Zestaw naprawczy do roweru (18 elem) Tesco Gocław
579°Zakończono

Zestaw naprawczy do roweru (18 elem) Tesco Gocław

16
wrz 11. 2016wrz 11. 2016
W Tesco Gocław na dziale rowerowym możemy znaleźć komplet naprawczy składający się z dwóch klejów, dwóch nakrętek na wentyle, 4 łatek, klucz 10/13 oraz 3 ampoli i dwóch bliżej mi nieznanych kluczy. Do zestawu dodane jest pudełko plastikowe na cały zestaw. Przecena z 9 zł na 2 zł

16 Komentarzy

Dzięki

zestaw na miare macgayvera

Łatki na zimno....taki sam efekt jak naplucie na dentkę i przyłożenie papierka po cukierku

wojtoon31 min

Łatki na zimno....taki sam efekt jak naplucie na dentkę i przyłożenie papierka po cukierkunie znam się ale kleiłem (chyba na zimno bo nie podgrzewałem ;-) ) podobnymi łatkami co się daje tylko na nie klej (zestaw za 5-10zł) i bardzo dobrze trzymały, wystarczy dobrze przygotować powierzchnie i dobrze wszystko nałożyć a będzie spełniało swoje zadanie w 100%.

zacny zestawik w tej cenie :-)

Te dwa bliżej nie znane Ci klucze to chyba łyżki do opon, ale metal/aluminium to fatalny pomysł, o jakości nie wspomnę. Klej z miejsca wymienić na TipTop-a i będzie git z łatkami by dojechać do domu bo sądzę że i one nie grzeszą jakością. Klucze to jednorazówki, jak ktoś sam serwisuje rower to nie wiem czy odkręci później nimi śruby, lepiej kupić dobrego, markowego multitoola niż polegać na tym badziewiu. Sytuacja krytyczna, dziura i zestaw naprawczy japońskiej marki "jako tako" czyli loteria, może się uda naprawić albo wracam z buta/mpk/pkp

Potwierdzam z tymi łatkami na zimno, bo sam latam i na połatanej dętce, i na połatanej oponie. Kiedyś kleiłem dętkę i odstawiałem na bok, a potem też narzekałem, że do wywalenia. Teraz, jak lekko klej przyłapie, to wsadzam to do opony i ciśnienie pomaga w procesie wulkanizacji łatki z dętką/oponą - najpierw małe, żeby się utrzymało przez kilka minut, potem normalnie nabite pod maks i trzyma.

Fajny Ale tylnego odblasku wymaganego ustawą to nie ma nigdzie Trzeba biegać po rowerowych, a przecież towar jest marketowy tak bardzo.

wojtoon7 godz., 50 min

Łatki na zimno....taki sam efekt jak naplucie na dentkę i przyłożenie papierka po cukierku

​Bardzo przepraszam, jeżdżę na takich motorem xr 125 i od 2 miechów się trzymają, natomiast w rowerze juz parę lat

promocja miejscowa?

Autor

sag45 min

promocja miejscowa?


Prawdopodobnie tak, dlatego dodałem w tytule tesco Gocław, czyli Warszawa

wojtoon12 godz., 33 min

Łatki na zimno....taki sam efekt jak naplucie na dentkę i przyłożenie papierka po cukierku"Jeżeli się nie znam to się nie wypowiadam." Powtórz kilka razy i zapamiętaj. Tymczasem zapraszam też na forum rowerowe do poradników nt. praktycznego łatania dĘtek.

kupione. dziękuję.

pepper01Wrz 12.

"Jeżeli się nie znam to się nie wypowiadam." Powtórz kilka razy i zapamiętaj. Tymczasem zapraszam też na forum rowerowe do poradników nt. praktycznego łatania dĘtek.Do rowera, wózka dziecięcego, hulajnogi czy innych "ciężarów" wystarczyło by gila z nosa przykleić. Zrób coś takiego w samochodzie, koparce, ciągniku albo czymkolwiek co wymaga więcej niż 3 barów to się ucieszysz

wojtoon19 godz., 17 min

Do rowera, wózka dziecięcego, hulajnogi czy innych "ciężarów" wystarczyło by gila z nosa przykleić. Zrób coś takiego w samochodzie, koparce, ciągniku albo czymkolwiek co wymaga więcej niż 3 barów to się ucieszyszCzyli zmieniasz zdanie nt. łatek na zimno? Widzisz, trochę edukacji i już nie wypisujesz głupot.

pepper018 godz., 24 min

Czyli zmieniasz zdanie nt. łatek na zimno? Widzisz, trochę edukacji i już nie wypisujesz głupot.Pouczanie mechanika samochodowego naprawdę jest powodem do masturbacji?
Wulkanizatora mam w robocie przez ścianę więc jak chcesz porozmawiać o łatkach na zimno to daj znać
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od kris009c. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst