374°
Opublikowano 11 godzin temu

Zestaw narzędzi 9 elementów Jula narzędzia elektronarzędzia elektronarzędzi Meec Tools Multiseries 18 V

999zł1 499zł-33%
Stacjonarnie: Opolskie ·
Awatar użytkownika kenobiii
Opublikowane przez
kenobiii
Dołączył w 2018
58
107

O tej okazji

Z racji otwarcia nowego sklepu Jula w Opolu, do bodajże środy, zestaw 9 elektronarzędzi firmy Meec Tools w Juli w wymienionym sklepie możemy kupić 500 zł taniej.
750014-MvbXn.jpg
Jula Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika kenobiii
  Autor
  Ktoś ma jakieś doświadczenia z narzędziami tej firmy? Jeśli tak, to moglby się wypowiedzieć?
  Awatar użytkownika wiciu1231
  Posiada. Zestaw od ponad roku,moze półtora. Złego słowa nie powiem,cały remont nimi zrobisz . Kiedyś ładowarka przestała ładować i pani w sklepie powiedziała żeby przynieść wszystkie narzędzia z paczki i wymienia od ręki na nowy zestaw . Tak też zrobili i gwarancja zaczęła się liczyć od dnia zabrania nowego zestawu na nowo ja dawałem chyba 1100 ,jak za tą cenę w tych czasach sztos !
 2. Awatar użytkownika sbak
  Jula? Narzędzia? Nie, dziękuję. Wszystkie cztery czerwone padły na gwarancji, po "wymianie"*) na nowe, padły niedługo po gwarancji.
  *) "Wymiana" na nowy przedmiot przy wystawieniu nowego paragonu uniemożliwia skorzystanie z odstąpienia od umowy na podstawie Art. 560. [Uprawnienia kupującego] § 1
  Awatar użytkownika Wojtek_L
  Jak czesto z nich korzystales?
 3. Awatar użytkownika jurandzespychowa
  Zakrętarka udarowa taka se jeśli chodzi o moc - wkręt 8x300 w mokrą jodłę po 5 cm już nie dała rady a bateria 4Ah. Do mniejszych wkrętów fajne.
  Awatar użytkownika AndrzejuNieDenerwuj
  Wkręt ciesielski 8x240 w mokrą sosnę na baterii 2Ah daje radę. Ja do domowego użytku polecam, ale nie bralbym całego zestawu tylko kupił to czego się używa a z czasem jak faktycznie czegoś będzie brakować to dokupić.
 4. Awatar użytkownika OsiemDziewięć
  Za pilarkę dla praworęcznych leci plus
 5. Awatar użytkownika syr
  Jeśli podziała 2 lata przy intensywnym używaniu to w zupełności wystarcza. Pytanie tylko czy wytrzyma choć rok takiego używania bo jak padają po 2-3 miesiącach (mówię o co najmniej pół zawodowym użyciu co najmniej 1 dzień w tygodniu ) to już jest bez sensu.
  I o to jest to pytanie właśnie - które sprzęty marketówe to wytrzymują ( Parkside na części urządzeń zdaje się tak - ale tylko na części) Przydało by się takie (wiarygodne) porówanie. I mowa oczywiście o ROZUMNYM używaniu odpowiednich narzędzi do odpowiednich rzeczy ( czyli nie przeciążaniu itp)
Awatar użytkownika