Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw do gier słuchawki Phillips SHP9500 + mikrofon V-Moda Crossfade
403° Zakończono

Zestaw do gier słuchawki Phillips SHP9500 + mikrofon V-Moda Crossfade

260zł300zł-13% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
78
lis 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jest to raczej nietypowa okazja, mogę zostać zminusowany, ale może komuś się przyda.
Dzięki jutrzejszym promocjom i kodom, możemy kupić razem słuchawki podane w linku okazji za 236 zł i zastąpić ich kabel (odpinany 3.5 mm, nic nie trzeba rozkręcać czy lutować) kablem mikrofonem z tego linku

pl.aliexpress.com/ite…tml

Po zastosowaniu kodu zniżkowego, całosć wyjdzie około 40 zł taniej niż dziś, może są jeszcze jakieś inne kupony ale nie wiem gdzie tego szukać.

Teraz pytanie, po co to robić, skoro za około 250 zł kupić można słuchawki do gier z PL sklepu.
Otóż te Phillipsy deklasują jakością dźwięku i często też wykonania, praktycznie wszystko co "gamingowe" w tych cenach a nawet dużo droższe. Są otwarte z szeroką sceną, mają szczegółowe brzmienie, przez co dostajemy fantastyczne pozycjonowanie w fpsach, a do tego będą znacznie lepiej sprawdzać się do słuchania muzyki niż typowe gamingowe headsety.
Mikrofon wpinany bezpośrednio do nich oznacza też brak dodatkowego kabla jak przy Zalmanie ZM-MIC1, ma też wbudowaną regulację głośności, przełącznik wyciszania i podwójną końcówkę do PC bez konieczności dokładania przejściówki.

W tej cenie osobiście uważam że niczego lepszego kupić się nie da i gdybym sam miał wybierać między tym a np Cloudami to raczej zdecydowanie wziąłbym to, choć rozumiem że dochodzi np kwestia braku gw na słuchawki i dla wielu moze być to zbyt wysoka kwota żeby ryzykować. Jest to w każdym razie inna opcja do przemyślenia, a pewnie nie wszyscy kupujący są świadomi, że w tej półce cenowej nie są skazani na wybór wyłacznie gotowego zestawu z dużym "gamingowym" narzutem ceny, który jakością dźwięku może wyraźnie odstawać od konkurencji bez wbudowanego mikrofonu.

W dolarach 61 $ + 14 $ i kupon odejmujący 8$
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
78 Komentarzy
Prześlij Komentarz