Niestety, ta okazja już wygasła
ZESTAW GARNKÓW TEFAL ILLICO 11-CZĘŚCIOWY G701SB74 SELGROS
560° Zakończono

ZESTAW GARNKÓW TEFAL ILLICO 11-CZĘŚCIOWY G701SB74 SELGROS

490,77zł
24
560° Zakończono
ZESTAW GARNKÓW TEFAL ILLICO 11-CZĘŚCIOWY G701SB74 SELGROS
gru 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

ZESTAW GARNKÓW TEFAL ILLICO 11-CZĘŚCIOWY G701SB74 dostępny w sieci Selgros do 16.12Zestaw garnków i patelni TEFAL Illico G701SB 11-elementowy
  • Wskaźnik Thermo-Spot®
  • Nie nagrzewają się uchwyty
  • Tytanowa nieprzywierająca powłoka
  • 10-letnia gwaranc

Dobrze zaprojektowana i trwała linia naczyń do łatwego i efektywnego gotowania

ILLICO to sprytnie pomyślany zestaw trwałych naczyń ze stali nierdzewnej. Mocowane nitami uchwyty pokryte są miłym w dotyku silikonem, dzięki czemu nie nagrzewają się i zapewniają solidny, wygodny chwyt. Możesz w stylowy sposób przygotować dowolną potrawę na każdego rodzaju płycie grzewczej, łącznie z indukcyjną.

Garnki i patelnie ILLICO zaprojektowano tak, by spełniały potrzeby kulinarne całej rodziny i by umilić przygotowanie dowolnego posiłku, od przystawki do deseru. Ich uchwyty pokryte miłym w dotyku silikonem nie nagrzewają się podczas gotowania, natomiast grube dno równomiernie rozprowadza ciepło, zapewniając jednolite gotowanie. Tytanowa nieprzywierająca powłoka umożliwia łatwe serwowanie potraw i czyszczenie. Dzięki wskaźnikowi Thermo-Spot®, który przybiera głęboką czerwoną barwę, gdy patelnia osiągnie odpowiednią temperaturę gotowania, każdy może przygotować pyszne potrawy! Naczynia z tej linii nadają się do stosowania na wszystkich rodzajach płyt grzewczych łącznie z indukcyjną. Można je również myć w zmywarce i wkładać do piekarnika.


10-letnia gwarancja*

Skorzystaj z najlepszego doświadczenia w produkcji. Poznaj trwałość najlepszego stopu ze stali nierdzewnej 18/10, który zapewnia długą żywotność.

*Należy zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji naczyń i zachowania bezpieczeństwa.
Aktualizacje społecznościowe
24 Komentarze
Prześlij Komentarz