Niestety, ta okazja już wygasła
Zestawy śniadaniowe za 4zł - Żabka
1168° Zakończono

Zestawy śniadaniowe za 4zł - Żabka

4złŻabka Okazje
57
1168° Zakończono
Zestawy śniadaniowe za 4zł - Żabka
Zaktualizowano lut 21. (Opublikowano lut 5.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nowy zestaw śniadaniowy w gazetce od 04.03

232331-non7v.jpg

W najnowszej gazetce Żabki zauważyłem kilka ciekawych zestawów śniadaniowych

Patrząc na ten sklep cena wydaje się atrakcyjna a w zamian możemy mieć prawie gotowe śniadanie do pracy czy szkoły

Przykładowo za 4zł dostajemy 2bułki grahamki, 2x masło 10g oraz szyneczkę z kurczaka 50g

Kupując te produkty osobno z pewnością wyszłoby o wiele więcej

232331.jpg
232331.jpg232331.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Żabka OkazjeŻabka gazetka
Najlepsze komentarze
kashpir05/02/2020 13:33

Kupując te produkty osobno z pewnością wyszłoby o wiele więcejNie wysz …Kupując te produkty osobno z pewnością wyszłoby o wiele więcejNie wyszłoby. Na szybko zestaw z pierwszego zdjęcia:Morliny Szyneczka z kurczakahttps://ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-PL/products/200302021254340zł/kg, tu mamy 50g, więc 2zł Mlekovita - Masło Polskie Ekstra 82% https://www.auchandirect.pl/auchan-warszawa/pl/mlekovita-maslo-polskie-ekstra-82-/p-9430014325zł/kg, tu mamy 20g, więc 50grZostaje nam 1,50zł na dwie grahamki, spokojnie wystarczy ;)Czuwaj!


W takim razie na szybkie śniadanie pójdę po masło do Auchana, po szynkę do Tesco a bułki do Carrefoura np?

Kupując te rzeczy w Żabce np blisko pracy lub szkoły z pewnością oszczędzimy
Edytowane przez: "LukaszTV" lut 5.
W kryzysowej sytuacji, wygląda całkiem ciekawie :). Dorzucić jakiegoś pomidora i awaryjne śniadanie gotowe. Co prawda oszczędność nie jest jakaś górnolotna, bo samodzielnie można skompletować coś podobnego poza zestawem i to w zbliżonej cenie, ale myślę że jest ok :). Już nie mówiąc, że dwie kajzerki po 20 groszy i 150g sera z Lidla wyjdzie poniżej 4pln... ale tu tez trzeba wziąć pod uwagę dostępność Żabek, które są na każdym kroku :).
W każdym razie lepiej mieć alternatywę w postaci takiej promocji, niż jej nie mieć.
Jeszcze nóż powinni dorzucić .
djluke05/02/2020 14:06

A te bułki są rozkrojone chociaż? Bo co mi po całej bułce i maśle w pojem …A te bułki są rozkrojone chociaż? Bo co mi po całej bułce i maśle w pojemniczku? Mam gryźć i palcem nakładać czy jak?


Bułkę rozrywasz rękami a masło wrzucasz (bez pudełka) do środka bułki i zgniatasz aż się rozprowadzi równomiernie po całej powierzchni i następnie otwierasz i wrzucasz szyneczkę etc.
- gotowanie to moja pasja
57 Komentarzy
Jeszcze nóż powinni dorzucić .
W kryzysowej sytuacji, wygląda całkiem ciekawie :). Dorzucić jakiegoś pomidora i awaryjne śniadanie gotowe. Co prawda oszczędność nie jest jakaś górnolotna, bo samodzielnie można skompletować coś podobnego poza zestawem i to w zbliżonej cenie, ale myślę że jest ok :). Już nie mówiąc, że dwie kajzerki po 20 groszy i 150g sera z Lidla wyjdzie poniżej 4pln... ale tu tez trzeba wziąć pod uwagę dostępność Żabek, które są na każdym kroku :).
W każdym razie lepiej mieć alternatywę w postaci takiej promocji, niż jej nie mieć.
Chciałbym zwrócić uwagę, że bułki, które tutaj sugeruje Żabka w marketach chodzą po 60-80gr za sztukę. Także naprawdę propsy, bo kajzerkę po 35-40gr. za sztukę każdy głupi może dać do zestawu i krzyczeć tyle samo.
Mega pomysł !(y)
Mogłoby dodać umyte i pokrojone warzywa i byłoby perfekcyjnie. Plusik i tak, na szybciora można coś ogarnąć
Kupując te produkty osobno z pewnością wyszłoby o wiele więcej


Nie wyszłoby. Na szybko zestaw z pierwszego zdjęcia:

Morliny Szyneczka z kurczaka
ezakupy.tesco.pl/gro…543
40zł/kg, tu mamy 50g, więc 2zł

Mlekovita - Masło Polskie Ekstra 82%
auchandirect.pl/auc…143
25zł/kg, tu mamy 20g, więc 50gr

Zostaje nam 1,50zł na dwie grahamki, spokojnie wystarczy

Czuwaj!
kashpir05/02/2020 13:33

Kupując te produkty osobno z pewnością wyszłoby o wiele więcejNie wysz …Kupując te produkty osobno z pewnością wyszłoby o wiele więcejNie wyszłoby. Na szybko zestaw z pierwszego zdjęcia:Morliny Szyneczka z kurczakahttps://ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-PL/products/200302021254340zł/kg, tu mamy 50g, więc 2zł Mlekovita - Masło Polskie Ekstra 82% https://www.auchandirect.pl/auchan-warszawa/pl/mlekovita-maslo-polskie-ekstra-82-/p-9430014325zł/kg, tu mamy 20g, więc 50grZostaje nam 1,50zł na dwie grahamki, spokojnie wystarczy ;)Czuwaj!


W takim razie na szybkie śniadanie pójdę po masło do Auchana, po szynkę do Tesco a bułki do Carrefoura np?

Kupując te rzeczy w Żabce np blisko pracy lub szkoły z pewnością oszczędzimy
Edytowane przez: "LukaszTV" lut 5.
LukaszTV05/02/2020 13:36

W takim razie na szybkie śniadanie pójdę po masło do Auchana, po szynkę do …W takim razie na szybkie śniadanie pójdę po masło do Auchana, po szynkę do Tesco a bułki do Carrefoura np?Kupując te rzeczy w Żabce np blisko pracy lub szkoły z pewnością oszczędzimy


Tak trudno zrozumieć, że wybrałem pierwszy lepszy sklep jaki wyrzuciło google? Można to powyższe kupić jeszcze taniej lub drożej, ceny orientacyjne.
Samego pomysłu zestawów z Żabki nie oceniam, prostuję bzdurę którą napisałeś.
A te bułki są rozkrojone chociaż? Bo co mi po całej bułce i maśle w pojemniczku? Mam gryźć i palcem nakładać czy jak?
@djluke znając żabkę musisz sobie sam skompletować zestaw to i pewnie przekroić sam musisz
Amane214205/02/2020 14:12

@djluke znając żabkę musisz sobie sam skompletować zestaw to i pewnie prz …@djluke znając żabkę musisz sobie sam skompletować zestaw to i pewnie przekroić sam musisz


Ahaa...myślałem że to jakoś zapakowane w jedną folię i jeden kod kreskowy naklejony...
Pewnie podczas kompletowania znając moje szczęście, wezmę nie tą szynkę i przy kasie 8,90
kashpir05/02/2020 13:41

Tak trudno zrozumieć, że wybrałem pierwszy lepszy sklep jaki wyrzuciło goo …Tak trudno zrozumieć, że wybrałem pierwszy lepszy sklep jaki wyrzuciło google? Można to powyższe kupić jeszcze taniej lub drożej, ceny orientacyjne. Samego pomysłu zestawów z Żabki nie oceniam, prostuję bzdurę którą napisałeś.



Człowieku, błagam cię.
Krew mnie zalewa gdy widzę takie cebulackie podejście.
To nie jest promocja po przecież kupisz u Pani Krysi w Wypiździewie Dolnym o 4gr taniej!!!!!!1111111oneoneone
"Prostuję bzdurę" xDDDDD raczej próbujesz udowodnić swoją "rację" w totalnie utopijny sposób bo TEORETYCZNIE tak da się zrobić.
Wynikiem czego jest zacytowany przeze mnie wysryw.

gardzę
Jak za darmo, ale krzykacze aktywni jak zawsze
kashpir05/02/2020 13:33

Kupując te produkty osobno z pewnością wyszłoby o wiele więcejNie wysz …Kupując te produkty osobno z pewnością wyszłoby o wiele więcejNie wyszłoby. Na szybko zestaw z pierwszego zdjęcia:Morliny Szyneczka z kurczakahttps://ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-PL/products/200302021254340zł/kg, tu mamy 50g, więc 2zł Mlekovita - Masło Polskie Ekstra 82% https://www.auchandirect.pl/auchan-warszawa/pl/mlekovita-maslo-polskie-ekstra-82-/p-9430014325zł/kg, tu mamy 20g, więc 50grZostaje nam 1,50zł na dwie grahamki, spokojnie wystarczy ;)Czuwaj!


Cena za mniejsze opakowanie zawsze jest większa ale kupując mniejsze mamy większą pewność że nic się nie zmarnuje. W takim razie takim tokiem myślenia mogłoby wyjść i nawet 1 zł za taki zestaw zakładając że kupuje tone masła 500 bułek i tone sera lub wędliny.
Bardzo to ekologiczne umieszczać taką ilość masła w takich pudełeczkach
LukaszTV05/02/2020 13:36

Kupując te produkty osobno z pewnością wyszłoby o wiele więcej


No... tak średnio. Weźmy pierwszy zestaw z brzegu. Grahamki chodzą po 70 groszy/szt. Kostka masła poniżej 6 złotych, więc te 10g gram kosztowałoby nas 30 gr. No i 50g szynki, jakieś 2-2.5zł. Czyli wychodzi tyle samo co poza zestawem. Jasne, Żabka to convenience store i u nich jest drożej, a gotowe śniadanie zawsze spoko, zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych, ale to nie ja użyłem argumentu ceny Niemniej dzięki za wrzutkę
nie jem pszenicy, ale ogólnie promka spoko
1 zestaw śniadaniowy i 2 małpki żołądkowej = śniadanie do pracy idealne
djluke05/02/2020 14:06

A te bułki są rozkrojone chociaż? Bo co mi po całej bułce i maśle w pojem …A te bułki są rozkrojone chociaż? Bo co mi po całej bułce i maśle w pojemniczku? Mam gryźć i palcem nakładać czy jak?


Bułkę rozrywasz rękami a masło wrzucasz (bez pudełka) do środka bułki i zgniatasz aż się rozprowadzi równomiernie po całej powierzchni i następnie otwierasz i wrzucasz szyneczkę etc.
- gotowanie to moja pasja
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst