Niestety, ta okazja już wygasła
Zestaw 3 plakatów w My Nintendo za 300 punktów + wysyłka
-181° Zakończono

Zestaw 3 plakatów w My Nintendo za 300 punktów + wysyłka

12
lis 18. 2019Dostawa z: Niemcy

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zestaw 3 plakatów dla osób które posiadają co najmniej 300 platynowych punktów na koncie My Nintendo. Są to plakaty o tematyce gier z SNES. Plakaty są wykonane na papierze 170g/m² o wielkości 70 x 50 cm.
W zestawie plakaty nawiązujące do:
- Super Mario Kart
- Super Metroid
- The Legend of Zelda: A Link to the Past
Za punkty w My Nintendo odbieramy kod który aktywujemy w sklepie. Instrukcja w języku angielskim jest na stronie. Kod daje nam darmowy zestaw, ale koszt wysyłki wynosi 31,33 w przeliczeniu z brytyjskich funtów 6,25.
Wysyłka z Niemiec.
Aktualizacje społecznościowe
Nintendo Okazje

Grupy

12 Komentarzy
Koperta ze złota czy co?
Kondzoj18/11/2019 22:51

Koperta ze złota czy co?


To Nintendo. U nich wszystko kosztuje 5-10x więcej. Jedna z najbardziej pazernych i antykonsumenckich firm, wcale nie ustępująca takiemu EA, a rzekłbym, że nawet EA duzo bardziej dba o PR.
Edytowane przez: "Herned" lis 19. 2019
Ale mi przykro... Brakuje mi 100 pkt...
Fajne plakaty, sprzeda mi je ktoś ?
Świetna oferta, wczoraj jak tylko się pojawiły to zamówiłem
Herned19/11/2019 00:15

To Nintendo. U nich wszystko kosztuje 5-10x więcej. Jedna z najbardziej …To Nintendo. U nich wszystko kosztuje 5-10x więcej. Jedna z najbardziej pazernych i antykonsumenckich firm, wcale nie ustępująca takiemu EA, a rzekłbym, że nawet EA duzo bardziej dba o PR.


A rozumiesz co to znaczy busines ? Trzeba sobie uświadomić że firmy tj Nintendo czy EA to nie komunistyczno-socjalistyczne wydmuszki firm tyko korporacje które maja na celu zarabiać a nie uszczęśliwiać wszystkich dookoła. Strasznie mnie denerwuje takie mędzenie internetowe ta firma zła czy inna. Wolny rynek nie pasuje nie kupujesz, nie stać cię a chcesz mieć idziesz do pracy zarobisz będziesz miał, z 500 wszystkiego nie kupisz.
wisnia8719/11/2019 12:46

A rozumiesz co to znaczy busines ? Trzeba sobie uświadomić że firmy tj Ni …A rozumiesz co to znaczy busines ? Trzeba sobie uświadomić że firmy tj Nintendo czy EA to nie komunistyczno-socjalistyczne wydmuszki firm tyko korporacje które maja na celu zarabiać a nie uszczęśliwiać wszystkich dookoła. Strasznie mnie denerwuje takie mędzenie internetowe ta firma zła czy inna. Wolny rynek nie pasuje nie kupujesz, nie stać cię a chcesz mieć idziesz do pracy zarobisz będziesz miał, z 500 wszystkiego nie kupisz.


1. Można robić biznes w bardziej przyjazny konsumentom sposób

2. Nigdzie nie stwierdziłem, że jakakolwiek firma ma coś dawać za darmo czy coś. Konfederacja za mocno ci weszła (o ironio, bo połowa członków to socjaliści, ale narodowi)

3. Wolny rynek pozwala komentować takie zachowania, oceniać czy firma X ma lepszą ofertę czy stosunek do ceny, czy Y

4. I nie wspierać takich pazernych firm, co sam robię i do czego zachęcam
Edytowane przez: "Herned" lis 19. 2019
Herned19/11/2019 12:52

1. Można robić biznes w bardziej przyjazny konsumentom sposób2. Nigdzie ni …1. Można robić biznes w bardziej przyjazny konsumentom sposób2. Nigdzie nie stwierdziłem, że jakakolwiek firma ma coś dawać za darmo czy coś. Konfederacja za mocno ci weszła (o ironio, bo połowa członków to socjaliści, ale narodowi)3. Wolny rynek pozwala komentować takie zachowania, oceniać czy firma X ma lepszą ofertę czy stosunek do ceny, czy Y4. I nie wspierać takich pazernych firm, co sam robię i do czego zachęcam


1. O widzę internetowy znawca robienia biznesu pochwal się jakie to masz osiągnięcia w tej dziedzinie ...
2. Bredzisz
3. Oczywiście, tak samo jak mi twoją wypowiedź pozwala ocenić jako marudzenie
4. Brawo dla Pana, mniej hejtu i będzie dobrze
wisnia8719/11/2019 12:58

1. O widzę internetowy znawca robienia biznesu pochwal się jakie to masz o …1. O widzę internetowy znawca robienia biznesu pochwal się jakie to masz osiągnięcia w tej dziedzinie ... 2. Bredzisz 3. Oczywiście, tak samo jak mi twoją wypowiedź pozwala ocenić jako marudzenie 4. Brawo dla Pana, mniej hejtu i będzie dobrze


1. Argument z serii "Jak ci się nie podoba czyjś obraz to pokaż jaki ty namalujesz!".

Popatrz na takie Sony, do ideału tej firmie daleko, a jeżeli chodzi o PR i podejście pro-konsumenckie, jest o lata świetlne przed Nintendo.

2. Nie bredzę. Polecam zapoznać się z sylwetkami i poglądami narodowych socjalistów w Konfederacji i przypomnieć sobie jak w przeszłości wbijali już nóż w plecy Korwinistów (słynne, "antyliberizm gospodarczy, ped*le" chociażby, czy hasła "uderz, uderz w kapitalizm")
Herned19/11/2019 13:02

1. Argument z serii "Jak ci się nie podoba czyjś obraz to pokaż jaki ty na …1. Argument z serii "Jak ci się nie podoba czyjś obraz to pokaż jaki ty namalujesz!". Popatrz na takie Sony, do ideału tej firmie daleko, a jeżeli chodzi o PR i podejście pro-konsumenckie, jest o lata świetlne przed Nintendo.2. Nie bredzę. Polecam zapoznać się z sylwetkami i poglądami narodowych socjalistów w Konfederacji i przypomnieć sobie jak w przeszłości wbijali już nóż w plecy Korwinistów (słynne, "antyliberizm gospodarczy, ped*le" chociażby, czy hasła "uderz, uderz w kapitalizm")


1. Zobaczysz jak Sony w Ps5 zastosuje karty SSD będzie jak z kartami do Vity wtedy zobaczy pro konsumenckie podejście, oni robią to bo aktualnie im się to opłaca.

2. Jakieś przykłady ?
Nie wysyłają do polski
wisnia8719/11/2019 12:46

A rozumiesz co to znaczy busines ? Trzeba sobie uświadomić że firmy tj Ni …A rozumiesz co to znaczy busines ? Trzeba sobie uświadomić że firmy tj Nintendo czy EA to nie komunistyczno-socjalistyczne wydmuszki firm tyko korporacje które maja na celu zarabiać a nie uszczęśliwiać wszystkich dookoła. Strasznie mnie denerwuje takie mędzenie internetowe ta firma zła czy inna. Wolny rynek nie pasuje nie kupujesz, nie stać cię a chcesz mieć idziesz do pracy zarobisz będziesz miał, z 500 wszystkiego nie kupisz.A mnie denerwuje taki pelikan jak ty który łyka wszystko co drogie od nich i jeszcze się z tego cieszy. Jestes jak ten nowobogacki bufon co to zarobil troche grosza i sie stal panem na wlosciach w jego mniemaniu.
Edytowane przez: "mrokis" gru 4. 2019
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od oski165. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst