Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw dwóch bezprzewodowych kamer Arlo Pro 3 do użytku wewnątrz i na zewnątrz ze stacją - wysyłka przez pośrednika i VPN
109° Zakończono

Zestaw dwóch bezprzewodowych kamer Arlo Pro 3 do użytku wewnątrz i na zewnątrz ze stacją - wysyłka przez pośrednika i VPN

1.610zł2.500zł-36%Amazon Okazje
14
109° Zakończono
Zestaw dwóch bezprzewodowych kamer Arlo Pro 3 do użytku wewnątrz i na zewnątrz ze stacją - wysyłka przez pośrednika i VPN
paź 8. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

UWAGA 1:
Cenę z okazji uzyskałem wchodząc na stronę w trybie incognito, po zmianie IP na francuskie (polecam np. VPN Windscribe). W innym przypadku pojawia się cena 549 euro.

UWAGA 2:
Sprzedawca nie wysyła niestety zamówień do Polski. Chcąc zakupić sprzęt, musimy skorzystać z usług serwisu przekierowującego paczki, np. mailboxde.com.
Zamawiamy wysyłkę na adres niemiecki i następnie przekierowujemy do Polski.
Można również skorzystać z serwisu eshopwedrop gdzie pierwsza przesyłka powinna być darmowa. Sam z niego nie korzystałem, więc nie będę się wypowiadał. Z komentarzy na pepperze wynika jednak, że poza długim czasem oczekiwania, serwis jest w porządku.

Cena z wysyłką do Niemiec: 347,09 euro.
Koszt przekierowania do Polski: ~12 euro.
Sprzedawcą jest Amazon.
306339.jpg
306339.jpg
Arlo Pro 3 kamera monitorująca i system alarmowy, 2 K UHD, zestaw 2 szt., Smart Home, bezprzewodowa, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, widoczność w nocy, kąt widzenia 160 stopni, Wi-Fi, 2-drożne audio, światło punktowe, czujnik ruchu, (VMS4240P) – biała

  • Nagrywanie wideo 2K z HDR: doskonała jakość obrazu dzięki 2K HDR, dzięki któremu można wyraźniej uchwycić szczegóły
  • Kąt widzenia 160 stopni pozwala skoncentrować się na najbardziej niebezpiecznych obszarach działki dzięki szerokokątnemu kątowi 160 stopni.
  • Zintegrowane syreny: przejmij kontrolę nad swoim bezpieczeństwem i aktywuj syrenę, aby odstraszyć niepożądanego intruza.
  • Zintegrowane SPOTLIGHT: wydajny reflektor oświetla ważne obszary, dzięki czemu w nocy lub w dzień zawsze masz wyraźny przegląd tego, co się dzieje.
  • Widoczność w nocy w kolorze: rejestruj ważne informacje, nawet w nocy, z wyraźną widocznością w nocy w kolorze.
  • Bezprzewodowy i odporny na warunki atmosferyczne: w 100% bezprzewodowy i odporny na warunki atmosferyczne zapewnia natychmiastową ochronę, na której można polegać.
  • 2-kierunkowe audio: 2-drożne audio umożliwia słuchanie i rozmawianie z odwiedzającymi osobami. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad ochroną własności.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
14 Komentarzy
Tyle kombinacji dla dwóch kamer za... 1600 PLN. Warte to tyle?
Panie kochany...takie rzeczy to potrafi Imou Bullet 4MP za 269zł. Aktualnie w promocji za 199zl w RTV AGD.
novka08/10/2020 21:51

Tyle kombinacji dla dwóch kamer za... 1600 PLN. Warte to tyle?


Gdyby miały darmowe przechowywanie nagrań w chmurze przez tydzień jak poprzedniczki to tak, ale niestety nie mają.
xiaomi tańsze
Cebulari08/10/2020 22:06

Gdyby miały darmowe przechowywanie nagrań w chmurze przez tydzień jak po …Gdyby miały darmowe przechowywanie nagrań w chmurze przez tydzień jak poprzedniczki to tak, ale niestety nie mają.


a one maja opcje wysylania nagran na swoje postawione ftp ?
krzychoo08/10/2020 22:05

Panie kochany...takie rzeczy to potrafi Imou Bullet 4MP za 269zł. …Panie kochany...takie rzeczy to potrafi Imou Bullet 4MP za 269zł. Aktualnie w promocji za 199zl w RTV AGD.


Korzystasz? Jak to ma się do xiaomi?
Jakieś takie bardzo podobne do Eufy od Ankera...a tamte połowę tańsze.
War08/10/2020 22:19

Korzystasz? Jak to ma się do xiaomi?


Xiaomi mam tylko wewnętrzną FHD i jest OK. Dahua/Imou mam obrotowe wewnętrzne 2K i są rewelacyjne. Śledzenie obiektu, powiadomienia o wykrytym ruchu lub hałasie. Obraz rewelacja w dzień jak i w nocy. Zewnętrzne, stałe Imou Bullet Lite 4MP również bardzo dobry obraz. Wszystkie oczywiście IP, żeby nie ciągnąć kabli do centralki.
krzychoo08/10/2020 22:32

Xiaomi mam tylko wewnętrzną FHD i jest OK. Dahua/Imou mam obrotowe w …Xiaomi mam tylko wewnętrzną FHD i jest OK. Dahua/Imou mam obrotowe wewnętrzne 2K i są rewelacyjne. Śledzenie obiektu, powiadomienia o wykrytym ruchu lub hałasie. Obraz rewelacja w dzień jak i w nocy. Zewnętrzne, stałe Imou Bullet Lite 4MP również bardzo dobry obraz. Wszystkie oczywiście IP, żeby nie ciągnąć kabli do centralki.


linki
W eltroksie taniej A46p - 339zł (nie przepuszcza linku)
Jak brałem 2szt. + karty pamięci dla znajomego, to wysyłka za free
mloody08/10/2020 22:28

Jakieś takie bardzo podobne do Eufy od Ankera...a tamte połowę tańsze.


To raczej eufy podobne do arlo
Mi przy tych kamerkach (Arlo) brakuje wsparcia dla HomeKit Secure Video.. tak to bym odrazu brał
Ja ostatnio kupiłem XIAOMI/IMILIAB EC2 i jestem mega zadowolony - oferuje to samo, a kosztuje tylko 270zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst