Zestaw do usuwania woskowiny do uszu z 16 jednorazowymi końcówkami
-261°Zakończono

Zestaw do usuwania woskowiny do uszu z 16 jednorazowymi końcówkami

2,35zł27,21zł-91% Darmowa dostawa DarmowaZapals Okazje
18
mar 26. 2018
Kod: FREE0326ALL01
Działa na jedną sztukę, na jedno konto.

Funkcje
Wystarczy włożyć go do ucha, delikatnie przekręcić, a następnie usunąć woskowinę.
Zapewnia idealną odległość w zewnętrznym kanale usznym.
Jednorazowe bezdotykowe głowice wymienne.
Zawiera 1 uchwyt i 16 końcówek jednorazowych.
Aktualizacje społecznościowe
Zapals OkazjeZapals kupony rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Nie polecam. Do niczego się nie nadaje. Trzeba by chyba z miesiąc nie czyścić uszu, żeby ten świder zebrał jakiś brud.
18 Komentarzy
Nie polecam. Do niczego się nie nadaje. Trzeba by chyba z miesiąc nie czyścić uszu, żeby ten świder zebrał jakiś brud.
No to masz rozwiązanie
Marcinesmar 26. 2018

No to masz rozwiązanie


Wizyta profilaktyczna u laryngologa. Z przekazem, rabatem ,kuponami 0 pln .
Edytowane przez: "Detoks" mar 26. 2018
słaby jest ten produkt, nie wart 1zł, trzeba chyba mieć ponad przeciętny problem z woskowiną w uszach zeby te urządzenie działało
Gowno, do śmieci tylko
Uszy trzeba myć a nie trzepać o wannę ;]

A tak poważnie, uszy oczyszczają się same, powinno się ograniczać do czyszczenia wyłączanie zew części uszu. No chyba że ktoś ma naprawdę wyjątkowy problem z uszami
o skur*esyn jak chłodno.
Wsadziłem sobie w dupę i cos tam czysci
kupiłem na ali za grosze, do niczego się to nie nadaje ponieważ biała elastyczna końcówka jest zbyt krótka a główka zbyt duża i całe te "ustrojstwo" nie dosięga do kanalika usznego, lipa
Zapals to szajs
elraphael26/03/2018 13:50

Uszy trzeba myć a nie trzepać o wannę ;]A tak poważnie, uszy oczyszczają si …Uszy trzeba myć a nie trzepać o wannę ;]A tak poważnie, uszy oczyszczają się same, powinno się ograniczać do czyszczenia wyłączanie zew części uszu. No chyba że ktoś ma naprawdę wyjątkowy problem z uszami


I pewnie stojąc obok ciebie w autobusie czy metrze ładnie można podziwiać miodowe uszy.
tekjow26/03/2018 19:26

I pewnie stojąc obok ciebie w autobusie czy metrze ładnie można podziwiać m …I pewnie stojąc obok ciebie w autobusie czy metrze ładnie można podziwiać miodowe uszy.


Po pierwsze jeżdżę samochodem, a po drugie nawet jakbym jeździł autobusami, to na pewno takiego widoku u mnie byś nie uraczył. Jeżeli raz jeszcze przeczytasz uważnie to co napisałem to może zrozumiesz.

Po drugie, tak kolego uszy oczyszczają się same, ale jak pchasz w nie swoje paluchy, patyczki i inne przedmioty "kij wie co Ty sobie wkładasz" to tylko możesz pogorszyć sytuacje. Natarczywe usuwanie woskowiny może powodować jej nadmierną produkcje, nie mówiąc że możesz sobie ją wepchać głębiej co może spowodować zapchaniem ucha.

Używa się wody i mydlin, a patyczki i inne rzeczy są do oczyszczania małżowiny usznej tylko do ujścia przewodu.

Brawo dla Ciebie za brak wiedzy.
Edytowane przez: "elraphael" mar 27. 2018
A może ktoś podpowie czy jak mam pasieķę to w jakis sposób to urządzenie można wykorzystać?
elraphael26/03/2018 19:56

Po pierwsze jeżdżę samochodem, a po drugie nawet jakbym jeździł auto …Po pierwsze jeżdżę samochodem, a po drugie nawet jakbym jeździł autobusami, to na pewno takiego widoku u mnie byś nie uraczył. Jeżeli raz jeszcze przeczytasz uważnie to co napisałem to może zrozumiesz.Po drugie, tak kolego uszy oczyszczają się same, ale jak pchasz w nie swoje paluchy, patyczki i inne przedmioty "kij wie co Ty sobie wkładasz" to tylko możesz pogorszyć sytuacje. Natarczywe usuwanie woskowiny może powodować jej nadmierną produkcje, nie mówiąc że możesz sobie ją wepchać głębiej co może spowodować zapchaniem ucha.Używa się wody i mydlin, a patyczki i inne rzeczy są do oczyszczania małżowiny usznej tylko do ujścia przewodu.Brawo dla Ciebie za brak wiedzy.


Brawo dla ciebie za brudne uszy. Żeby cokolwiek wepchać dalej, to ładnie trzeba tego nazbierać. Od ponad 20 lat myję uszy, od takiego czasu czyszczę je też patyczkami. I żyję.
tekjow27/03/2018 14:51

Brawo dla ciebie za brudne uszy. Żeby cokolwiek wepchać dalej, to ładnie tr …Brawo dla ciebie za brudne uszy. Żeby cokolwiek wepchać dalej, to ładnie trzeba tego nazbierać. Od ponad 20 lat myję uszy, od takiego czasu czyszczę je też patyczkami. I żyję.


Palacze papierosów też żyją, co nie oznacza że palenie papierosów jest zdrowe.
To że to robisz, nie oznacza że jest to zdrowe dla organizmu, ale niestety jesteś ograniczony na przyswajanie nowych informacji, dlatego też ta rozmowa z tobą jest jałowa.
elraphael27/03/2018 14:58

Palacze papierosów też żyją, co nie oznacza że palenie papierosów jest zdro …Palacze papierosów też żyją, co nie oznacza że palenie papierosów jest zdrowe.To że to robisz, nie oznacza że jest to zdrowe dla organizmu, ale niestety jesteś ograniczony na przyswajanie nowych informacji, dlatego też ta rozmowa z tobą jest jałowa.


Nie jestem. Wielu mówi, że nie powinno się używać patyczków. Ja wolę jednak promować ich używanie, ale ty nie jeździsz autobusami, także widoków brudnych uszu nie uświadczasz.
Mam problemy ze słuchem, wielokrotnie byłem u wielu laryngologów. Żaden nigdy nie znalazł ani zalegającej małżowiny ani innych elementów patyczków.
Normalnie ideologia brudu.
tekjow27/03/2018 15:05

Nie jestem. Wielu mówi, że nie powinno się używać patyczków. Ja wolę jednak …Nie jestem. Wielu mówi, że nie powinno się używać patyczków. Ja wolę jednak promować ich używanie, ale ty nie jeździsz autobusami, także widoków brudnych uszu nie uświadczasz. Mam problemy ze słuchem, wielokrotnie byłem u wielu laryngologów. Żaden nigdy nie znalazł ani zalegającej małżowiny ani innych elementów patyczków. Normalnie ideologia brudu.


Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam problemu ze słuchem, ale owszem przechodzę raz na jakiś czas badania u laryngologa, u mnie też nigdy nie znalazł nic zalegającego, czyli jak to jest ? trzeba używać patyczków by w nich grzebać czy nie ? wychodzi na to że nie.
Dlatego pisałem wyżej, ale widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem, że zdrowe uszy którym nic nie dolega, nie wymagają grzebania w przewodzie słuchowym, pisałem też by używać patyczków tylko do czyszczenia miejsc z zew, lub przy samym ujściu, a do tego nie są wymagane wynalazki jak to co widzimy wyżej.

Jeżeli ktoś ma problem ze słuchem a przyczyn może być wiele, to lepiej wybrać się do laryngologa, niż grzebać sobie w uchu różnymi wynalazkami, do tego promować takie głupie rzeczy.

Ty sobie nie zrobisz krzywdy, inny może nie zdając sobie z tego sprawy.
elraphaelmar 27. 2018

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam problemu ze słuchem, ale owszem p …Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam problemu ze słuchem, ale owszem przechodzę raz na jakiś czas badania u laryngologa, u mnie też nigdy nie znalazł nic zalegającego, czyli jak to jest ? trzeba używać patyczków by w nich grzebać czy nie ? wychodzi na to że nie.Dlatego pisałem wyżej, ale widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem, że zdrowe uszy którym nic nie dolega, nie wymagają grzebania w przewodzie słuchowym, pisałem też by używać patyczków tylko do czyszczenia miejsc z zew, lub przy samym ujściu, a do tego nie są wymagane wynalazki jak to co widzimy wyżej.Jeżeli ktoś ma problem ze słuchem a przyczyn może być wiele, to lepiej wybrać się do laryngologa, niż grzebać sobie w uchu różnymi wynalazkami, do tego promować takie głupie rzeczy.Ty sobie nie zrobisz krzywdy, inny może nie zdając sobie z tego sprawy.


Ale przynajmniej uszy nie będą apetycznie żółte.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Rumc. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst