Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw startowy Philips Hue White and Color Ambiance (2szt. E27+Mostek)
458° Zakończono

Zestaw startowy Philips Hue White and Color Ambiance (2szt. E27+Mostek)

299zł369zł-19%x-kom Okazje
64
cze 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeśli ktoś jest zainteresowany to wie co to i jak działa. Poniżej link do strony Hue.
Fajna cena dawno nie było już takiej.
Sam mam i polecam.
Więcej o ekosystemie HUE jest tutaj: www2.meethue.com/pl-pl
Parametry poniżej:

273293.jpg
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
64 Komentarze
Super. Wróciła dobra promka z jesieni
Może kogoś zainteresuje info, że Philips wypuszcza dwie nowe żarówki i pasek led z obsługą przez BT więc nie będzie potrzebny mostek.

theverge.com/202…amp
owiec17/06/2020 10:55

Może kogoś zainteresuje info, że Philips wypuszcza dwie nowe żarówki i pase …Może kogoś zainteresuje info, że Philips wypuszcza dwie nowe żarówki i pasek led z obsługą przez BT więc nie będzie potrzebny mostek.https://www.theverge.com/2020/6/16/21289352/philips-hue-brighter-bulb-a21-announced-price-lightstrip-bloom-lamp


Ja już dawno mam BT żarówki od Philips w domu, ale opcja bez mostka jest nieco upośledzona w porównaniu do opcji z mostkiem.
Tabela na dole strony:
www2.meethue.com/pl-…hueTo co jest w artykule to info o nowych jaśniejszych żarówkach ale tylko White Ambiance, co jest i tak spoko bo są rzeczywiście dość ciemne....
Te z okazji to RGBW nie W.
Edytowane przez: "KrisNrj" cze 17.
Kupiłbym dla żarówek... ktoś potzrebuje mostka?:D
eade17/06/2020 11:24

Kupiłbym dla żarówek... ktoś potzrebuje mostka?:D

Kupuj!
za 100 pójdzie, potrzebują ludzie, często widziałem ze kupują pod inne żarówki, nie pod samego HUE Ja tak opchnąłem 2
Posiadam TV Philipsa 50PUS7504 z Ambilight i używany zestaw mostek + 2 żarówki kolor E27 wylicytowałem na allegro w grudniu za niecałe 200zł, jakbym teraz szukał to brałbym w tej cenie

Jeśli ktoś by pytał, Ambilight z żarówkami HUE robi robotę. Zdecydowanie zwiększa komfort oglądania TV optycznie powiększając widziany obraz i zmniejszając kontrast "jasny tv - ciemne otoczenie", zachowując przy tym żywe kolory - w ustawieniach Ambilight do wyboru np. kolor ściany w tle za telewizorem
najlepiej prezentuje się z filmami animowanymi, grami komputerowymi (dedykowany dynamiczny tryb pod gry) i, co ciekawe, z widowiskami sportowymi (inny tryb piłka nożna), a jakby kto chciał oglądać występy Lewandowskiego na Stadionie Narodowym, to może sobie wyświetlić za telewizorem biało-czerwoną flagę lub oczywiście inną, wedle uznania
Dariu5z17/06/2020 11:34

Posiadam TV Philipsa 50PUS7504 z Ambilight i używany zestaw mostek + 2 …Posiadam TV Philipsa 50PUS7504 z Ambilight i używany zestaw mostek + 2 żarówki kolor E27 wylicytowałem na allegro w grudniu za niecałe 200zł, jakbym teraz szukał to brałbym w tej cenie Jeśli ktoś by pytał, Ambilight z żarówkami HUE robi robotę. Zdecydowanie zwiększa komfort oglądania TV optycznie powiększając widziany obraz i zmniejszając kontrast "jasny tv - ciemne otoczenie", zachowując przy tym żywe kolory - w ustawieniach Ambilight do wyboru np. kolor ściany w tle za telewizorem najlepiej prezentuje się z filmami animowanymi, grami komputerowymi (dedykowany dynamiczny tryb pod gry) i, co ciekawe, z widowiskami sportowymi (inny tryb piłka nożna), a jakby kto chciał oglądać występy Lewandowskiego na Stadionie Narodowym, to może sobie wyświetlić za telewizorem biało-czerwoną flagę lub oczywiście inną, wedle uznania


Ja od siebie dodam że miałem Ambi sparowane z HUE e27 i zmieniłem....
...na 4 światła HUE Play - to jest killer! Te żarówki sie kryją.
Poza tym całość Ambilight dla mnie mega!
Warto dodac ze kod działa rowniez na inny produky z serii hue. Dodalem lampe ogrodowa hue calla i cena z 509 zl zmniejszyla sie na 469 zl.
@KrisNrj@Dariu5z rozumiem, że jak mam telewizor Phlipsa to kupując mostek + wszystko co jest pod niego mogę zintegrować z Ambilight? Pytam bo nad tv mam na suficie żarówki na gwincie GU10 i chciałbym je zintegrować z TV A Philips oferuje też takie pod system HUE.
Mam TV 58PUS7304 z Ambilight, chciałbym dodać dodatkowe żarówki co by zwiększyć efekt. Czy taki zestaw jest ok? Docelowo potrzebowalbym 3 żarówek. Czy mostek jest niezbędny do takiego połączenia, czy może po samym bt da sie połączyć?
Pitu17/06/2020 12:06

@KrisNrj @Dariu5z rozumiem, że jak mam telewizor Phlipsa to kupując mostek …@KrisNrj @Dariu5z rozumiem, że jak mam telewizor Phlipsa to kupując mostek + wszystko co jest pod niego mogę zintegrować z Ambilight? Pytam bo nad tv mam na suficie żarówki na gwincie GU10 i chciałbym je zintegrować z TV A Philips oferuje też takie pod system HUE.


Tak, wszystko włącznie z TV musi iśc przez mostek. Ja mam 22 światła chyba i czujnik oraz pilot i wszystko idzie przez mostek.

Posiadania TV nie załatwia funkcji mostka włączając w to synchronizację Ambi + Hue.czarekfcb17/06/2020 12:08

Mam TV 58PUS7304 z Ambilight, chciałbym dodać dodatkowe żarówki co by zwi …Mam TV 58PUS7304 z Ambilight, chciałbym dodać dodatkowe żarówki co by zwiększyć efekt. Czy taki zestaw jest ok? Docelowo potrzebowalbym 3 żarówek. Czy mostek jest niezbędny do takiego połączenia, czy może po samym bt da sie połączyć?


tak ten zestaw będzie ok dla Ciebie. Jak się wkręcisz potem juz tylko żarówki dobierać trzeba
Pitu17/06/2020 12:06

@KrisNrj @Dariu5z rozumiem, że jak mam telewizor Phlipsa to kupując mostek …@KrisNrj @Dariu5z rozumiem, że jak mam telewizor Phlipsa to kupując mostek + wszystko co jest pod niego mogę zintegrować z Ambilight? Pytam bo nad tv mam na suficie żarówki na gwincie GU10 i chciałbym je zintegrować z TV A Philips oferuje też takie pod system HUE.


Dokładnie, jeśli masz TV z Ambilight, to potrzebujesz mostka, który połączy TV z żarówkami (white and color) lub lampami White and Color PLAY, o których pisał ciut wyżej @KrisNrj. Samymi żarówkami można sterować z telefonu również bez mostka, tylko jeśli są to żarówki chyba 4 generacji z Bluetooth. Moje przy TV są ciut starsze 3 generacji ale poza brakiem Bluetooth parametry pracy mają identyczne, a sterowanie z telefonu odbywa się przez komunikację po WiFi z mostkiem.

Zgodnie z tabelą tutaj: www2.meethue.com/pl-…d19 mostek ma tę zaletę, że podłączysz do niego więcej żarówek i funkcjonalnie możesz połączyć je w więcej niż jedno pomieszczenie. W okazji na górze masz mostek 2 generacji, który obecnie jest jedynym wspieranym przez Philips. Żeby móc go skonfigurować, musisz postawić go przy routerze i połaczyć skętką RJ-45.

Jeśli nie masz w TV Ambilight, to słyszałem o czymś takim jak sterownik Philips Hue Play HDMI Sync Box (cena rynkowa od 900-1000zł). Urządzenie przetwarza aktualnie wyświetlany obraz na TV, wysyła do mostka rozkaz jakie kolory mają zostać włączone w danej chwili, a mostek steruje żarówkami. Skrzynka ma 4 wejścia HDMI.
Edytowane przez: "Dariu5z" cze 17.
@KrisNrj @Dariu5z dziękuję za odpowiedzi w takim razie muszę kupić sam mostek + żarówki GU10, bo tych żarówek nie potrzebuję bo smarthome mam oparty o włączniki i inne rzeczy xaiomi więc nie potrzebuję sterować innymi żarówkami przez mostek Phlipsa
Esdipio17/06/2020 11:48

Warto dodac ze kod działa rowniez na inny produky z serii hue. Dodalem …Warto dodac ze kod działa rowniez na inny produky z serii hue. Dodalem lampe ogrodowa hue calla i cena z 509 zl zmniejszyla sie na 469 zl.


Niestety nie na wszystkie, nie działa na regulator przyciemniania dla philips Hue, a szkoda bo już chciałem zamawiać
Mógłby ktoś rozjaśnić o co cho z tymi żarówkami? Mam ambilight, do czego konkretnie to ustrojstwo jest bo cena wysoka, a nigdy nie zgłębiałem tematu
Bialy8917/06/2020 12:45

Mógłby ktoś rozjaśnić o co cho z tymi żarówkami? Mam ambilight, do czego ko …Mógłby ktoś rozjaśnić o co cho z tymi żarówkami? Mam ambilight, do czego konkretnie to ustrojstwo jest bo cena wysoka, a nigdy nie zgłębiałem tematu


Oświetlenie Philips Hue - system oświetlenia, którym możesz dowolnie sterować z poziomu telefonu czy Google Home, automatyzować łączyć funkcjonalnie poprzez harmonogramy, np. stopniowe rozjaśnianie się żarówek 15 min przed budzikiem; możesz tak łączyć: żarówki ze standardowymi gwintami, paski LED, gotowe lampy, zewnętrzny pilot do rozjaśniania/ściemniania (zbędny mając telefon pod ręką), czujniki ruchu, a nawet oświetlenie zewnętrzne takie jak lampa oświetlająca podjazd/plac przed domem, kinkiety a nawet lampy ogrodowe.
www2.meethue.com/pl-pl

Ambilight - dynamicznie zmieniające się podświetlenie LED za górną i bocznymi krawędziami telewizora, dostosowane do tego jakie barwy znajdują się przy krawędzi ekranu, opatentowany przez Philipsa bajer, który dorzuca do swoich telewizorów, można zamiast tego powiązać z dźwiękiem i zrobić wieczorem w pokoju dyskotekę mając TV z Ambilight możemy skonfigurować oświetlenie Hue tak, aby zmieniało się razem z obrazem na ekranie, a nawet skonfigurować, którą część krawędzi ekranu ma taka żarówka brać pod uwagę (np. z lewej obok Ciebie boku barwa1, po lewej przy TV skosie barwa2, a nad głową barwa3)

Ot, zabawka dla ludzi, których kręci automatyka budynkowa, planują zmianę telewizora lub decydują się na pierwszy zakup (tak jak ja w listopadzie ub. roku) i mają trochę kasy żeby się pobawić takim hobby
Edytowane przez: "Dariu5z" cze 17.
@Dariu5z zapytam jeszcze o jedną rzecz. Chciałbym mieć 3 żarówki które mam punktowo na ścianie za TV. Chciałbym zrobić aby lewa reagowała na lewy róg tv, środkowa na górę, prawa na prawy róg. Czy to jest wykonalne?
Dodatkowo czy z wyłączonym TV/Ambilight jest możliwość aby żarówki automatycznie przestawiały się na światło białe lub może jest to domyślne zachowanie?
Co to? tl:dr
Super, miałem dzisiaj odebierac zamówione 4 dni temu za 369, wchodzę na pepperka a tu takie zaskoczenie
Ej zestaw z 3 żarówkami i sciemniaczem jest za 369 i to bez promo, czy to nie sprawia ze ta okazja jest jednak średnia?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst