Zegarki marek Shark, Kronen&Söhne, Taylor Cole z rabatem 50% @ AliExpress
Zakończono

Zegarki marek Shark, Kronen&Söhne, Taylor Cole z rabatem 50% @ AliExpress

5
cze 1. 2015
Wybrane zegarki wspomnianych marek w cenie obniżonej o 50%.

Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Pepper
Jeśli ktoś nie zna AliExpress, warto dodać, że wysyłka odbywa się z Chin, czas dostawy waha się od 7 do 21 dni, a sama przesyłka jest darmowa. Dodatkowo, przy zakupie zegarków, z powodu zbyt niskiej kwoty, nie grozi nam dodatkowe cło ani naliczenie podatku VAT.

@theq Tym razem zedytowałem reflinka, jednak prosiłbym o zastosowanie się do pepper.pl/pri…icy i nie umieszczaniu ich w przyszłości.
Autor
@Kaban to nie był reflink, dokładnie taki link skopiowałem ze strony głównej AliExpress. Jest to stały link do tej oferty, forma w jakiej go teraz wstawiłeś spowoduje że jutro będzie wyświetlana inna "oferta dnia".

brands.aliexpress.com/?sp…x0v
Pepper
Ok, w takim razie przepraszam i wrzucam powyższy link!
Te zegarki reprezentują jakąś przyzwoitą jakość ?
Wolał bym nie kupić jakiegoś bubla a nie znam tych firm.
@Roswell Mam dokładnie ten zegarek: shark już 1,5 roku i muszę powiedzieć, że pasek w zegarku wygląda tak samo jak 1,5 roku temu więc to chyba rzeczywiście skóra, ;)) Szkło porysowałem ale to moja wina - gdzieś zahaczyłem i pewnie Gorrila Glass mogłaby nie pomóc :P W tym samym czasie zamówiłem też drugi zegarek Shark z bransoletą metalową i po odbiorze okazało się, że zegarek ma odklejającą się "tarczę" ozdobna na około szkła - po kontakcie z Chinczykiem obniżył mi cenę na 2,5 $ z 27,5$ Tutaj link do zdjęcia mojej usterki ale za 2,5 $ cena bardzo dobra więc w sumie byłem zadowolony. Powiem tak: za pełne kwoty (np ~50$) nie opłaca się kupować ale przy cenie ~25 $ (jakieś 50% ich ceny podstawowej) można się już skusić, szału nie ma ale w miarę solidny produkt - mogę dać 4/6
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy