Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Zestaw ogrodowy Koala - stojak Dominica z hamakiem HW-7T, D-HW-7T

lip 17. 2022
Zestaw ogrodowy Koala - stojak Dominica z hamakiem HW-7T, D-HW-7TZestaw hamakowy KOALA składający się ze Stojaka ogrodowego Dominica i Hamaka boho HW-7T

Stojak ogrodowy Dominica komfortowy, solidny wykonany z wysokiej jakości klejonego warstwowo drewna świerkowego zaimpregnowanego bejcą na kolor oliwkowy, biały lub antracyt. Estetyczna, a zarazem prosta konstrukcja składająca się z 6 łuków o średnicy 6 x 6 cm ułatwia szybki montaż/demontaż stojaka.

Specjalny system mocowania pozwala zawiesić hamaki o różnych długościach, począwszy od jednoosobowych hamaków mających długość całkowitą 330 cm po duże hamaki o maksymalnej długości całkowitej 360 cm. Stojak ogrodowy Dominica dedykowany jest tylko do hamaków bez drążka.

Hamak Boho HW-7T wygodny i jednocześnie zgodny z najnowszymi trendami mody hamak będzie praktycznym i stylowym dodatkiem każdego miejsca.
Tradycyjny hamak bez drążków, jest duży i wytrzymały. Boki hamaka są ozdobione fantazyjną falbaną w stylu boho wykonaną z bawełnianych, plecionych sznurków, zakończone chwostami, dlatego każdemu miejscu doda on stylu i modnego wyglądu.

Maksymalne obciążenie hamaka - 160kg, długość - 380 cm, szerokość - 140, waga - 2,5 kg.

Poduszki nie wchodzą w skład kompletu. Można je dokupić dodatkowo, zapraszamy do naszego działu - Poduszki.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz