Niestety, ta okazja już wygasła
Żelki Maliny
247° Zakończono

Żelki Maliny

11,92zł14,90zł-20% 11zł
11
247° Zakończono
Żelki Maliny
sie 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Żelki maliny w opakowaniu 1 kg za niecałe 12zł. Przy zamówieniu powyżej 40 dostawa 5zl do paczkomatu
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Duży plus 😁 dla mnie rewelacja, tak samo żelki Gusto są za piątaka za wiaderko 450g w Piotrkowie Trybunalskim w biedronce! 😁
atlantyk123413/08/2020 23:03

Duży plus 😁 dla mnie rewelacja, tak samo żelki Gusto są za piątaka za wi …Duży plus 😁 dla mnie rewelacja, tak samo żelki Gusto są za piątaka za wiaderko 450g w Piotrkowie Trybunalskim w biedronce! 😁


To są żelki gusto
atlantyk123413/08/2020 23:03

Duży plus 😁 dla mnie rewelacja, tak samo żelki Gusto są za piątaka za wi …Duży plus 😁 dla mnie rewelacja, tak samo żelki Gusto są za piątaka za wiaderko 450g w Piotrkowie Trybunalskim w biedronce! 😁


Powalająca na kolana pseudo promocja. Skoro żelki 450g kosztują 5 zł, to kilogram ich wychodzi po 11,11 zł. Chyba ktoś popłynął. Minus.
Gusto "odkąd pamiętam" (czyli jakiś rok) ma taką cenę za dostawę przy wmz , malinki akurat mi nie podeszły ale mają też innych kilka wersji (i w przesyłce znajdzie się czasem list od "ecco" ). [żelki przyszły 'prosto z fabryki' przy ostatnim zamówieniu].
Generalnie + za coś naszego.
Od Gusto dobre są Malinki, mandarynkowe i truskawkowe pianki i borówki. Te ostatnie smakowały nawet narzeczonej która nie przepada za żelkami.
majtek13/08/2020 23:29

Powalająca na kolana pseudo promocja. Skoro żelki 450g kosztują 5 zł, to ki …Powalająca na kolana pseudo promocja. Skoro żelki 450g kosztują 5 zł, to kilogram ich wychodzi po 11,11 zł. Chyba ktoś popłynął. Minus.


No to znajdź ich żelki dalej niż w promieniu kilku kilometrów od fabryki
ogolnie sprzedają też na allegro, za sam produkt wychodzi minimalnie więcej ale przy doliczeniu dostawy na ich stronie a na allegro biorąc pod uwagę smarta, przy zakupie 4kg żelek oszczędzamy jakies 4-5zl
majtek13/08/2020 23:29

Powalająca na kolana pseudo promocja. Skoro żelki 450g kosztują 5 zł, to ki …Powalająca na kolana pseudo promocja. Skoro żelki 450g kosztują 5 zł, to kilogram ich wychodzi po 11,11 zł. Chyba ktoś popłynął. Minus.


W biedronce nie są dostępne malinki, poza tym stacjonarnie można dostać inne smaki (4 z tego co pamiętam to były rekiny, misie mini, borowki i kawowe) tylko w określonym obszarze, nie na terenie całej Polski. Na dodatek to też jest promocja bo regularna cena w biedronce to 7 zł za 450g.
Edytowane przez: "atlantyk1234" sie 14.
Ja tam widzę 14,90 zł
pawian_akrobata13/08/2020 23:38

Od Gusto dobre są Malinki, mandarynkowe i truskawkowe pianki i borówki. Te …Od Gusto dobre są Malinki, mandarynkowe i truskawkowe pianki i borówki. Te ostatnie smakowały nawet narzeczonej która nie przepada za żelkami.


Zapunktował. Coś będzie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst