Zestaw narzędzi ogrodowych Gardena CombiSystem | 5 części @ iBOOD

Obowiązuje do 31/08/2022lip 22. 2022
Zestaw narzędzi ogrodowych Gardena CombiSystem, 5-części do kupienia w iBOOD za 329.95 zł z darmową wysyłką z Holandii.

Kompletując taki zestaw osobno w polskich sklepach, musilibyśmy za niego zapłacić w okolicach 380-390 zł.

558342_1.jpg
Marka: Gardena
Typ: zestaw narzędzi ogrodowych CombiSystem | 5-częściowy
Gwarancja: 2 lata


  • 5 narzędzi w 1
  • Łatwe przechowywanie
  • Praktyczne i szerokie zastosowanie

Właściwości fizyczne

  • Średnica wieszaka: 1,8 do 4 cm
  • Szerokość pazurków: 9 cm
  • Szerokość grabi: 25 cm
  • Szerokość motyki: 12 cm
  • Regulowany uchwyt teleskopowy: 90 do 145 cm

Wieszak do narzędzi
Wieszak do narzędzi ogrodowych to błogosławieństwo dla każdego, kto ma ograniczoną przestrzeń i dużo do przechowywania. Składa się z aluminiowej ramy z uchwytami wykonanymi z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. W komplecie wsporniki ze stali ocynkowanej z powłoką antypoślizgową o średnicy od 18 do 40 mm. Oszczędzające miejsce przechowywanie narzędzi domowych i ogrodniczych, narzędzi systemu kombi (np. miotły, grabie, motyki), narzędzi przyłączeniowych Original Gardena System (np. zraszacze, opryskiwacze) lub innych akcesoriów (np. nożyczek). Teraz wszystko jest widoczne na pierwszy rzut oka i łatwo dostępne. Możesz łatwo połączyć narzędzia do pracy, co ułatwia pracę w ogrodzie. Każdy wspornik ma łączną nośność 10 kg. Całkowite obciążenie uchwytu narzędzi ogrodowych wynosi maksymalnie 60 kg. Uchwyt jest dostarczany w komplecie ze śrubami i kołkami.

Pazurki
Pazurki CombiSystem mają 3 mocne zęby i doskonale nadają się do spulchniania i napowietrzania gleby, bez naruszania korzeni. Dzięki szerokości roboczej 9 cm możesz dobrze pracować na glebie z kamieniami lub tam, gdzie rośliny są blisko siebie.

Grabie
Grabie CombiSystem to poręczne i wielofunkcyjne narzędzie, które idealnie nadaje się do zgrabiania, wyrównywania i uprawy gleby. Mają szerokość roboczą 25 cm (z 10 zębami) i pasują do wszystkich uchwytów Gardena CombiSystem, gdzie zaleca długość uchwytu to 150 cm, w zależności od Twojego wzrostu.

Motyka
Motyka CombiSystem Gardex jest optymalnie przystosowana do łatwego pielenia rabat kwiatowych i ścieżek ogrodowych. Praktyczna motyka o szerokości 12 cm ma ostrą krawędź dookoła, działa niezawodnie i skutecznie. Produkt nadaje się do wszystkich uchwytów Gardena CombiSystem, gdzie zaleca długość uchwytu to 150 cm, w zależności od Twojego wzrostu.

Teleskopowy uchwyt do narzędzi CombiSystem
Teleskop CombiSystem to praktyczny uchwyt do wszystkich narzędzi Gardena CombiSystem. Dzięki poręcznej blokadzie skrętnej rączkę można wydłużyć z 90 cm do 145 cm. Dzięki temu możesz dostosować długość do warunków pracy i własnego wzrostu. Rękojeść wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium, a jej owalny kształt sprawia, że nie przekręca się w dłoniach. Śruba blokująca w dolnej części rękojeści zapewnia dobre połączenie z narzędziami CombiSystem.

558342_1.jpg558342_1.jpg558342_1.jpg558342_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze