Niestety, ta okazja wygasła 7 lutego 2023.
188°
Opublikowano 7 kwietnia 2021

ZEN Platinum (120 dni)

ZA DARMO91,32zł
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika shymeq7
Opublikowane przez
shymeq7
Dołączył w 2018
419
1 083

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aby cieszyć się benefitami płynącymi z ZEN Platinum każdy nowy użytkownik, która ściągnie aplikację ZEN, podczas zakładania konta powinien skorzystać z podanego kodu.

380689.jpg
Kod zapewni dodatkowe 90 dni darmowego dostępu (lub 30 dni w przypadku rejestracji jako firma) planu Platinum, co w połączeniu z 30 dniowym darmowym okresem, jaki otrzymuje się na start zagwarantuje 120 dni ZEN Platinum za darmo.

Źródło: ŁG
Zen.com Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika Cebulion_Wspaniały
Jest też kod od LekkoStronniczych
4 miesiące za darmo z kodem: LEKKOSTRONNICZYZEN

75 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika MiloBooth
  Kod dalej wchodzi ale przedluza okres próbny platinum do 60 dni:

  12503288-ZM6KC.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika shymeq7
  Autor
  Dzięki za info. Wznowiłem okazję
 2. Awatar użytkownika miedzwin
  Litewska firma z siedzibą w Polszy. Zastanawiające. Czyżby nie warto było płacić podatków w naszym pięknym kraju? Swoją droga ktoś tu się delikatnie inspirował firmą na R nie tylko w kwestii pomysły na biznes ale też w kwestii wizualiów.
 3. Awatar użytkownika Usunięty104601
  miedzwin07/04/2021 13:01

  Litewska firma z siedzibą w Polszy. Zastanawiające. Czyżby nie warto było p …Litewska firma z siedzibą w Polszy. Zastanawiające. Czyżby nie warto było płacić podatków w naszym pięknym kraju?


  Widać, że ich nie płacisz, skoro takie stwierdzenie rzucasz. Podpowiem - nie warto.
  miedzwin07/04/2021 13:01

  Swoją droga ktoś tu się delikatnie inspirował firmą na R nie tylko w kwes …Swoją droga ktoś tu się delikatnie inspirował firmą na R nie tylko w kwestii pomysły na biznes ale też w kwestii wizualiów.


  Hameryka odkryta...
 4. Awatar użytkownika Charles3210
  miedzwin07/04/2021 13:01

  Litewska firma z siedzibą w Polszy. Zastanawiające. Czyżby nie warto było p …Litewska firma z siedzibą w Polszy. Zastanawiające. Czyżby nie warto było płacić podatków w naszym pięknym kraju? Swoją droga ktoś tu się delikatnie inspirował firmą na R nie tylko w kwestii pomysły na biznes ale też w kwestii wizualiów.


  Bo Litwa rozdaje licencje bankowe na lewo i prawo.
 5. Awatar użytkownika ann83
  Komuś udało się doładować to dziadostwo kartą Revoluta, Curva, Transferwise? Każda próba jest odrzucana, śmieszny support twierdzi, że to nie Zen i by kontaktować się z wystawcami karty. Supporty Transferwise, Curve itd. twierdzą że u nich nie ma śladu transakcji, więc doładowanie blokuje Zen i by u nich pytać. Czekam dwa tygodnie na rozwiązanie problemu - typek z supportu Zen miał wysłać emaila, ale ani śladu po emailu ani po zgłoszeniu w aplikacji. Tak wygląda ich wersja premium.
 6. Awatar użytkownika Savitar
  6783941.jpg6783941.jpg6783941.jpg6783941-f2Hgd.jpg (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Usunięty104601
  Detzyt07/04/2021 14:03

  Komentarz usunięty


  A pisze to patriota płacący tu podatki Jak by poszukał to w szafie pewnie oreły, a i może jakiś tatuaż się znajdzie z serii "Pamiętamy".
 8. Awatar użytkownika Kozo
  Savitar07/04/2021 13:13

  nawet spoko ten zen, troche im jeszcze do R brakuje ale pewnie nadgonia, …nawet spoko ten zen, troche im jeszcze do R brakuje ale pewnie nadgonia, niby cashbacki wracaja w 15min ale nie testowalem jeszcze. Support w jezyku polskim


  W 15 sekund
 9. Awatar użytkownika Cebulion_Wspaniały
  Trochę mnie dziwi podejście administracji bo moja podobna wstawka została usunięta bo "tego typu kody są niezgodne z regulaminem."
  Ale jak tak to daje aktualizacje społecznościową z LekkoStronniczych
 10. Awatar użytkownika xfire
  Benucci07/04/2021 13:55

  Ja zdecydowanie nie polecam, nie wiem czy przypadkiem to nie jest scam …Ja zdecydowanie nie polecam, nie wiem czy przypadkiem to nie jest scam służący wyłudzeniu i późniejszej odsprzedaży naszych danych osobowych. Założyłem konto, zeskanowałem dowód, potwierdzili moją tożsamość i zamówiłem kartę. Po godzinie aplikacja przestała działać. Prawidłowy pin do aplikacji przestał wchodzić i przestał działać odcisk palca. Na email dostałem informację, że moja weryfikacja (zdjęcie + skan dowodu) przeszła negatywnie. Tyle, że w aplikacji przeszła pozytywnie... Potem dostałem informację od supportu, że moja weryfikacja przeszła jednak pozytywnie i czekają na informację od jakiś ekspertów. Cytuję: "Przepraszam za sytuacje. Z tego co udało się ustalić to weryfikacja przeszła pomyślnie. Obecnie sprawą zajmują się nasi specjaliści. Jak tylko sprawdzą wszelkie dane natychmiast skontaktują się z tobą i poiformują o dalszych krokach."Do tej pory zero informacji zwrotnej. Ciekawe czy szczęśliwcy którym udało się założyć konto będą mieć taki sam profesjonalny support w przypadku rozszerzonej gwarancji lub gwarancji zwrotu środków za niezrealizowane zamówienie opłacone ich kartą. Jeśli tak ma to wyglądać to ja wolę zostać przy Revolucie mimo tego, że teraz jest tam trochę upierdliwe bo nie doładujesz za darmo konta przelewem ponieważ mają litewski numer konta i tylko zostaje doładowanie kartą.Czy jest jeszcze jakaś inna porządna alternatywa Revoluta?


  Curve. Przede wszystkim nie musisz u nich mrozić kasy bez sensu na jakimś koncie gdzie w każdej chwili możesz utracić do niej dostęp.
 11. Awatar użytkownika seether666
  miedzwin07/04/2021 13:01

  Litewska firma z siedzibą w Polszy. Zastanawiające. Czyżby nie warto było p …Litewska firma z siedzibą w Polszy. Zastanawiające. Czyżby nie warto było płacić podatków w naszym pięknym kraju? Swoją droga ktoś tu się delikatnie inspirował firmą na R nie tylko w kwestii pomysły na biznes ale też w kwestii wizualiów.


  Przecież podatki płaci się tam, gdzie siedziba...
 12. Awatar użytkownika ardy
  Mi już podpadli - założyłem konto, wysłałem dowód, włączyłem logowanie odciskiem palca.
  Wchodzę kolejny raz do aplikacji, skanuję palec i mam komunikat: "zły kod".
  Próbuję zmienić kod (opcja "zapomniałem") - wprowadź nowy kod... ponownie wprowadź nowy kod... za dużo prób spróbuj za 30 sekund. Na tym etapie jest też dostępna opcja Chat, która... wymaga zalogowania się
 13. Awatar użytkownika Usunięty104331
  -----> Zen to dno. Ja po 3 miesiącach zamknąłem. Uwaga na miesięczny okres wypowiedzenia by się nie zdziwić że będę kasę chcieli za pełen miesiąc jak zahaczycie w trakcie wypowiedzenia o płatny okres!!!! <-----
 14. Awatar użytkownika koobiii
  miedzwin07/04/2021 13:01

  Litewska firma z siedzibą w Polszy. Zastanawiające. Czyżby nie warto było p …Litewska firma z siedzibą w Polszy. Zastanawiające. Czyżby nie warto było płacić podatków w naszym pięknym kraju? Swoją droga ktoś tu się delikatnie inspirował firmą na R nie tylko w kwestii pomysły na biznes ale też w kwestii wizualiów.


  Nie warto.
 15. Awatar użytkownika dy4b
  ann8307/04/2021 13:26

  Komuś udało się doładować to dziadostwo kartą Revoluta, Curva, Trans …Komuś udało się doładować to dziadostwo kartą Revoluta, Curva, Transferwise? Każda próba jest odrzucana, śmieszny support twierdzi, że to nie Zen i by kontaktować się z wystawcami karty. Supporty Transferwise, Curve itd. twierdzą że u nich nie ma śladu transakcji, więc doładowanie blokuje Zen i by u nich pytać. Czekam dwa tygodnie na rozwiązanie problemu - typek z supportu Zen miał wysłać emaila, ale ani śladu po emailu ani po zgłoszeniu w aplikacji. Tak wygląda ich wersja premium.


  Mi wchodzi doładowanie za pomocą Curve bez problemu.
 16. Awatar użytkownika dy4b
  mmichall07/04/2021 13:46

  Czy podczas rejestracji trzeba wysyłać zdjęcie z dowodu ??


  Tak, plus selfie
 17. Awatar użytkownika Benucci
  Ja zdecydowanie nie polecam, nie wiem czy przypadkiem to nie jest scam służący wyłudzeniu i późniejszej odsprzedaży naszych danych osobowych. Założyłem konto, zeskanowałem dowód, potwierdzili moją tożsamość i zamówiłem kartę. Po godzinie aplikacja przestała działać. Prawidłowy pin do aplikacji przestał wchodzić i przestał działać odcisk palca. Na email dostałem informację, że moja weryfikacja (zdjęcie + skan dowodu) przeszła negatywnie. Tyle, że w aplikacji przeszła pozytywnie... Potem dostałem informację od supportu, że moja weryfikacja przeszła jednak pozytywnie i czekają na informację od jakiś ekspertów.

  Cytuję:

  "Przepraszam za sytuacje. Z tego co udało się ustalić to weryfikacja przeszła pomyślnie. Obecnie sprawą zajmują się nasi specjaliści. Jak tylko sprawdzą wszelkie dane natychmiast skontaktują się z tobą i poiformują o dalszych krokach."

  Do tej pory zero informacji zwrotnej. Ciekawe czy szczęśliwcy którym udało się założyć konto będą mieć taki sam profesjonalny support w przypadku rozszerzonej gwarancji lub gwarancji zwrotu środków za niezrealizowane zamówienie opłacone ich kartą. Jeśli tak ma to wyglądać to ja wolę zostać przy Revolucie mimo tego, że teraz jest tam trochę upierdliwe bo nie doładujesz za darmo konta przelewem ponieważ mają litewski numer konta i tylko zostaje doładowanie kartą.

  Czy jest jeszcze jakaś inna porządna alternatywa Revoluta? (Edytowano)
 18. Awatar użytkownika Magic01
  Pepsi_Cola07/04/2021 13:02

  Warto się w to pchać?


  Zawsze można zrezygnować po okresie darmowym... Ja założyłem przed urodzinami aliexpress i jestem zadowolony z natychmiastowych zwrotów.
 19. Awatar użytkownika Savitar
  Kozo07/04/2021 13:13

  W 15 sekund


  a no to jeszcze lepiej ^^ moj juz 4 dzien nie moze dojsc ale to z zagranicznej strony (support mnie zapewnial ze bedzie tylko moze sie opoznic)

  edit: przypomnialo mi sie jeszcze ze mozna wachlowac wirtualnymi kartami - w sensie masz 3 max w planie gold ale mozna zamykac i teorzyc nowe (nie ma limitu miesiecznego tak jak w R) (Edytowano)
 20. Awatar użytkownika Truckmaniak
  moth8807/04/2021 13:20

  jest gdzieś do podlądnięcia lista cashbacków z % które u nich są? bez konie …jest gdzieś do podlądnięcia lista cashbacków z % które u nich są? bez koniecznosci rejestracji


  6783922-b1EFt.jpg6783922-QvrQx.jpg
Awatar użytkownika