Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw kredek i mazaków dla dzieci 186 elementów
-92° Zakończono

Zestaw kredek i mazaków dla dzieci 186 elementów

70zł169zł-59%Allegro Okazje
6
sie 29.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wpadła mi reklama okazji dnia na Allegro. Ja pewnie będę celował w droższe różowe (5 letnia dziewczynka, nie mam wyjścia to nie dla mnie;) ale cena niebieskich jest ciekawsza 70zł bo startowa 169zł trochę zawyżona. Na Alledrogo mają to tylko dziś, nie wiem do której, ale skoro okazja dnia to pewnie do końca dnia.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

6 Komentarzy
Wszędzie na necie 99 zł więc wyjściowa w okazji z dupy.
Koniecznie sprawdź od razu czy wszystkie działają, bo wygląda jak zestaw jakich wiele, ustawiony na kuszący wygląd, ale nic poza tym.
Dla młodszego dziecka wygląda OK, ale starsze wyśmieją, że niska jakość.
W weekend oglądałem w Carrefourze coś podobnego, ale w drewnianej walizce, w okolicach 90zł i córka stwierdziła, że się nie nadają.
Dzięki, ja rzeczywiście z myślą o młodszym dziecku-nie do szkoły, więc za 70zł nie liczę na cuda, a dużo tego w środku
Kojarzę podobne z dzieciństwa. Trochę skazywanie dziecka na tortury, ja bym się nie nabierał na ilość kolorów i różnorodność. Jakość zapewne zerowa, już lepiej kupić mniej, a barsziej porządne, które będą służyć dłużej.
gogels29/08/2019 10:20

Kojarzę podobne z dzieciństwa. Trochę skazywanie dziecka na tortury, ja by …Kojarzę podobne z dzieciństwa. Trochę skazywanie dziecka na tortury, ja bym się nie nabierał na ilość kolorów i różnorodność. Jakość zapewne zerowa, już lepiej kupić mniej, a barsziej porządne, które będą służyć dłużej.


Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że młodsze dzieci nie mają jeszcze dobrze wyrobione chwytu do kredek, a tym bardziej pisaków, kredki łamią, gubią, a w pisakach końcówki wciskają lub zostawiają je bez zakrętek do wyschnięcia, więc dla przedszkolaka to IMO, nie warto wydawać więcej na jakiś porządny zestaw do rysowania/kolorowania.
xxeross29/08/2019 10:29

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że młodsze dzieci nie mają jeszcze dobrze w …Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że młodsze dzieci nie mają jeszcze dobrze wyrobione chwytu do kredek, a tym bardziej pisaków, kredki łamią, gubią, a w pisakach końcówki wciskają lub zostawiają je bez zakrętek do wyschnięcia, więc dla przedszkolaka to IMO, nie warto wydawać więcej na jakiś porządny zestaw do rysowania/kolorowania.


do tego właśnie zmierzam. Wszystkie Bambino i inne jakościowe córka zmasakrowała mając 3 lata, może tylko moja demoluje;)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst