ważysz i cały ciężar nie idzie na powierzchnię wagi.


Oczywiście że tak wpadłem na taki pomysł żeby powiadomić ale że było tyle ludzi w sklepie 3 kasy full kolejki gdzieś po drugiej stronie na końcu ktoś wykładał towar stwierdziłem że poradzę sobie inaczej i wezmę ziemniaki obok które sam odważę. Informuję was o tym żeby sprawdzać na bieżąco, umiem posługiwać się wagą więc dobrze były zważone. Czy myślę że jestem jedyną osobą która by się zorientowała? Może tak może nie akurat w tym sklepie może nikt nie sprawdzał. Za to jako pracownik sklepu nie musisz się tak spinać, nie mówię że biedra kłamie i oszukuje mówię żeby sprawdzać bo może waga się nie zgadzać w jakimkolwiek sklepie, tu akurat jest oferta właśnie innego sklepu.
Duchh21/06/2020 09:13

Brednie


To że ktoś logicznie myśli nie od razu oznacza, że jest pracownikiem sklepu, bystrzaku - zupełnie nie trafiłeś w branżę. Zdejmij tzw. foliową czapeczkę i zacznij myśleć. Wypisując głupoty na Pepperze jedynie potencjalnie marnujesz czas innych, zgłaszając problem tam gdzie powinieneś możesz okazać się przydatny jeśli faktycznie np. zachodzi sytuacja podkradania tak jak pisałem.
Destroy66621/06/2020 11:38

To że ktoś logicznie myśli nie od razu oznacza, że jest pracownikiem skl …To że ktoś logicznie myśli nie od razu oznacza, że jest pracownikiem sklepu, bystrzaku - zupełnie nie trafiłeś w branżę. Zdejmij tzw. foliową czapeczkę i zacznij myśleć. Wypisując głupoty na Pepperze jedynie potencjalnie marnujesz czas innych, zgłaszając problem tam gdzie powinieneś możesz okazać się przydatny jeśli faktycznie np. zachodzi sytuacja podkradania tak jak pisałem.


W którym miejscu napisałem "Brednie"? Mówię nie spinaj się nigdzie więcej nie będę tego zgłaszał ktoś będzie chciał to skorzysta i tyle . Robisz burzę o nic, napisałem w ramach przestrogi a ty sie spinasz i tyle.
Edytowane przez: "Duchh" cze 21.
Zadne brednie4621802-RUSut.jpg

4621802-GznZz.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst