Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw Ekspres Tchibo Cafissimo Mini + spieniacz elektryczny na Sferis
147° Zakończono

Zestaw Ekspres Tchibo Cafissimo Mini + spieniacz elektryczny na Sferis

299zł448zł-33%Sferis Okazje
3
sie 13.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostepny jeszcze biały sferis.pl/zes…995

Zalety Cafissimo mini
Trzy poziomy ciśnienia parzenia dla espresso, caffè crema, kawy filtrowanej i herbaty. Pasują wszystkie rozmiary kubków i filiżanek dzięki wyjmowalnej półce na filiżanki i espresso. Magnetyczna półka na filiżanki ułatwiająca wkładanie. Indywidualnie programowalna dawka wody do kontrolowania aromatu i intensywności kawy. Rozmiar zbiornika na wodę: 650 ml. Pojemnik na kapsułki na maksymalnie 4 kapsułki - łatwy w użyciu dzięki funkcji magnetycznej. Dostępne w różnych kolorach. Czas nagrzewania ok. 40 sek.. Tryb gotowości (tryb uśpienia) po 9 minutach. Przypomnienie o odkamienianiu i zintegrowana funkcja odkamieniania.

179469.jpg
+ gratis
Elektryczny spieniacz do mlekaSpieniacz mleka posiada nie tylko wyjątkowy design, ale jest również niezwykle funkcjonalny. Dzięki niemu w mgnieniu oka wyczarujecie zimną i ciepłą piankę mleczną, jak i ciepłe mleko, np. na kakao. A wszystko poprzez naciśnięcie jednego przycisku.


179469.jpg
- Doskonała pianka mleczna albo ciepłe mleko - poprzez naciśnięcie przycisku
- Łatwa obsługa jednym przyciskiem (krótko przycisnąć dla uzyskania ciepłej pianki mlecznej – czerwona kontrolka, ok. 2 s. przycisnąć dla uzyskania zimnej pianki mlecznej – niebieska kontrolka)
- Pojemnik ze stali nierdzewnej ze stroną wewnętrzną pokrytą powłoką zapobiegającą przywieraniu – łatwy do czyszczenia
- Różne nasadki mieszające do małym i dużych ilości piany
- Bezprzewodowy pojemnik: dowolnie obracany na podstawie
- Oznaczenie pojemności po stronie wewnętrznej
- Ochrona przed przegrzaniem i automatyczne wyłączenie
- Antypoślizgowe silikonowe stopki
Aktualizacje społecznościowe
Sferis OkazjeSferis kod rabatowy

Grupy

3 Komentarze
Mam ten ekspres i jestem zadowolony.
Co do okazji to wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest poczekać na promocję z Tchibo. 3x80 kapsułek i ekspres gratis.
Gratis to uczciwa cena za ten sprzęt
Virtuticebulari13/08/2019 22:05

Mam ten ekspres i jestem zadowolony. Co do okazji to wydaje mi się, że l …Mam ten ekspres i jestem zadowolony. Co do okazji to wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest poczekać na promocję z Tchibo. 3x80 kapsułek i ekspres gratis. Gratis to uczciwa cena za ten sprzęt


Jest na stronie Tchibo 4x80 i gratis
nafbat.13/08/2019 23:54

Jest na stronie Tchibo 4x80 i gratisAle na stronie Tchibo ma też spieczniacz elektryczny? (podrzuć Link w wiadomości proszę).

Aktualnie mam Bosch Tassimo i kawę robił lepszą niż Nescafe jednak kapsułki dziś nie są już po 12zł :)za16kaw a do tego milkę spitolili w smaku może na Święta czas na zmianę?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst