Niestety, ta okazja już wygasła
Zielony filtr do oczyszczaczy Xiaomi
163° Zakończono

Zielony filtr do oczyszczaczy Xiaomi

98,66zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
27
163° Zakończono
Zielony filtr do oczyszczaczy Xiaomi
lis 11. 2018Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dodatkowe 2% zniżki można zgarnąć kupując >= 5 sztuk. Cenę można dodatkowo zbić kuponami. Mi przy zakupie 2 sztuk cena za sztukę wyszła 91 zł.
Aktualizacje społecznościowe
27 Komentarzy
lepiej po prostu kupić 2 i wykorzystać kupon: radio1111, wtedy wychodzi US $47.50, więc około 180 zł.
cytrus18 min

lepiej po prostu kupić 2 i wykorzystać kupon: radio1111, wtedy wychodzi …lepiej po prostu kupić 2 i wykorzystać kupon: radio1111, wtedy wychodzi US $47.50, więc około 180 zł.Ten kod nie jest już dostępny, ale tak jak napisałem w opisie, cenę można zbić innymi kuponami (np. dla nowych klientów)
Ma ten chip RFID na spodzie? Pod oczyszczacz w wersji 2S
E571 min

Ma ten chip RFID na spodzie? Pod oczyszczacz w wersji 2SW/g zdjęć w ofercie ma, aczkolwiek nie potwierdzę tego dopóki nie otrzymam swojego zamówienia.
Może ktoś podpowiedzieć odnosnie tych nakładek na filtr. Chodzi o hasło klucz, lub link, czego szukać.
StefanMucha11/11/2018 09:50

Może ktoś podpowiedzieć odnosnie tych nakładek na filtr. Chodzi o hasło klu …Może ktoś podpowiedzieć odnosnie tych nakładek na filtr. Chodzi o hasło klucz, lub link, czego szukać.Możesz spróbować czegoś w stylu "XIAOMI Air Purifier Cotton Filter" aczkolwiek moim zdaniem owijanie filtra ma mały sens. Filtr jest owinięty siateczką mającą zatrzymywać duże cząstki (można lub wręcz należy filtr regularnie odkurzać). Obłożenie filtra raczej nie przedłuży jego żywotności (drobne cząstki i tak przenikną przez nakładkę), a ograniczy przepływ powietrza zmniejszając jego skuteczność.
Dopiero zaczynam się interesować tematem oczyszczaczy powietrza od xiaomi. Jakie znaczenie mają różne kolory tych filtrów?
radzwi6 min

Dopiero zaczynam się interesować tematem oczyszczaczy powietrza od xiaomi. …Dopiero zaczynam się interesować tematem oczyszczaczy powietrza od xiaomi. Jakie znaczenie mają różne kolory tych filtrów?


Wpisz w google "Czym różnią się filtry Xiaomi: niebieski, zielony i fioletowy" i pierwszy link. Tam jest dobrze wytłumaczone. Nie mogę wstawić linku bo pepper zablokował stronę lifeplanet z jakichś powodów.
radzwi7 min

Dopiero zaczynam się interesować tematem oczyszczaczy powietrza od xiaomi. …Dopiero zaczynam się interesować tematem oczyszczaczy powietrza od xiaomi. Jakie znaczenie mają różne kolory tych filtrów?


Wyszukaj w google "lifeplanet Czym różnią się filtry Xiaomi: niebieski, zielony i fioletowy" - nie mogę dodać bezpośredniego linku.
StefanMucha11/11/2018 09:50

Może ktoś podpowiedzieć odnosnie tych nakładek na filtr. Chodzi o hasło klu …Może ktoś podpowiedzieć odnosnie tych nakładek na filtr. Chodzi o hasło klucz, lub link, czego szukać.Takie coś : pl.aliexpress.com/ite…PlI ??? Mam załżone na filtrze i troche wydłuża jego żywotność. Cały syf i kurz osadza sie na tej bawełnie a nie bezpośrednio na filtrze. Nie ogranicza przepływu powietrza.
Edytowane przez: "draco21" lis 11. 2018
liet33 min

Możesz spróbować czegoś w stylu "XIAOMI Air Purifier Cotton Filter" acz …Możesz spróbować czegoś w stylu "XIAOMI Air Purifier Cotton Filter" aczkolwiek moim zdaniem owijanie filtra ma mały sens. Filtr jest owinięty siateczką mającą zatrzymywać duże cząstki (można lub wręcz należy filtr regularnie odkurzać). Obłożenie filtra raczej nie przedłuży jego żywotności (drobne cząstki i tak przenikną przez nakładkę), a ograniczy przepływ powietrza zmniejszając jego skuteczność.Co do małych, to nie ulega wątpliwości, że nie zatrzyma. Bardziej chodzi o zatrzymanie kotów spod szafek zaciąganych.
draco2111/11/2018 10:20

Takie coś : …Takie coś : https://pl.aliexpress.com/item/10PCS-HEPA-antibacterial-anti-dust-cotton-for-xiaomi-air-purifier-2-1-Universal-air-conditioning-filter/32822649868.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.76eb5c0fDwSPlI ??? Mam załżone na filtrze i troche wydłuża jego żywotność. Cały syf i kurz osadza sie na tej bawełnie a nie bezpośrednio na filtrze. Nie ogranicza przepływu powietrza.


Skoro jest to kolejny filtr, wystarczająco gęsty że nie przepuszcza kurzu, to musi ograniczać przepływ powietrza. Tak jak napisałem wcześniej, moim zdaniem nie ma to większego sensu, bo kurz i tak osadza się na przezroczystej siateczce którą obłożony jest właściwy filtr. Od siebie dodam, że w/g mnie (poza kwestią ceny) częsta wymiana filtrów gwarantuje właściwą skuteczność. Poza oczyszczaczem Xiaomi mam też Sharp'a KC-A40, którego kupiłem jakieś 3 lata temu. Teoretycznie filtr HEPA w tym oczyszczaczu powinien starczyć na max. 10 lat użytkowania. Sęk w tym, że gdy rano przestawiam Xiaomi do pomieszczenia w którym przez noc pracował Sharp, miernik pokazuje około 30 jednostek. Xiaomi po 20 minutach zbija tą wartość do 10. Pośredni wniosek jest taki, że już teraz wypadałoby wymienić filtr w Sharp'ie, ale ten kosztuje ponad 400 zł. W związku z powyższym wolę wymieniać filtr w xiaomi co rok (góra dwa razy do roku) za trochę ponad 90 zł, niż w Sharpie za ponad 400 co trzy lata, bo i tak skuteczność filtracji przy corocznej wymianie filtra Xiaomi będzie miał większą.
draco2111/11/2018 10:20

Takie coś : …Takie coś : https://pl.aliexpress.com/item/10PCS-HEPA-antibacterial-anti-dust-cotton-for-xiaomi-air-purifier-2-1-Universal-air-conditioning-filter/32822649868.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.76eb5c0fDwSPlI ??? Mam załżone na filtrze i troche wydłuża jego żywotność. Cały syf i kurz osadza sie na tej bawełnie a nie bezpośrednio na filtrze. Nie ogranicza przepływu powietrza.


Te z linka masz?
StefanMucha21 min

Te z linka masz?


Tak te z linka, jest ich 10 (troche za dużo), mają taśme samoprzylepną i pasują idealnie do filtra, kupowałem dość dawno, można tą owijke wyprać i jest jak nowa. Blokuje wszystkie paprochy, grubszy kurz itp.

liet23 min

Skoro jest to kolejny filtr, wystarczająco gęsty że nie przepuszcza kurzu, …Skoro jest to kolejny filtr, wystarczająco gęsty że nie przepuszcza kurzu, to musi ograniczać przepływ powietrza. Tak jak napisałem wcześniej, moim zdaniem nie ma to większego sensu, bo kurz i tak osadza się na przezroczystej siateczce którą obłożony jest właściwy filtr. Od siebie dodam, że w/g mnie (poza kwestią ceny) częsta wymiana filtrów gwarantuje właściwą skuteczność. Poza oczyszczaczem Xiaomi mam też Sharp'a KC-A40, którego kupiłem jakieś 3 lata temu. Teoretycznie filtr HEPA w tym oczyszczaczu powinien starczyć na max. 10 lat użytkowania. Sęk w tym, że gdy rano przestawiam Xiaomi do pomieszczenia w którym przez noc pracował Sharp, miernik pokazuje około 30 jednostek. Xiaomi po 20 minutach zbija tą wartość do 10. Pośredni wniosek jest taki, że już teraz wypadałoby wymienić filtr w Sharp'ie, ale ten kosztuje ponad 400 zł. W związku z powyższym wolę wymieniać filtr w xiaomi co rok (góra dwa razy do roku) za trochę ponad 90 zł, niż w Sharpie za ponad 400 co trzy lata, bo i tak skuteczność filtracji przy corocznej wymianie filtra Xiaomi będzie miał większą.U mnie to działa i się sprawdza, a kosztowało niewiele. Samego filtra nie wypiore a jak się tego syfu napcha za tą siateczke to tez nie odkurzysz.
liet11/11/2018 10:47

Skoro jest to kolejny filtr, wystarczająco gęsty że nie przepuszcza kurzu, …Skoro jest to kolejny filtr, wystarczająco gęsty że nie przepuszcza kurzu, to musi ograniczać przepływ powietrza. Tak jak napisałem wcześniej, moim zdaniem nie ma to większego sensu, bo kurz i tak osadza się na przezroczystej siateczce którą obłożony jest właściwy filtr. Od siebie dodam, że w/g mnie (poza kwestią ceny) częsta wymiana filtrów gwarantuje właściwą skuteczność. Poza oczyszczaczem Xiaomi mam też Sharp'a KC-A40, którego kupiłem jakieś 3 lata temu. Teoretycznie filtr HEPA w tym oczyszczaczu powinien starczyć na max. 10 lat użytkowania. Sęk w tym, że gdy rano przestawiam Xiaomi do pomieszczenia w którym przez noc pracował Sharp, miernik pokazuje około 30 jednostek. Xiaomi po 20 minutach zbija tą wartość do 10. Pośredni wniosek jest taki, że już teraz wypadałoby wymienić filtr w Sharp'ie, ale ten kosztuje ponad 400 zł. W związku z powyższym wolę wymieniać filtr w xiaomi co rok (góra dwa razy do roku) za trochę ponad 90 zł, niż w Sharpie za ponad 400 co trzy lata, bo i tak skuteczność filtracji przy corocznej wymianie filtra Xiaomi będzie miał większą.


Jaki masz miernik i jaki polecasz? Szukam dobrego na pm 2,5 i 10
StefanMucha11/11/2018 09:50

Może ktoś podpowiedzieć odnosnie tych nakładek na filtr. Chodzi o hasło klu …Może ktoś podpowiedzieć odnosnie tych nakładek na filtr. Chodzi o hasło klucz, lub link, czego szukać.ja stosuję matę do Rekuperatora F7 z aledrogo, kosztuje niewiele, po 2 miesiącach z białego robi się szary ; to co zostaje na tej macie nie trafia do filtra, polecam
bumerangos11/11/2018 11:17

Jaki masz miernik i jaki polecasz? Szukam dobrego na pm 2,5 i 10


Mam laserowy miernik Xiaomi (taka mała kwadratowa kostka) - to samo jest zdaje się wbudowane w oczyszczacze 2S i Pro. On podaje wskazanie dla cząstek PM2.5. Nic innego nie mogę polecić bo z niczego innego nie korzystałem, ale jeżeli masz oczyszczacz w wersji 2S lub Pro to byłby to zbyteczny wydatek, no chyba że chciałbyś sprawdzić zanieczyszczenie poza miejscem zamieszkania. Dzięki niemu mogłem wyciągnąć kilka ciekawych wniosków (m.in. powietrze przy nawiewnikach okiennych jest tak samo złe jak to na zewnątrz; powietrze w samochodzie jest równie złe jak na zewnątrz do czasu ograniczenia obiegu powietrza do wewnątrz, choć odfiltrowanie PM2.5 zajmuje kilka - kilkanaście minut; wskazania przy wylocie powietrza z Sharp'a i Xiaomi są takie same (1 jednostka - zakładam, że miernik nigdy nie pokazuje 0).
Tak to wygląda po około miesiącu:
1415722.jpg
Edytowane przez: "draco21" lis 11. 2018
liet11/11/2018 11:31

Mam laserowy miernik Xiaomi (taka mała kwadratowa kostka) - to samo jest …Mam laserowy miernik Xiaomi (taka mała kwadratowa kostka) - to samo jest zdaje się wbudowane w oczyszczacze 2S i Pro. On podaje wskazanie dla cząstek PM2.5. Nic innego nie mogę polecić bo z niczego innego nie korzystałem, ale jeżeli masz oczyszczacz w wersji 2S lub Pro to byłby to zbyteczny wydatek, no chyba że chciałbyś sprawdzić zanieczyszczenie poza miejscem zamieszkania. Dzięki niemu mogłem wyciągnąć kilka ciekawych wniosków (m.in. powietrze przy nawiewnikach okiennych jest tak samo złe jak to na zewnątrz; powietrze w samochodzie jest równie złe jak na zewnątrz do czasu ograniczenia obiegu powietrza do wewnątrz, choć odfiltrowanie PM2.5 zajmuje kilka - kilkanaście minut; wskazania przy wylocie powietrza z Sharp'a i Xiaomi są takie same (1 jednostka - zakładam, że miernik nigdy nie pokazuje 0).


A mozesz podeslac link jak wyglada ten laserowy xiaomi. Wlasnie przymierzam sie do zakupu oczyszczacza ale narazie jestem zielony w tym temacie. Ogolnie polecasz xiaomi 2s? Dzieki za spostrzeżenia tez mam nawiewniki okienne :/ a z obiegu wewnetrznego w samochodzie nie korzystałem :/ duzo spada zanieczyszczenie na jeździe z włączonym obiegiem wew niz obiegie. zewnętrznym?
StefanMucha11/11/2018 09:50

Może ktoś podpowiedzieć odnosnie tych nakładek na filtr. Chodzi o hasło klu …Może ktoś podpowiedzieć odnosnie tych nakładek na filtr. Chodzi o hasło klucz, lub link, czego szukać.


Ja kupiłem mate do rekuperatora i sam sobie wycinam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst