Zestaw pojemników próżniowych przy zakupie lodówki No Frost @ Samsung
87°Zakończono

Zestaw pojemników próżniowych przy zakupie lodówki No Frost @ Samsung

Pepper 8
mar 1. 2016
Promocja z prezntem od Samsunga.Za zakup lodówki Samsung No Frost możecie dostać w prezencie zestaw pojemników próżniowych Vacuum.
Pojemniki próżniowe Vacuum mają w szczelne zamknięcie i pompkę próżniową, dzięki czemu chronią żywność przed kontaktem z wilgocią oraz zapobiegają mieszaniu się zapachów w lodówce.

Aby skorzystać z promocji należy:
  • zakupić model lodówki Samsung NoFrost objęty promocją (lista w załączniku do regulaminu),
  • wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy oraz dołączyć skan dowodu zakupu (fakturę lub paragon).

Promocja obowiązuje do 31.03.2016.
Zgłoszenie należy dokonać w terminie 14dni od daty zakupu.

Aktualizacje społecznościowe
Samsung OkazjeDom i ogród
8 Komentarzy
Szkoda. 15.02.2016 kupiłem właśnie Samsunga. Akcja jest od 26.02.2016
te niedawno zakupiłem szamsunga... szkoda że się nie załaapałem
Autor Pepper
Farikmar 1. 2016

Szkoda. 15.02.2016 kupiłem właśnie Samsunga. Akcja jest od 26.02.2016no niestety, promocja dopiero ruszyla.
Polecam pojemniki mam zielone już drugi rok ;-)
Wczoraj kupiłem
jak ja kupowałem chłodziarki samsunga to pepsi dawali
Ja kupiłam lodówkę Samsunga objętą promocją czyli z prezentem w postaci pojemników. Zakup był 31 marca czyli w ostatni dzień promocji i od tego właśnie dnia do dziś (podejrzewam że tak już zostanie ) nie mogę wypełnić formularza zgłoszeniowego na stronie SAMSUNGA. Wszystkie pola do uzupełnienia są aktywne oprócz tych najważniejszych czyli Imię i nazwisko osoby kupującej adres e-mail i numer telefonu, dane komu wysłać pojemniki. Zgłosiłam sytuację przez kontakt na stronie Samsunga i cisza, żadnej odpowiedzi maila, telefonu, Na stronie Samsunga jest również komunikat iż zakup należy zgłosić do 14 dni od zakupu czyli promocja obowiązuję do 14 kwietnia. Domyślam się że być może jakiś łaskawca z Samsunga napiszę do mnie ,, Dziękujemy za zakup, przepraszamy ale pojemniki zostały już wszystkie rozdane (tylko po co ten komunikat że zgłaszamy do 14 dni od zakupu, statystyki ????) Szczerzę przyznam jeszcze jej nie podłączyłam, więc nie wyrażę opinii o lodówce, namówił mnie sprzedawca choć wybrałam inną lodówkę Boscha. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z Samsungiem, reszta sprzętu domowego to właśnie serie Bosch. Zaczęło się bardzo niesympatycznie, wręcz żałośnie jak na tak duży koncern AGD. Obiecuję, iż opiszę jak sytuacja potoczyła się dalej aby inni nie dali się oszukać manipulatorskim działaniem marketingowym Samsunga.
dostał juz ktoś przesyłke?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy