Żelazko Philips Easyspeed w prezencie przy zakupie pralki lub suszarki firmy Whirlpool
Zakończono

Żelazko Philips Easyspeed w prezencie przy zakupie pralki lub suszarki firmy Whirlpool

0
wrz 24. 2014
Znana firma produkująca sprzęt AGD zorganizowała ciekawą promocję zatytułowaną "Zadbaj o swoje ubrania".
Wystarczy w okresie od 15 września do 15 listopada 2014 dokonać zakupu dowolnej (fabrycznie nowej)pralki- ładowanej od frontu- firmy Whirlpool lub dowolnej suszarki też firmy Whirlpool. Sprzedaż premiowa obejmuje wszystkie modele pralek ładowanych od frontu Whirlpool oraz wszystkie modele suszarek Whirlpool (włączając w to suszarki Whirlpool z technologią Heat Pump).
Nagrodą rzeczową za zakup jednego z powyższych produktów jest żelazko parowe firmy Philips, model GC 4410/02.

W celu otrzymania nagrody należy wypełnić kupon promocyjny otrzymany przy zakupie ww. produktów. Kupon ten dostępny jest też na stronie whirlpool-promocja.pl. Wypełniony kupon należy wysłać za pośrednictwem poczty lub drogą elektroniczną w ciągu 10 dni od daty zakupu. Dołączyć należy dowód zakupu (ksero lub skan).
Przy wypełnianiu kuponu potrzebny będzie model i numer seryjny zakupionego produktu.
Żelazko zostanie przesłane w terminie 30 dni od daty otrzymania prawidłowo wypełnionego kuponu promocyjnego przez Organizatora.

W przypadku gdy dokonamy jednocześnie zakupu pralki i suszarki firmy Whirlpool nagrodą rzeczową będzie generator pary firmy Philips model GC 8641/30. Promocja w tym przypadku obejmuje pralki Whirlpool z linii Carisma, modele zaczynające się od AWIC wraz z suszarką Whirlpool z technologią Heat Pump.
Aktualizacje społecznościowe
Saturn OkazjeSaturn kody rabatowe

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst