Zestaw XBOX ONE za 1679,90 zł @ Gram.pl
130°Zakończono

Zestaw XBOX ONE za 1679,90 zł @ Gram.pl

admin 3
lip 15. 2014lip 16. 2014
Jeżeli szukacie konsoli nowej generacji to warto się przyjrzeć ofercie preorderu na Xbox One w gram.pl

Xbox One to konsola nowej generacji firmy Microsoft, która oferuje zupełnie nowy poziom doznań. To nie tylko konsola, ale również multimedialne centrum rozrywkowe, dzięki któremu możecie obejrzeć film, czy posłuchać muzyki. Konsola wyposażona jest w wbudowany dysk o pojemności 500 GB. Gram.pl oferuje konsole z ciekawym zestawem gier oraz bonusów. Zamówienie możecie złożyć już dzisiaj natomiast płatności dokonać dopiero na 5 dni przed premierą.

W skład zestawu wchodzą:
• konsola Xbox One,
• bezprzewodowy kontroler,
• FIFA 15 do pobrania,
• Forza Motorsport 5 do pobrania,
• 14 dni dostępu do konta Xbox Live Gold,
• kabel HDMI,
• zestaw słuchawki z mikrofonem,
• zasilacz.

Dodatkowo, tylko przedsprzedaży otrzymacie gratis grę LocoCycle oraz bonusowy avatar Xbox Live. Jeżeli zależy Wam na tym drugim bonusie to należy się pośpieszyć, ponieważ ilość awatarów jest ograniczona!  1. Gram.pl Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole
3 Komentarze

Pepper

Szkoda tylko, ze zestaw ten nie jest wart absolutnie tyle pieniędzy, a tym bardziej czekania do września.

Zdecydowanie ciekawszą ofertą jest propozycja Morele.net morele.net/kon…rue

Gdzie za 1879zł otrzymamy Konsole z dyskiem 500gb, kamerke KINECT (w preorderze z gram.pl jej brak, cena to ponad 300zł) do tego gra Titanfall a co najważniejsze konsola jest dostępna OD RĘKI z gwarancją itp.

Autor admin

Niestety, ale nie zgodzę się z Twoją opinią, zestawy bez kinecta są dla osób, które nie mają ochoty korzystać z tego akcesorium i niepotrzebnie przepłacać. Nie przyjrzałeś się również szczegółowo ofertom. Morele.net: Xbox One (1879 zł) + Titanfall (ok. 169 zł), czyli w sumie wartość zestawu ok. 2048 zł. Gram.pl: (1679 zł) + Fifa 15 (ok. 229 zł) + Forza (ok. 207 zł) + Lococycle (ok. 239.90 zł), czyli w sumie wartość zestawu 2355 zł. Jeżeli odjąć od tego tego wartość kinecta 300 zł (chociaż można go kupić taniej) to mamy wartosć 2055 zł. Czyli wartościowo oba zestawy są porównywalne i wracamy do początkowego zdania, że trzeba się zastanowić czy potrzebujemy kinecta. Co do zakupu przed premierą to również indywidualny wybór, wszystko zależy od sposobu zakupu przez nas gier, ponieważ ich dostępność przed oficjalną premierą może być utrudniona i należy pamiętać, że w gram.pl płacicie dopiero na 5 dni przed premierą.

Autor admin

Niestety, ale nie zgodzę się z Twoją opinią, zestawy bez kinecta są dla osób, które nie mają ochoty korzystać z tego akcesorium i niepotrzebnie przepłacać. Nie przyjrzałeś się również szczegółowo ofertom. Morele.net: Xbox One (1879 zł) + Titanfall (ok. 169 zł), czyli w sumie wartość zestawu ok. 2048 zł. Gram.pl: (1679 zł) + Fifa 15 (ok. 229 zł) + Forza (ok. 207 zł) + Lococycle (ok. 239.90 zł), czyli w sumie wartość zestawu 2355 zł. Jeżeli odjąć od tego tego wartość kinecta 300 zł (chociaż można go kupić taniej) to mamy wartosć 2055 zł. Czyli wartościowo oba zestawy są porównywalne i wracamy do początkowego zdania, że trzeba się zastanowić czy potrzebujemy kinecta. Co do zakupu przed premierą to również indywidualny wybór, wszystko zależy od sposobu zakupu przez nas gier, ponieważ ich dostępność przed oficjalną prezentacją może być utrudniona. Należy pamiętać, że w gram.pl zapłacicie dopiero na 5 dni przed premierą.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst