Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw Młodego Odkrywcy 3w1 Bresser
152° Zakończono

Zestaw Młodego Odkrywcy 3w1 Bresser

199,99zł399,99zł-50% 9,90zł al.to Okazje
20
152° Zakończono
Zestaw Młodego Odkrywcy 3w1 Bresser
wrz 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tańszy o 200 zł Zestaw Młodego Odkrywcy 3 w 1 Bresser na al.to.

Zestaw 3 produktów zachwyci każdego małego odkrywcę. Jest tutaj wykrywacz metalu Bresser, który pozwoli znaleźć skarb ukryty pod ziemią, lornetka, dzięki której można wypatrzeć zbliżającą się przygodę oraz zestaw przetrwania marki Levenhuk. Jeśli Twoje dziecko marzy o zostaniu odkrywcą lub piratem to ten zestaw umożliwi mu spełnienie tych marzeń.

299292-X6D2x.jpg

Wszystko czego potrzeba, aby zacząć poszukiwania to wykrywacz metalu Bresser National Geographic. Szukanie skarbów to świetne zajęcie dla poszukiwaczy przygód w każdym wieku. Za pomocą urządzenia można znaleźć monety, biżuterię, a nawet antyki.

299292-ydMDs.jpgPoszukiwania skarbów można zacząć od razu po włączeniu urządzenia. Wykrywacz metalu jest skalibrowany i nie wymaga dalszej regulacji. Cewka jest wodoodporna i może być ustawiona pod kątem. Aby wyszukać przedmioty metalowe wystarczy powoli przesuwać wykrywacz 2 centymetry nad ziemią. Kiedy urządzenie wykryje metal, zacznie emitować dźwięk. Im głośniejszy dźwięk, tym bliżej znajduje się poszukiwany przedmiot. Wykrywacz metalu Bresser ma także lampkę LED, która zapali się, gdy przedmiot będzie najbliżej.


299292-VTJqM.jpgLornetka Bresser Junior 3x30 Black sprawi, że każde dziecko poczuje się jak prawdziwy podróżnik i odkrywca. Ten przyrząd nie tylko ma rewelacyjny wygląd, ale także zapewnia dobrą jakość obrazu, która w niczym nie ustępuje tej znanej z „dorosłych” modeli. Kształt i rozmiar lornetki doskonale pasują do dziecięcych rączek. Dodatkowo wykonana z tworzywa sztucznego obudowa z gumowymi elementami nie wyślizguje się z dłoni.


299292-2pSrH.jpgZestaw przetrwania Levenhuk LabZZ SK1 będzie idealnym przyrządem dla młodego poszukiwacza przygód lub miłośnika biwakowania. Składa się on z trzech części. Wystarczy obrócić korpus, aby uzyskać do nich dostęp. Pierwsza część zawiera gwizdek i lusterko, drugą z nich stanowi lupa. W trzeciej części znajduje się termometr, kompas i jasna latarka LED.
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Lornetka do wypatrywania smutnych panów..
Powinny być w zestawie jeszcze kajdanki i pasiaki.
Nasze Kochane Państwo, niestety uczyniło ostatnią ustawą z detektorystów przestępców ... Niestety..
20 Komentarzy
Lornetka do wypatrywania smutnych panów..
Powinny być w zestawie jeszcze kajdanki i pasiaki.
Nasze Kochane Państwo, niestety uczyniło ostatnią ustawą z detektorystów przestępców ... Niestety..
W tym kraju? To chyba tylko dla osób, które lubią życie na krawędzi.
Edytowane przez: ".krzysztof." wrz 16.
zeby legalnie szukać skarbów z wykrywaczem, trzeba mieć kupe zezwoleń
Niech dzieciak wie że jak widzi policję to trzeba w krzaki się chować. Gdzie się tego nauczy.
kobyLe_Caco16/09/2020 14:22

zeby legalnie szukać skarbów z wykrywaczem, trzeba mieć kupe zezwoleń (po …zeby legalnie szukać skarbów z wykrywaczem, trzeba mieć kupe zezwoleń


Na szukanie pod dywanem nie trzeba
A w następnej wstawce: zestaw woreczków strunowych, waga aptekarska...
Czerny16/09/2020 14:23

Na szukanie pod dywanem nie trzeba


jak ten dywan jest w lesie to trzeba
Bardzo fajny zestaw. Można nim legalnie chodzić po lesie i szukać skarbów . Nie ma możliwości żeby coś znalazł ..
Sorento16/09/2020 15:25

Bardzo fajny zestaw. Można nim legalnie chodzić po lesie i szukać skarbów . …Bardzo fajny zestaw. Można nim legalnie chodzić po lesie i szukać skarbów . Nie ma możliwości żeby coś znalazł ..


chyba ze pod dywanem
Błąd w opisie. Opis powinien się zaczynać tak: Jeżeli chcesz odwiedzać swoje dziecko w pasiakach to kup mu detektor. Droga małego przestępcy bywa krótka więc spieszmy się wysyłać nasze pociechy do poprawczaka. Nmzc
bardzo dobry zestaw do szukania niewypałów
po znalezieniu z pomocą lupy rozpalamy ognisko i buum...
następnie za pomocą gwizdka i lusterka albo latarki wzywamy pomocy
trochę brakuje jeszcze tylko środków opatrunkowych...
iRudy16/09/2020 17:59

bardzo dobry zestaw do szukania niewypałów po znalezieniu z pomocą lupy ro …bardzo dobry zestaw do szukania niewypałów po znalezieniu z pomocą lupy rozpalamy ognisko i buum...następnie za pomocą gwizdka i lusterka albo latarki wzywamy pomocytrochę brakuje jeszcze tylko środków opatrunkowych...po co środki opatrunkowe, po buum nie bedzie czego opatrywać.
Tak serio - ktoś kupił ostatnio (była na pepperq) i się wypowie?
trooll316/09/2020 14:20

Lornetka do wypatrywania smutnych panów.. Powinny być w zestawie j …Lornetka do wypatrywania smutnych panów.. Powinny być w zestawie jeszcze kajdanki i pasiaki. Nasze Kochane Państwo, niestety uczyniło ostatnią ustawą z detektorystów przestępców ... Niestety..


Nie do końca - samowolne "poszukiwania" na nie swojej ziemi są zagrożone, jak masz zgodę właściciela terenu albo pozwolenie konserwatora zabytków spokojnie można się "bawić" na obcym terenie też (chyba że o czymś nie wiem )
eter16/09/2020 21:03

Nie do końca - samowolne "poszukiwania" na nie swojej ziemi są zagrożone, j …Nie do końca - samowolne "poszukiwania" na nie swojej ziemi są zagrożone, jak masz zgodę właściciela terenu albo pozwolenie konserwatora zabytków spokojnie można się "bawić" na obcym terenie też (chyba że o czymś nie wiem )


Tak, ale... Załatwienie pozwolenia od konserwy to koszmar. A jak się trafi nadgorliwy smutny pan, trzeba się liczyć z wizytą i rewizją w domu. A to już jest słabe.
trooll316/09/2020 21:10

Tak, ale... Załatwienie pozwolenia od konserwy to koszmar. A jak się trafi …Tak, ale... Załatwienie pozwolenia od konserwy to koszmar. A jak się trafi nadgorliwy smutny pan, trzeba się liczyć z wizytą i rewizją w domu. A to już jest słabe.


Akurat z "konserwą" mam 'styczność' czasami. Nie w sprawie 'poszukiwań' wprawdzie ale wydanie pozwolenia na prowadzenie robót w obrębie/okolicy stanowiska to jakieś ~ 40 dni wydanie takiego zajmuje, w przypadku poszukiwań zdaje się jest nieco drożej (i dłużej pewnie) + trzeba prowadzić "dziennik prac" jak się nie mylę.
eter16/09/2020 21:18

Akurat z "konserwą" mam 'styczność' czasami. Nie w sprawie 'poszukiwań' wpr …Akurat z "konserwą" mam 'styczność' czasami. Nie w sprawie 'poszukiwań' wprawdzie ale wydanie pozwolenia na prowadzenie robót w obrębie/okolicy stanowiska to jakieś ~ 40 dni wydanie takiego zajmuje, w przypadku poszukiwań zdaje się jest nieco drożej (i dłużej pewnie) + trzeba prowadzić "dziennik prac" jak się nie mylę.


Tak i trzeba przewidzieć pogodę, co rolnik będzie robił danego dnia.. Nonsens....
trooll316/09/2020 21:27

Tak i trzeba przewidzieć pogodę, co rolnik będzie robił danego dnia.. Non …Tak i trzeba przewidzieć pogodę, co rolnik będzie robił danego dnia.. Nonsens....


Imho zależy czy jesteś zawodowym tropicielem (masz 100% pewności że coś wartego się trafi), niedzielnym to faktycznie kłody pod nogi. Szkoda, bo przez takie podejście część ciekawych znalezisk zamiast do jakiś muzeów trafia "za granicę" a wystarczyłoby przyjąć np że w przypadku znalezienia fantu znalazca zgłasza fakt konserwatorowi (i ew. przesyła dokładniejszy opis/zdjęcia), a konserwator decyduje czy chce taki oddać do muzeum wypłacając znalazcy jakiś tam % wartości (sensowny - żeby się nie opłacało oddać na złom/wywozić).
eter16/09/2020 21:37

Imho zależy czy jesteś zawodowym tropicielem (masz 100% pewności że coś war …Imho zależy czy jesteś zawodowym tropicielem (masz 100% pewności że coś wartego się trafi), niedzielnym to faktycznie kłody pod nogi. Szkoda, bo przez takie podejście część ciekawych znalezisk zamiast do jakiś muzeów trafia "za granicę" a wystarczyłoby przyjąć np że w przypadku znalezienia fantu znalazca zgłasza fakt konserwatorowi (i ew. przesyła dokładniejszy opis/zdjęcia), a konserwator decyduje czy chce taki oddać do muzeum wypłacając znalazcy jakiś tam % wartości (sensowny - żeby się nie opłacało oddać na złom/wywozić).


Tak być mniej więcej powinno. Ale..
PZE działa, może coś się zmieni.. Oby
Jest takie miejsce w Polsce , blisko Treblinki. Wszystkie okoliczne wsie niesamowicie wzbogaciły się w czasie wojny na transportach więźniów. Za kawałek chleba czy butelkę wody dostawali worek złota czy kosztowności . Nie wolno im było tego posiadać , za znalezienie groziło rozstrzelanie więc chłopi zakopywali to po polach i lasach . Nikt tam nie szuka bo w tych miejscach nie było nigdy żadnej bitwy ani walki , która byłaby zapisana w podręcznikach historii . Nikt się nawet nie spodziewa, że tam może cokolwiek być i dlatego nikt tam nigdy nie widział nikogo z wykrywaczem metali. Nawet jakby miejscowi kogoś zobaczyli to nie wiedzieliby co to jest. A skarby czekają ..
Edytowane przez: "Sorento" wrz 16.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst