Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw kina domowego Pioneer VSX-934 + Melodika BL420 (z kodem rabatowym taniej o 1285 PLN)
101° Zakończono

Zestaw kina domowego Pioneer VSX-934 + Melodika BL420 (z kodem rabatowym taniej o 1285 PLN)

5.599zł6.884zł-19%RMS Okazje
1
lis 27. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

207288.jpgCena 5599 PLN po wpisaniu kodu rabatowego: BL420AVSZestaw składa się z:
-Amplituner PIONEER VSX-934
-Kompletu głośników 5.0 Melodika BL420 5.0

207288.jpg
Pioneer VSX-934

Pioneer VSX-934 to nowoczesny amplituner kina domowego. Urządzenie wyposażone jest w najnowsze kodeki dźwięku wielokanałowego: Dolby Atmos i DTS:X. Dzięki temu, oprócz standardowej konfiguracji 7.2 można wykorzystać głośniki sufitowe lub kolumny z modułem Dolby Atmos tworząc system 5.2.2.

Urządzenie posiada moc 160W na kanał (przy 1 kanale napędzanym). Amplituner zapewnia dynamiczny i przestrzenny dźwięk. Technologia Direct Energy Amplification

zapewnia szerokie pasmo przenoszenia, zarówno w trybie wielokanałowym, jak również stereo. Duża rezerwa mocy zapewnia płynny i pozbawiony zniekształceń dźwięk.


Amplituner posiada szereg złączy. Sygnał prześlemy za pomocą 6 wejść HDMI. Pioneer posiada również 2 wyjścia HDMI. Dodatkowo, urządzenie posiada 1 wejście optyczne i 1 wejście koaksjalne. Sygnał analogowy audio prześlemy za pomocą 4 złącz 2xRCA. Producent wyposażył amplituner w przedwzmacniacza gramofonowy. Wszystkie wejścia HDMI obsługują rozdzielczość 4K Ultra HD oraz szeroką game kolorów. Dzięki temu nie będziesz miał problemów z podłączeniem do amplitunera najnowocześniejszych urządzeń.

Pioneer VSX-934 wyposażony został w 2 strefę. Oznacza to, że możliwa jest dystrybucja sygnału audio do innego pomieszczenia. Co więcej, dostępnych jest kilka opcji. Możemy odtwarzać ten sam dźwięk w strefie głównej oraz drugiej strefie (ZONE 2). Możemy również skorzystać z wyjścia pre-out, co jest pomocne, jeśli chcemy w 2
trefie podłączyć słuchawki bezprzewodowe. Istnieje również opcja odtwarzania innego źródła w strefie głównej oraz w drugiej strefie.


207288.jpg
Amplituner wyposażony jest w autorski system kalibracji MCACC (Multi-Channel Acoustic Calibration System). System powstał w oparciu o doświadczenia z profesjonalnego studia nagraniowego. MCACC bada akustykę pomieszczenia, a następnie automatycznie kompensuje różnice w odległości od słuchacza. Dzięki temu
brzmienie jest dostosowane do warunków akustycznych pomieszczenia odsłuchowego. Technologia Phase Control eliminuje opóźnienia fazowe spowodowane przez filtr dolnoprzepustowy między kanałem głównym i subwooferem.


207288.jpg

Z kolei technologia Reflex Optimizer eliminuje opóźnienia fazowe, które mogą powstać podczas korzystania z głośników modułowych Dolby Atmos. Wspomniane różnice powstają wskutek odbijania fal dźwiękowych od sufitu pomieszczenia.


Amplituner obsługuje najpopularniejsze serwisy strumieniujące: Spotify, Tidal i Deezer. VSX-934 wyposażony został w dwuzakresowe Wi-Fi (5GHz/2.4GHz). Dzięki temu łączność z siecią możliwa jest nawet w miejscach o dużym natężeniu urządzeń korzystających z Wi-Fi.


207288.jpg

Amplituner jest kompatybilny z systemem multiroom Sonos. Oznacza to, że możemy odtwarzać dowolne źródło dźwięku w aplikacji Sonos. Amplitunera możemy używać w systemie razem z innymi urządzeniami Sonos w tej samej sieci.Pełna specyfikacja:tutajAktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2020RMS Okazje

Grupy

1 Komentarz
3255494-KyK4J.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst