Niestety, ta okazja wygasła 5 godzin temu.
51°
Opublikowano 13 godzin temu

Zestaw nawadniający, system mikro nawadniania z regulowaną dyszą zraszacza i automatycznym zraszaczem do ogrodu

39,99zł
8,99zł z Polska ·
Awatar użytkownika glob
Opublikowane przez
glob
Dołączył w 2022
8
4

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

731420_1.jpg
O tym produkcie
 • 【Zestaw nawadniania kropelkowego 159 szt.】– nasz system nawadniania z rurą o długości 40 m, ta rura wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych ABS, które są odporne na promieniowanie UV i chemikalia, może jednocześnie podlewać wszystkie Twoje rośliny. Możesz podzielić rurę na liczbę dopływów, które chcesz w zależności od potrzeb. Idealne rozwiązanie problemu brakujących wody roślin lub zatorów na końcu rury.
 • Oszczędzaj wodę– nasz system mikrowirygacji zaoszczędzi do 70% wody, powoli i precyzyjnie dostarczając wodę do strefy korzeniowej oraz minimalizując parowanie. Ponadto można regulować przepływ każdej dyszy w zależności od różnych roślin. Po prostu tak proste i skuteczne!
 • Wiele złączy – dwukierunkowe szybkie złącze może zwiększyć przepływ wody. Zmniejsz problem, że rośliny nie mogą być podlewane na czas lub że przepływ wody jest zbyt niski ze względu na zbyt długą odległość. Pasuje do większości kranów. Ten zestaw zawiera 2 rodzaje złączy kranowych. Jednym z nich jest złączka gwintowana z 2-kierunkowym przegrodą. innym jest uniwersalne złącze kranu do zaworów niegwintowanych.
 • Personalizacja podlewania – podlewaj wszystkie rośliny jednocześnie, dysza posiada dwa tryby odpływu wody, kolumnowy i zamglony, a każda dysza może być regulowana indywidualnie, co może zaspokoić zapotrzebowanie na wodę różnych roślin jednocześnie. Możesz zatrzymać / kontynuować podlewanie roślin, obracając przyciski na 2-kierunkowym złączu lub obracając przełączniki kroplowników i dysz.
 • Szerokie zastosowanie – ten uniwersalny zestaw do nawadniania kroplowego może być szeroko stosowany do nawadniania lub zamglenia ogrodu, szklarni, tarasu, trawnika, rabatów, roślin doniczkowych, koszy wiszących, upraw hydroponicznych, warzyw, chwastów, owoców doniczkowych itp. Idealny skuteczny system nawadniania roślin! Jeśli wystąpił jakiś problem z naszymi produktami, prosimy o kontakt z działem sprzedawcy, zrobimy co w naszej mocy, aby rozwiązać go za Ciebie.

Specyfikacje
 • Producent: ‎LiRiQi
 • Identyfikator referencyjny producenta: ‎YLGJ
 • Wymiary opakowania: ‎35,2 x 29,5 x 9,8 cm; 1,17 kg
 • ASIN: ‎B0BXP2SNCK
 • Gwarantowane aktualizacje oprogramowania do: ‎nieznany(-na)
 • Ranking najlepiej sprzedających się produktów: Pozycja 5,393 w kategorii Ogród (Zobacz Top 100 w kategorii Ogród) Pozycja 46 w kategorii Zestawy do nawadniania kropelkowego

Opinie: 3.9 gwiazdki na podstawie 32 ocen
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Tomasz_Neron
  Nie polecam dziadostwo.
  Awatar użytkownika Tomasz_Neron
  Niemożna wyregulować kroplowania. Poza tym wężyki spadają. Dziadistwo jakiego świat nie widział. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika K._
  Przekonali mnie do konewki
 3. Awatar użytkownika Luk23
  Ja mam to z Ali. Cały sezon działało. Jak demontowalem trójnik na zimę to się rozpadł. Ale on był z paskudnego plastiku i nie dziwię się że padl
Awatar użytkownika