Niestety, ta okazja już wygasła
Zestawienie ładowarek solarnych od Suaoki.
313° Zakończono

Zestawienie ładowarek solarnych od Suaoki.

15
mar 28. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Po tym jak Blitzwolf zaprzestał produkcji swoich solarnych ładowarek( nie wiedzieć czemu) szukałem jakiejś alternatywy, upatrzyłem sobie produkt firmy Suaoki a że trwa właśnie promocja na Aliexpress to ceny zrobiły się atrakcyjne.

Podsyłam cztery modele różniące się mocą i wielkością:

3 panale, 20 W, 37,55$
klik
4 panele, 25 W, 44$
klik
4 panele, 28 W, 58,4$
klik
4 panele, 14 W, 25$
klik

Firma znana z kilku akcji na Pepperku.

Darmowa dostawa poprzez ASS.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
tylko pepper mi uświadamia że potrzebuję kolejne przedmioty o których istnieniu wcześniej nie wiedziałem. Dzięki, kupione
15 Komentarzy
Oby Blitzwolf wrócił do produkcji tych przenośnych paneli, bo są świetne. Mam nadzieję, że przygotowują jakąś nową linię produktową.
tylko pepper mi uświadamia że potrzebuję kolejne przedmioty o których istnieniu wcześniej nie wiedziałem. Dzięki, kupione
Mam wersje 4 panelową 25W i sprawdziła się elegancko podczas wakacji pod namiotem. Mam jeszcze blitzwolfa 3 panele 15W również polecam.
Marcello28/03/2019 20:24

Oby Blitzwolf wrócił do produkcji tych przenośnych paneli, bo są świetne. M …Oby Blitzwolf wrócił do produkcji tych przenośnych paneli, bo są świetne. Mam nadzieję, że przygotowują jakąś nową linię produktową.


Jaką moc ma Twój i jak się sprawuje? Mi odpisali krótko, że zaprzestali produkcji, nie drążyłem tematu.
phyrz6 min

Jaką moc ma Twój i jak się sprawuje? Mi odpisali krótko, że zaprzestali pro …Jaką moc ma Twój i jak się sprawuje? Mi odpisali krótko, że zaprzestali produkcji, nie drążyłem tematu.


Miałem wszystkie modele, zostałem z 15W bo najlżejszy i wydajność jak dla mnie rewelacja ! Najchętniej widziałbym jeszcze lżejszą wersję Blitzwolfa 10W (ale takiej nie było). Świetne panele. Niech ich diabli wezmą, że przestali produkować.
Mam Blitzwolfa i okazało się, że elektronika po roku zaczęła niedomagać - przegrzewa się co skutkuje ograniczeniem prądu ładowania z 2A do 0.25A. Jak jest chłodno to działa dobrze a jak zostawi się ją w pełnym słońcu to zaraz się przegrzewa. Na razie udało mi się zdemontować plastikową obudowę z przetwornicy. Jak to nie pomoże to trzeba będzie kupić nową od chińczyka.
Blitzwolf ani Suaoki nie sa producentami tych paneli, model jest "uniwersalny", roznia sie przetwornicami, tutaj podobny tyle ze bez QC 3.0, 28 W Floureon, za 153,20 pln (40,6$)

Jezeli komus nie zalezy na tych stojaczkach do "namierzania slonca" tu sa Suaoki 25W za 163,88 pln - 25 W Suaoki. (42$)
Jaka jest szansa na VAT przy tym zamówieniu? Kiedyś na Aliexpress (chyba ze pomyliło mi się z Bangood lub Gearbest) była do wyboru opcja wysyłki analogiczna do Priority Line, teraz nic takiego nie widzę:/
Alister28/03/2019 22:24

Jezeli komus nie zalezy na tych stojaczkach do "namierzania slonca" (...)


Jakie stojaczki?
Rorschach17 min

Jakie stojaczki?


2137373-rEruJ.jpg
Koks16 g, 14 min

tylko pepper mi uświadamia że potrzebuję kolejne przedmioty o których ist …tylko pepper mi uświadamia że potrzebuję kolejne przedmioty o których istnieniu wcześniej nie wiedziałem. Dzięki, kupioneŚwięta prawda, ale to się nazywa marketing :-)
Ja też tylko dzięki tej okazji zawczasu przypomniałem sobie, że potrzebuję ładowarki na zbliżający się wyjazd. Zamówiona najlżejsza wersja (3-panelowa, poniżej 0,5 kg)
Koks16 g, 52 min

tylko pepper mi uświadamia że potrzebuję kolejne przedmioty o których ist …tylko pepper mi uświadamia że potrzebuję kolejne przedmioty o których istnieniu wcześniej nie wiedziałem. Dzięki, kupione


Dlatego codziennie wchodzę na tego Peppera. A nuż się czegoś nowego dowiem!
Zakupiłem FLOUREON Solar Panel 5V 28W z kuponem sprzedawcy -2 $ i -5 $ z kodem rabatowym samsung328
bonhard31/03/2019 20:44

Zakupiłem FLOUREON Solar Panel 5V 28W z kuponem sprzedawcy -2 $ i -5 $ z …Zakupiłem FLOUREON Solar Panel 5V 28W z kuponem sprzedawcy -2 $ i -5 $ z kodem rabatowym samsung328


Ile wyszło finalnie
dobrzezakupowy1 g, 2 min

Ile wyszło finalnie


130, 94 zł przy płatności przes payU
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst