Niestety, ta okazja już wygasła
Żelazko z generatorem pary Beko SGA8328B @OleOle!
364° Zakończono

Żelazko z generatorem pary Beko SGA8328B @OleOle!

599zł799zł-25% Darmowa dostawa DarmowaOleOle! Okazje
Edytor9
Zaktualizowano paź 8. (Opublikowano wrz 25.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 1
Znów dostępne!
Żelazko z generatorem pary Beko SGA8328B za 599 zł w OleOle!

Moc 2800 W
Ciśnienie 7,2 bara
Tworzenie pary 130 g/min
Dodatkowe uderzenie pary 450 g/min
Pojemność zbiornika na wodę 1,8 litra
Rozmiar kabla sieciowego 1,6 m
Opcja samooczyszczenia tak
Automatyczne wyłączenie żelazka tak
Pionowy wyrzut pary tak

Dokładny test sprzętu znajdziecie tutaj:





Aktualizacje społecznościowe
OleOle! OkazjeOleOle! kupony rabatowe
9 Komentarzy
Chyba zbyt przekombionwany.

"Moja opinia będzie na podstawie dwóch użyć... bo po drugim użyciu pojemnik na wodę zaczął przeciekać. Generalnie pierwsze wrażenie dobre ale pary wystarcza na kilka sekund prasowania potem nabija ją i czuć, że to nie jest ta moc, trzeba odczekać aż dobije z powrotem ciśnienie i można fajnie prasować. Być może u mnie to był z powodowane uszkodzeniem. Generalnie skl epjak przystało na Euro Rtv Agd, stanął na wysokości zadania i po 3 tygodniach od zwrotu towaru w ramach rękojmi zwrócił pieniądze. Zakupiłem inny model tym razem firmy tefal, oczywiście w Euro :-)"

"Pierwsze użycie, po 2 min. nagrzewania, wg instrukcji można prasować. 15 minut nagrzewania i nie ma pary, za to leje się woda z żelazka. 2 koszule zalane i deska do prasowania. Opryskliwa obsługa klienta Beko. W serwisie stwierdzili, że padła elektronika i naprawa nieopłacalna. Zwrot pieniędzy. Zastanawiam się, czy jest jakaś kontrola jakości w Beko? Nigdy więcej Beko."
BEKO no cóż.....
KarolKUNDZIOR_Kundzicz08/10/2020 10:12

BEKO no cóż.....


Ja tam Polecam BEKO od lat używam nigdy nie miałem żadnych problemów Pralka np 12 lat używana nigdy nie naprawiana działa do Dzis
MateuszRękawek08/10/2020 10:25

Ja tam Polecam BEKO od lat używam nigdy nie miałem żadnych problemów Pra …Ja tam Polecam BEKO od lat używam nigdy nie miałem żadnych problemów Pralka np 12 lat używana nigdy nie naprawiana działa do Dzis


Bo to wlasnie to BEKO jak i Candy, jedna wielka loteria. Ciesz sie twoj egzemplarz sie spisuje dobrze, ani ja ani kilkoro moich znajomych nie mielismy takiego szczescia z produktami tych firm.
MateuszRękawek08/10/2020 10:25

Ja tam Polecam BEKO od lat używam nigdy nie miałem żadnych problemów Pra …Ja tam Polecam BEKO od lat używam nigdy nie miałem żadnych problemów Pralka np 12 lat używana nigdy nie naprawiana działa do Dzis


Z tym, że 12 lat temu to bardziej przykładali się do jakości
Kurde, waham się czy wziąć ten generator pary. Opinie na necie podzielone ale mam wrażenie, że te negatywne to raczej wynik trefnego egzemplarza. Jakby ktoś miał tę stację i podzielił się opiniami to będę bardzo wdzięczny.

Lub może inny lepszy model w podobnej cenie?
Edytowane przez: "artek89" paź 8.
myślałem, że to jakiś hełm xD
Kupione w mediamarkt, podane parametry nijak się mają do rzeczywistego działania. Pary wcale nie za dużo, potrafiło lać wodą. po miesiącu padło całkiem. Od 2 miesięcy czekam na zwrot kasy z Media, pomimo uznania reklamacji. Nie polecam tego Beko i nie polecam Mediamarkt bo maja bajzel i trzeba kilka razy się upominać o swoje.
KarolKUNDZIOR_Kundzicz08/10/2020 10:27

Bo to wlasnie to BEKO jak i Candy, jedna wielka loteria. Ciesz sie twoj …Bo to wlasnie to BEKO jak i Candy, jedna wielka loteria. Ciesz sie twoj egzemplarz sie spisuje dobrze, ani ja ani kilkoro moich znajomych nie mielismy takiego szczescia z produktami tych firm.



Karol przecież ty nie masz znajomych.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst