Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw wyprawowy Olympus TOUGH
507° Zakończono

Zestaw wyprawowy Olympus TOUGH

99zł289zł-66% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
11
Zaktualizowano wrz 12. (Opublikowano wrz 8.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zestaw wyprawowy zawiera wszystkie akcesoria, których możesz potrzebować.
W trakcie wodnych szaleństw, w górach lub na rowerowej wyprawie – zawsze docenisz korzyści z posiadania tego etui. Wykonane z neoprenu i nylonu, pasuje do wszystkich modeli TOUGH. Wyposażone w zapięcie do paska, odpinany pasek na rękę, metalową klamrę i linkę zabezpieczającą, dzięki czemu Twój aparat będzie bezpieczny nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
Pływający pasek na rękę TOUGH idealnie sprawdzi się w trakcie nurkowania i uchroni Twojego TOUGH’a przed utonięciem. Minimalnie pozytywna pływalność paska sprawia, że w aparat pod wodą pozostaje nieruchomo, umożliwiając robienie zdjęć bez potrzeby zmagania się z paskiem, który za wszelką cenę chce wypłynąć na powierzchnię. Pasek ma wygodną regulację, można też za pomocą karabińczyka przypiąć go do wyposażenia.
Niezależnie od tego gdzie dotrzesz w poszukiwaniu przygody, dzięki Termicznemu etui zawsze będziesz miał pod ręką coś zimnego do picia.
  • Wielofunkcyjny pokrowiec
  • Niezatapialny pasek
  • Termiczne etui do napojów

296944.jpg296944.jpg
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Napracowales się z tym opisem. Albo skopiowales
Czy istnieje taki zestaw w rozmiarze XL? Bardzo przydałby mi się wielofunkcyjny pokrowiec, niezatapialny pasek i termiczne etui do napojów - sądzę że mógłbym spokojnie dryfować przez długi czas na głębokich wodach
Kupowane oddzielnie wyjdzie ćwierć tej ceny promocyjnej
HaniaDo__chania09/09/2020 01:46

Kupowane oddzielnie wyjdzie ćwierć tej ceny promocyjnejzdradzisz coś więcej szczegółów, co gdzie kupować tak by wyszło za 25zl?

myślę, że będzie więcej chętnych
mikipoz09/09/2020 07:57

zdradzisz coś więcej szczegółów, co gdzie kupować tak by wyszło za 25zl? my …zdradzisz coś więcej szczegółów, co gdzie kupować tak by wyszło za 25zl? myślę, że będzie więcej chętnychnie odpowiedzi ci bo konto mu zawiesili xD
crimsonsson09/09/2020 08:31

nie odpowiedzi ci bo konto mu zawiesili xD


pewnie chodziło mu o odpowiedniki z aliexpres po 2$
@Pepper ponownie w promocji z nowym kodem NOCNA110920
Które wca
FotX09/09/2020 20:09

pewnie chodziło mu o odpowiedniki z aliexpres po 2$


Które nie będą wcale gorsze od gadżetów z tego zestawu.

Swoją drogą, wolałbym w lepszej cenie osłonę obiektywu dla aparatów serii TG*.
Żenujące jest - przy tej cenie aparatów - robienie kasy na tak podstawowych elementach.

Inna rzecz, że jakość zdjęć dziennych jest na poziomie niższym niż w aktualnych smartfonach, skusić mogą jedynie przyzwoite zdjęcia podwodne oraz świetne makro.
Irytuje mnie bardzo 'jasne koło' powstające w centrum kadru przy wyższych ogniskowych, szczególnie pod światło, to jakiś dramat.
Olympus wie o problemie, ale od lat tego nie zmienia.
Edytowane przez: "Wojtek.J" wrz 12.
Pływający pasek na rękę TOUGH idealnie sprawdzi się w trakcie nurkowania i uchroni Twojego TOUGH’a przed utonięciem - uff.. jak dobrze, że tough uchroni tougha
Wojtek.J12/09/2020 09:59

Które wca Które nie będą wcale gorsze od gadżetów z tego zestawu.Swoją drog …Które wca Które nie będą wcale gorsze od gadżetów z tego zestawu.Swoją drogą, wolałbym w lepszej cenie osłonę obiektywu dla aparatów serii TG*. Żenujące jest - przy tej cenie aparatów - robienie kasy na tak podstawowych elementach.Inna rzecz, że jakość zdjęć dziennych jest na poziomie niższym niż w aktualnych smartfonach, skusić mogą jedynie przyzwoite zdjęcia podwodne oraz świetne makro.Irytuje mnie bardzo 'jasne koło' powstające w centrum kadru przy wyższych ogniskowych, szczególnie pod światło, to jakiś dramat.Olympus wie o problemie, ale od lat tego nie zmienia.


Możesz pokazać zdjęcie z tym problem z jasnym kółkiem? oraz jakieś zdjęcie dzienne, czy jest aż tak zle ?
Jestem teraz w podróży i nie mam dostępu do swoich zdjęć, ale zerknij tu:
optyczne.pl/375…tml

Przykłady opisywanego przeze mnie problemu znajdziesz w sekcji zaczynającej się tekstem "Na koniec warto wspomnieć o jeszcze jednym problemie związanym z obiektywem. Jego konstrukcja powoduje, iż idealnie w centrum kadru pojawia się odblask powodujący spadek kontrastu. W poprzednich modelach też to zjawisko miało miejsce, ale nie dostrzegliśmy go, gdyż staje się ono widoczne przy dłuższych ogniskowych, a nasila podczas fotografowania pod światło. Zwrócił nam jednak na nie uwagę Pan Eugeniusz – jeden z naszych Czytelników i testy przeprowadzone na TG-4 potwierdziły ten problem. Niestety w nowym modelu nie został on wyeliminowany, a to, jak się on objawia, można zobaczyć na poniższych zdjęciach."

Zdjęcia dzienne wg mnie potrafią lepiej wyjść na smartfonach.
Tougha wykorzystuję w 3 scenariuszach i mam takie przemyślenia:
1) Foto podwodne są duuuużo lepsze niż w konkurencyjnych Nikonach (miałem, zalałem).
Olympus schodzi tylko na 15 metrów, musiałem kupić obudowę PT058 by schodzić z nim do max 45 m (bodajże na tyle pozwala, sama obudowa jest niestety bardzo masywna i nieporęczna, ale zachowuje się na takich głębokościach bez zarzutu).
2) Foto makro są genialne.
Można nie wierzyć, ale zrobiłem prawie pełnokadrowe zdjęcie płatka śniegu, sam nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe.
3) Nadaje się dobrze do użytkowania w kiepskich warunkach, biorę go często na wspinaczkę górską na wielowyciągi, nie boję się wtedy o jego zalanie, sam aparat nie waży dużo.
Zdjęcia są wtedy totalnie przeciętne, ale istnieją - z innym sprzętem mogłoby być różnie.

Czy kupiłbym ponownie? Tak.
Podwodna konkurencja nie jest duża, na jej tle wypada nieźle - miałem z półtora roku odpowiednika ze stajni Nikona, był znacznie gorszy.
W górach podczas wspinaczki nie mam dobrej alternatywy - w skały biorę lustrzankę, ale na góry jest za ciężka, a podczas wspinu zimowego nie zrobię zdjęć smartfonem (śliski, trudny do obsługi w rękawicach, podatny na uszkodzenia).
Ten aparacik w odpowiednio wzmocnionym pokrowcu wytrzymuje ostre cioranie.
Makro zdjęć nie robię prawie wcale, ale ten aparacik daje spore możliwości w tym temacie, zaskakujące jak na taką małpkę.

Czy kupiłbym na codzienny aparat? Nie.
Za drogi w stosunku do możliwości, nie robi wcale super zdjęć w dobrych warunkach oświetleniowych, w złych też nie ma szału.
Do tego opisywany wyżej problem widoczny jest bardzo często na zdjęciach.
Serwis Nikona wie o problemie, kontaktowałem się z nimi. Uznaje, że ten typ tak ma i nawet nie naprawia wady, odsyła aparaty reklamowane przez 'jasne koło'. Niestety nie tylko TG5 ma ten problem. Czekam na TG7 i zobaczę czy w nim znów będzie to samo.
Edytowane przez: "Wojtek.J" wrz 12.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst