Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
719°
Opublikowano 25 lutego 2024

Zespoł Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny wystąpi w Bełchatowie z okazji Dnia Kobiet. Do odbioru są darmowe wejściówki

ZA DARMO50zł
Stacjonarnie: Łódzkie
Opublikowane przez
Hunt
Dołączył w 2015
2 869
2 731

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

"Podróże ze Śląskiem", pod takim tytułem w Bełchatowie odbędzie się koncert popularnego zespołu Śląsk. Wydarzenie zorganizowano z okazji Dnia Kobiet.

Piękne stroje, wspaniała muzyka i choreografia, zdolni artyści, tego wszystkiego doświadczyć będzie można podczas koncertu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, który już niedługo odbędzie się w Bełchatowie. Wydarzenie zaplanowano z okazji Dnia Kobiet, a koncert odbędzie się właśnie 8 marca.

Będzie to koncert w ramach cyklu "Podróże ze Śląskiem". Artyści zabiorą widzów w muzyczną podróż po europejskich krajach.

Widzowie usłyszą też muzykę rodem z Francji czy Niemiec. Na scenie będzie jak to zwykle ze Śląskiem bardzo tanecznie. Artyści zaprezentują się m.in. w greckiej „Zorbie”, będą tańce słowackie, węgierskie, irlandzkie i romskie, ale też kujawiaki, oberki oraz krakowiak, polonez i mazur.

Wstęp na koncert jest darmowy trzeba jednak odebrać wejściówki. Dostępne będą 2 marca w kasie kina Kultura w Bełchatowie. Jedna osoba odebrać będzie mogła tylko dwie wejściówki.

Koncert zespołu Śląsk odbędzie się 8 marca w MCK PGE Giganty Mocy, początek o godzinie 18.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Nick_do_zmiany_58
  będzie jodłowanie? (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika sigielki
  SlAsk Wrocław- GKS Bełchatów w strojach retro
  Super
 3. Awatar użytkownika Ryszard_R
  Kupię 3 bilety. Proszę pisać priv
  Awatar użytkownika ycdwzvrh76
  Zgłoszony spam
Awatar użytkownika