Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
-237°
Opublikowano 7 godzin temu

Zestaw Burnery Plus- Cena regularna-367,00 PLN, Cena promocyjna-238,00 PLN

226,10zł
12zł z Polska
Opublikowane przez
NDZL
Dołączył w 2024
1
0

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

estaw Burnery Plus to wyjątkowa oferta promocyjna dla osób szukających skutecznego wsparcia w redukcji masy ciała. Regularna cena tego zestawu wynosiła 367,00 PLN, ale teraz można go nabyć za jedyne 238,00 PLN, co oznacza znaczącą oszczędność finansową. Promocja ta jest wyjątkowo atrakcyjna, ponieważ oferuje wysokiej jakości produkty w znacznie niższej cenie, co nie zdarza się często.

Główną zaletą tego zestawu jest jego kompleksowe działanie. Jest on zaprojektowany tak, aby wspomagać spalanie tkanki tłuszczowej przez cały okres redukcji masy ciała, co jest kluczowe dla osób, które chcą osiągnąć swoje cele związane z utratą wagi. Kupując ten zestaw, klient otrzymuje nie tylko produkty wspomagające proces spalania tłuszczu, ale także oszczędza pieniądze, co czyni tę ofertę najlepszą z dostępnych na rynku.

Wybór Zestawu Burnery Plus to doskonała decyzja dla każdego, kto poszukuje efektywnego i ekonomicznego rozwiązania w procesie odchudzania. Oferowana promocja nie tylko ułatwia osiągnięcie celów związanych z redukcją masy ciała, ale także pozwala na znaczne oszczędności, co jest ważne w dzisiejszych czasach, kiedy każdy szuka sposobów, by mądrze zarządzać swoim budżetem.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika boungiorno
  Proponuję usunąć nim zamarznie
  Awatar użytkownika Chwila_Moment
  Bo to są burnery mrożące. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Pio_rep
  Po prostu wystarczy ograniczyć kalorie a nie faszerować się suplementem
  Awatar użytkownika kater
  CICO plus 40-50 min domowych ćwiczeń co wieczór (tak żeby 500 cal spalić) i od początku roku z 93 kg zbiłem na 86. Dziad 50 lat, 184 cm, praca biurowa. Odstawiłem praktycznie całe słodkie, alko zredukowałem do ilości aptecznych, przedłużam okres bez żarcia o ile daję radę (od 18.00 do 7.00 albo i dłużej jak mogę). I bebzolek znikł jak sen słoty.
 3. Awatar użytkownika Sulkov
  Dobra. To teraz zadanie dla ambitnych. Ilu z poniższych elementów tutaj nie ma? Wszystkie są prawnie wymagane Przecież ten sklep nadaje się do wystrzelenia w kosmos a nie sprzedaży supli.
  - Nazwa żywności;
  Wykaz składników (w tym wskazanie składników i substancji, które mogą powodować alergie i reakcje nietolerancji);
  - Ilość określonych składników;
  - Ilość netto żywności;
  - Specjalne warunki przechowywania lub użycia;
  - Nazwa i adres podmiotu odpowiedzialnego za produkt;
  - Zawartość alkoholu, jeśli środek spożywczy zawiera więcej jak 1,2 % alkoholu objętościowo;
  - W określonych przypadkach (wskazanych w art. 26 wyżej wskazanego rozporządzenia np. w przypadku gdy zaniechanie ich wskazania mogłoby wprowadzać w błąd konsumenta co do rzeczywistego kraju lub miejsca pochodzenia środka spożywczego, w szczególności gdyby informacje towarzyszące środkowi spożywczemu lub etykieta jako całość mogły sugerować, że dany środek spożywczy pochodzi z innego kraju lub miejsca) także kraj i miejsce pochodzenia produktu. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika XDDDDDD
  Fajna reklama xD
  Awatar użytkownika CoJaPacze
  I taka nieskuteczna
 5. Awatar użytkownika andrewxxx
  Co to za gow0 redukujące portfel ? Nawet działa. Kupujesz to i zostaje mniej kasy w budżecie więc mniej jemy więc waga spada.
 6. Awatar użytkownika Nick_do_zmiany_58
  Zadzwoń w ciągu 30 minut a dostaniesz.......
 7. Awatar użytkownika Fredzio_
  A to, że dołączył akurat dzisiaj, to tylko zbieg okoliczności.
Awatar użytkownika