Niestety, ta okazja już wygasła
Zgrzewarka próżniowa, obniżka ze 119 na 79.9
466° Zakończono

Zgrzewarka próżniowa, obniżka ze 119 na 79.9

79,90złLidl Okazje
8
466° Zakończono
Zgrzewarka próżniowa, obniżka ze 119 na 79.9
wrz 4. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Lidlu przy Galerii Mokotów ( ul. Wołoska 16 ) zostały jeszcze 4 szt. zgrzewarki próżniowej Silvercrest. W zestawie jest 3m rękawu do pakowania. Na forach internetowych zbiera raczej dobre opinie i tej cenie do użytku domowego chyba to dobra oferta. Nie jestem pewien, ale to raczej oferta lokalna. Pierwotna cena 149zł.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
8 Komentarzy
Mam taką. Spisuje się świetnie, trzeba trochę folii zawsze dać na zapas, ale wysysa powietrze dokładnie i zgrzewa też nieźle. Czasami jak nie jestem pewien, to zgrzewam obok jeszcze raz aby była pewność.
Dunay04/09/2017 18:45

Mam taką. Spisuje się świetnie, trzeba trochę folii zawsze dać na zapas, al …Mam taką. Spisuje się świetnie, trzeba trochę folii zawsze dać na zapas, ale wysysa powietrze dokładnie i zgrzewa też nieźle. Czasami jak nie jestem pewien, to zgrzewam obok jeszcze raz aby była pewność.


a jak z dostepnoscia folii do zgrzewania?
Podkomorzywrz 4. 2017

a jak z dostepnoscia folii do zgrzewania?

O to to, dobre pytanie!
Pasuje każda moletowa, zamiast rolki lepiej kupować worki
Do gotowania trzeba specjalna z dopiskiem sous vide
Co do samej zgrzewarki mam ale generalnie jestem średnio z niej zadowolony, generalnie w tej cenie cud że w ogóle coś odsysa, zostawia dużo powietrza, produkty muszą być suche inaczej zassie płyn i nie zrobi zgrzewu, jeśli chcemy coś dobrze zassać to trzeba ładować do worka tak żeby było z 10 cm z każdej strony i z 15/20 od strony zasysanej, moze pracowac jako sama zgrzewarka
Polecam w tej cenie. Kielbasy, wedliny zapakowane szczelnie bez grama powietrza. Przedluza trwałość mrożonek nawet do pol roku. W tego typu urządzeniach zawsze musimy oddsysac produkty suche, bo o tak z czasem puscilby wode - musi się wyrównać ciśnienie osmotyczne.
Warto dodać, że w ofercie Lidla jest też zapasowa folia moletowana do tej zgrzewarki o grubości 0,2 mm, nadająca się do gotowania sous-vide. Do wyboru za 30 zł są: 2 rolki 28cm x 3m lub 3 rolki 20cm x 3m.
Warto dodać,najlepiej się sprawdza to urządzenie gdy ciśnienie otoczenia wynosi 915hPa
Edytowane przez: "radek.ridick" wrz 4. 2017
rafaellowrz 4. 2017

Warto dodać, że w ofercie Lidla jest też zapasowa folia moletowana do tej z …Warto dodać, że w ofercie Lidla jest też zapasowa folia moletowana do tej zgrzewarki o grubości 0,2 mm, nadająca się do gotowania sous-vide. Do wyboru za 30 zł są: 2 rolki 28cm x 3m lub 3 rolki 20cm x 3m.

Tak, ale niestety w tym Lidlu już żadnej nie było, więc nie dodałem tego.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst