Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw 5 gier PlayLink PS4
151° Zakończono

Zestaw 5 gier PlayLink PS4

158zł Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
21
mar 9. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Euro RTV AGD jest dobry deal na komplet wszystkich 5 gier PlayLink na PS4.

Wybierając zestaw 4 gier PlayLink (Ukryty plan, Wiedza to potęga, SingStar i To jesteś Ty!) za 119 zł i dorzucając do tego Frantics za 39 zł, całość wychodzi za 158 zł, czyli 31,60 PLN za jedną grę!

Jak by komuś brakowało jakiegoś tytułu, to pojedyncze pozycje są po 39 zł
Aktualizacje społecznościowe
Fajna gra na spotkania ze znajomymi - pytania może nie najwyższych lotów, ale tu chodzi o zabawę, a gra dostarcza rozrywki i urozmaica imprezy
Mam, przetestowałam, super sprawa!

Grupy

21 Komentarzy
Cena za jedną też w porządku. Chyba wezmę "Wiedza to potęga". Warto? Jak śmiga na dwie osoby?
Dzięki za wstawkę. Czaiłem się już wcześniej na Wiedza to potęga. Czasami odpalamy ze znajomymi To jesteś Ty i jest całkiem przyjemne. Teraz cena jest zachęcająca Ciekaw jestem jak ten Frantics.
Frantics zapowiada się obiecująco i spoko cena jak na premierę - kupione

Ja z zestawu na playlink grałem w "ukryty plan", ale nie ukrywam, że trochę rozczarowało, ale może to dlatego, że wcześniej miałem kontakt z Until Dawn, które było znacznie lepsze pod względem fabuły i emocji
Trontmar 9. 2018

Cena za jedną też w porządku. Chyba wezmę "Wiedza to potęga". Warto? Jak śm …Cena za jedną też w porządku. Chyba wezmę "Wiedza to potęga". Warto? Jak śmiga na dwie osoby?Swietna sprawa na imprezy Nastepca Buzza

W dwojke tez mozna popykac
Trontmar 9. 2018

Cena za jedną też w porządku. Chyba wezmę "Wiedza to potęga". Warto? Jak śm …Cena za jedną też w porządku. Chyba wezmę "Wiedza to potęga". Warto? Jak śmiga na dwie osoby?


Jak na dodatek do jakiejś imprezy domowej to fajna zabawa. To jesteś Ty wśród grona znajomych tez daje radę. Ukryty plan w ogóle mnie nie zaciekawił
Dzięki za wrzutę! Czaiłem się na Wiedza to potęga, a za taką cenę aż żal nie wziąć
W samą porę odsprzedałem Ukryty Plan za 50zł W tej cenie może na Frantics się skuszę.
Niestety, ale Wiedza to potęga, to zabawa raczej dla dzieci niż fajny teleturniej do gry ze znajomymi: za dużo czasu schodzi na męczące już animacje, a za mało jest "mięsa"- rozgrywki. Do tego pytania są zbyt łatwe.
już zakupione wiedza i potęga dzięki
mikemanmar 9. 2018

Niestety, ale Wiedza to potęga, to zabawa raczej dla dzieci niż fajny t …Niestety, ale Wiedza to potęga, to zabawa raczej dla dzieci niż fajny teleturniej do gry ze znajomymi: za dużo czasu schodzi na męczące już animacje, a za mało jest "mięsa"- rozgrywki. Do tego pytania są zbyt łatwe.


Czy ja wiem, grałem z dorosłymi znajomymi i zabawa była przednia. Co do pytań się nie zgodzę, poziom jest zróżnicowany i niektóre potrafią nieźle namieszać.
W NEONET 4 gry PlayLink za 84,99, wychodzi 21,50 za gre!
733338-KICU1.jpg
Fajne to? Jak wypada w porównaniu do to jesteś Ty?
fajny_nickmar 9. 2018

Fajne to? Jak wypada w porównaniu do to jesteś Ty?


Fajne, nawet lepsze bo nie nudzi się tak szybko. Za tę cenę nie ma się co zastanawiać
.
Edytowane przez: "rbb" mar 9. 2018
Jest ogólna wystawiona na gry z euro
za 44 zł w Media Expert
fajny_nickmar 9. 2018

Fajne to? Jak wypada w porównaniu do to jesteś Ty?


To Jesteś Ty jest bardziej nastawione na wiedzę o uczestnikach gry - czyli znajomych, rodziny. Robi się tam głupie miny i odpowiada na pytania typu "kto z was dałby się nabrać na coś tam"
Wiedza to Potęga polega na sprawdzeniu wiedzy ogólnej, oczywiście są tam tzw. "przeszkadzacze" (w postaci bomb, które wybuchają jak się na nie naciśnie, czy szlamu, który trzeba zmazać żeby zobaczyć możliwe odpowiedzi etc.), które można podrzucić graczowi, któremu idzie akurat lepiej :P
W moim odczuciu gra bardzo fajna, ale do poprzenika - buzz quiz na PS3 niestety jej daleko.
Mimo wszystko, to wciąż jedyna gra tego typu na PS4 i za to + dla Sony
Almamar 9. 2018

W NEONET 4 gry PlayLink za 84,99, wychodzi 21,50 za gre![Obrazek]


To chyba lokalna bo w necie nie widzę tej oferty
Trontmar 9. 2018

Cena za jedną też w porządku. Chyba wezmę "Wiedza to potęga". Warto? Jak śm …Cena za jedną też w porządku. Chyba wezmę "Wiedza to potęga". Warto? Jak śmiga na dwie osoby?


Fajna gierka ale do buzzerów jej brakuje. We dwie osoby spoko się gra ale najlepiej we cztery i więcej. Generalnie za te pieniądze polecam.
Jeżeli chodzi o Frantics, to z komentarzy i recenzji wynika, że raczej nie nadaje się na imprezę dla dorosłych (ewentualnie dla rodziców z dziećmi).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst