Niestety, ta okazja już wygasła
ŻEL Nivea Sensitive 200ml tylko 0.49zł!!!! Tesco
1149° Zakończono

ŻEL Nivea Sensitive 200ml tylko 0.49zł!!!! Tesco

0,49zł8,99zł-95%Tesco Okazje
46
sie 5.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Uwaga ! W Tesco kolejny błąd cenowy tym razem na ŻEL nivea sensitive do golenia 200ml. Cena początkowa 8.99 lecz w promocji i 4.49 na czytniku a na kasie przy zakupie 2 szt. rabatuje 8zł, czyli płacimy 0.49zł za 1 szt. !!!
Zakupione z kartą CC.
Duży Hipermarket.
177793.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Dziś w Tesco w Krakowie na wielickiej żele do golenia nivea cena na czytniku 7.49 i jeszcze z kartą clubcard -4zł co daje fajna cenę 3.49. Wiadomo Nie taka okazja jak ostatnio po 0.49 zł ale myślę że i tak warto 😄 zaznaczam jako lokalna ale patrzcie w swoich z ciekawszych rzeczy jeszcze Carlo rossi smakowe po 12.49zl
179470.jpg
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
46 Komentarzy
Było
Ronin6905/08/2019 22:15

Była pianka


A no to zwracam honor... przepraszam
Z kartą clubcard czy bez ?
geos05/08/2019 22:20

nie rozumiem dlaczego piszesz błąd. po prostu wchodzą 2 rabaty i tyle. a wc …nie rozumiem dlaczego piszesz błąd. po prostu wchodzą 2 rabaty i tyle. a wchodzą, gdyż jak widać tesco tak chce aby było, bo gdyby nie chciał to już dawno by to poprawili.


To już czepialstwo , informatycy u nich nie ogarniają już tak jak kasjerki pracują w ślimaczym tempie.
geos05/08/2019 22:23

no to żadna promocja... a już tym bardziej żaden błąd...


To już Twoje błędne twierdzenie.
Ale kwiatki...i nie bedzie brode zapuszczam zeby zaoszczedzic na twoje podpaski kochanie
geos05/08/2019 22:29

posłuchaj, może umówmy się jakoś. błąd to jest jak kupują dyski 10TB w amaz …posłuchaj, może umówmy się jakoś. błąd to jest jak kupują dyski 10TB w amazonie w cenie bułki tartej i amazon im odpisuje, że przeprasza, nie wyślą bo błąd, ale dadzą jakąś rekompensatę. błąd jest, gdy kupują rutery na aliekspresie w cenie draży korsarz i chińczyk przeprasza bo błąd, prosi o anulowanie, po tygodniu samo się anuluje i nikt tych ruterów nie widzi. błąd jest też wtedy, gdy ktoś raportuje haniebnie niską ceną na kasie, leci chmara peperowiczów do tego sklepu i raportuje, że już poprawili. to są właśnie błędy. a to o czym piszesz to nie jest żadem błąd, to jest intencjonalna wyprzedaż, kumulujące się promocje i zniżki wynikające z posiadania karty CC. po prostu wprowadzasz w błąd pisząc, że to błąd.


Nie spinaj się tak. Chcesz to nazywaj sobie jak chcesz a my pepperowicze wiemy o co biega.
Cicho to jest błąd kontrolowany. Niby go nie ma a wszyscy z niego korzystaja.
geos05/08/2019 22:35

nie spinam się. po prostu pisz jak jest i nie dorabiaj gęby do normalnej s …nie spinam się. po prostu pisz jak jest i nie dorabiaj gęby do normalnej sprawy.


Weź człowieku się ogarnij a twoje teorie mnie nie interesują.
ino50005/08/2019 22:36

Weź człowieku się ogarnij a twoje teorie mnie nie interesują.


a coś ad rem a nie ad personam masz do powiedzenia?
geos05/08/2019 22:38

a coś ad rem a nie ad personam masz do powiedzenia?


Z oczywistą oczywistością się nie dyskutuje
Ludzie po pierwsze piszcie czy to SUPER czy HIPER bo te dwa mają różne ceny i promocje.
polecam zrobic zapas. ja uzywam do ogarniecia stada bizonów #pdk
W Częstochowie na drogowców brak
W świdnicy zabrałem rano przypadkowo 2 ostatnie sztuki
geos05/08/2019 22:20

nie rozumiem dlaczego piszesz błąd. po prostu wchodzą 2 rabaty i tyle. a wc …nie rozumiem dlaczego piszesz błąd. po prostu wchodzą 2 rabaty i tyle. a wchodzą, gdyż jak widać tesco tak chce aby było, bo gdyby nie chciał to już dawno by to poprawili.


Błąd bo przypisana zostaje cena rabatu zła. Bo z ceny normalnej a nie z tej za która jest obecnie produkt wiec to błąd. W Szczecinie mnóstwo różnych i żadna ani pianka ani żel nie wchodzą.duze i małe Tesco. WsYstko w normalnej cenie.
Edytowane przez: "morenica" sie 5.
geos05/08/2019 22:29

posłuchaj, może umówmy się jakoś. błąd to jest jak kupują dyski 10TB w amaz …posłuchaj, może umówmy się jakoś. błąd to jest jak kupują dyski 10TB w amazonie w cenie bułki tartej i amazon im odpisuje, że przeprasza, nie wyślą bo błąd, ale dadzą jakąś rekompensatę. błąd jest, gdy kupują rutery na aliekspresie w cenie draży korsarz i chińczyk przeprasza bo błąd, prosi o anulowanie, po tygodniu samo się anuluje i nikt tych ruterów nie widzi. błąd jest też wtedy, gdy ktoś raportuje haniebnie niską ceną na kasie, leci chmara peperowiczów do tego sklepu i raportuje, że już poprawili. to są właśnie błędy. a to o czym piszesz to nie jest żadem błąd, to jest intencjonalna wyprzedaż, kumulujące się promocje i zniżki wynikające z posiadania karty CC. po prostu wprowadzasz w błąd pisząc, że to błąd. takie coś działa na psychikę, bo wiele osób nie chce wykorzystywać czyjegoś błędu, ale z chęcią korzysta z kumulujących się promocji.


Myślisz się. Bo już kilka takich właśnie błędów zostało poprawionych lub zmienionych. Ten sam powód. Z powodu nałożenia się na siebie promocji system naliczania rabatu nalicza go od cen regularnych. System jest złe skonstruowany i już zaczynaja to naprawiać i robią osobne promocje dla produktów przecenionych i osobne dla nieprzecenionych.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst