Niestety, ta okazja już wygasła
Zegarek Suunto 9
129° Zakończono

Zegarek Suunto 9

1.310zł1.549zł-15%Amazon Okazje
16
lis 22. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na włoskim Amazonie zegarek Suunto 9 za około 1310 zł / 304,60 EUR (z doliczoną dostawą do Polski). W Polsce wg Ceneo zegarek ten kosztuje co najmniej 1549 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

Najlepsze komentarze
fifarafa6922/11/2019 15:29

Suunto czy garmin?


Niestety, jako właściciel Suunto muszę przyznać, że Garmin.
16 Komentarzy
Może na BF będzie jeszcze taniej 🤟
czekam na poniżej 1k
Suunto czy garmin?
fifarafa6922/11/2019 15:29

Suunto czy garmin?


Niestety, jako właściciel Suunto muszę przyznać, że Garmin.
Bojar22/11/2019 15:51

Niestety, jako właściciel Suunto muszę przyznać, że Garmin.


Tylko że Garmin jest droższy
Bojar22/11/2019 15:51

Niestety, jako właściciel Suunto muszę przyznać, że Garmin.


Jaki mogel garmina?
Bojar22/11/2019 15:51

Niestety, jako właściciel Suunto muszę przyznać, że Garmin.


niestety warto też dodać że być może pomimo niuansów w których Garmin jest lepszy ich ceny ocierają się coraz bardziej o absurd najwyższy suunto 1800 najwyższy najnowszy Garmin 4000...
pio371722/11/2019 16:19

Jaki mogel garmina?


To zależy do czego potrzebujesz zegarek. Imho dla zdecydowanej większości Fenix 5 wystarczy, kwestia czy chcesz mieć jeszcze muzykę, płatności zbliżeniowe itd. Za Fenixa 5 nie wychodzi obecnie drogo. Garmin niestety mocno bazuje na renomie i podbija marżę, tak jak Samsung, Apple itp.
fotoart22/11/2019 16:39

niestety warto też dodać że być może pomimo niuansów w których Garmin jest …niestety warto też dodać że być może pomimo niuansów w których Garmin jest lepszy ich ceny ocierają się coraz bardziej o absurd najwyższy suunto 1800 najwyższy najnowszy Garmin 4000...


Najwyższy/najnowszy/najdroższy garmin to marq driver za ok. 6000 ...
ale nie każdy potrzebuje mieć tory wyścigowe, pola golfowe, tory narciarskie z całego świata czy mapy topo Zimbabwe
i zawsze można skroić coś dla siebie - fajnie jakby wydali zegarek forerunner z przyciskami i z amoledem (jak garmin Venu ) .
Dobry ekran robi swoje . A Suunto 9 chwalą znajomi za trwałość baterii i bezawaryjność . A ja latam ze starym TomTom`em Sparkiem i czekam aż się zepsuje lub wyłączą serwery - bo nie produkują już zegarków więc kiedyś to nastąpi - i wtedy będe mógł wybierać
Bojar22/11/2019 15:51

Niestety, jako właściciel Suunto muszę przyznać, że Garmin.


Niestety ja jako właściciel Garmina (Fenix 5) muszę powiedzieć: To zależy. Fenix ma duże problemy z dokładnością pomiaru. Biegnąc 10 km raz mi pokaże 9,5, a raz 10,5. Na Suunto koleżanki pokazuje liczy idealnie. Takie różnice w zegarku bądź co bądź sportowym i to firmy o takiej renomie są wg mnie niedopuszczalne. Ponadto pomiar tętna z nadgarstka pozostawia wiele do życzenia. Za to jako zegarek codzienny z pewnymi funkcjami smart sprawuje się zupełnie nieźle i bardzo go lubię.
Bojar22/11/2019 15:51

Niestety, jako właściciel Suunto muszę przyznać, że Garmin.


Dlaczego nie Suunto? Rozważam zakup Suunto 9 Baro lub Spartan Ultra lub Fenix 5. Używał bym do biegania, roweru, pływania, Crossfit-u, łażenia po górach. Nie potrzebuję muzyki ani płatności zbliżeniowych. I w sumie z tych 3 najbardziej skłąniam się do Suunto 9
arttie23/11/2019 08:15

Dlaczego nie Suunto? Rozważam zakup Suunto 9 Baro lub Spartan Ultra lub …Dlaczego nie Suunto? Rozważam zakup Suunto 9 Baro lub Spartan Ultra lub Fenix 5. Używał bym do biegania, roweru, pływania, Crossfit-u, łażenia po górach. Nie potrzebuję muzyki ani płatności zbliżeniowych. I w sumie z tych 3 najbardziej skłąniam się do Suunto 9


Powiem Ci, że dwa lata temu kupiłem Suunto Spartana Sport. Bateria jako tako działa, jakoś bardzo nie mogę się przyczepić. W Suunto nie można ustawić treningu interwałowego, w którym to Ty klikasz lapa. W zegarku można ustawić trening albo na czas albo na dystans. W Garminie bez problemu jest taki trening.
Po drugie, po około 8-10 miesiącach zacząłem mieć problemy z paskiem do tętna. Łapał np. dopiero po kilku minutach biegu, ale potrafił i pokazywać od razu tętno powyżej 200. Z miesiąc trwał kontakt z supportem i przysłali mi nowy pasek. Niestety ponownie po +/- takim czasie zaczął pokazywać głupoty. Żeby nie było, baterie wymieniałem, przed użyciem był nawilżany, a po użyciu myty - o to głównie Support wypytywał. Zalecili też kupić żel do USG... Używam obecnie paska od Polara i nie mam z nim najmniejszych problemów a też ma już ponad rok.
Po trzecie system/aplikacja... Niby do końca roku ma być już zamknięty serwis Movescount na rzecz nowej apki, która już od ponad pół roku dział, ale gdy te pół roku temu zacząłem z nowej apki korzystać to treningi synchronizowaly się tylko tam... Na Movescount, czyli tam gdzie miałem setki poprzednich treningów, nie pojawiały się te, które dostały zsynchronizowane z nową apka. Może się już to zmieniło, nie wiem - używam Movescounta.
Po czwarte, częściowo łączy się z tętnem. Na zegarku potrafi mi np. pokazać średnie tętno z danego biegu np. 150, a na komputerze/aplikacji po synchronizacji np. 140(bądź i w drugą stronę)... Support nie potrafił wytłumaczyć ani pomóc dlaczego tak się dzieje...
Nie mówiąc już o możliwości połączenia z innymi serwisami. Garmina można praktycznie ze wszystkim zsynchronizować, a Suunto ma zaledwie parę serwisów w tym Stravę, przy czym znowu dwa ostatnie treningi nie się tam nie przeniosły. A gry w tenisa, czy pływanie też się tam nie może zsynchronizować, bo to bardziej triathlonowa/biegowa/rowerowa apka.
Zegarki Suunto są o wiele tańsze i imho ładniejsze, ale niestety jest sporo niedociągnięć, które mnie osobiście do nich zraziły.
Bojar23/11/2019 08:58

Powiem Ci, że dwa lata temu kupiłem Suunto Spartana Sport. Bateria jako t …Powiem Ci, że dwa lata temu kupiłem Suunto Spartana Sport. Bateria jako tako działa, jakoś bardzo nie mogę się przyczepić. W Suunto nie można ustawić treningu interwałowego, w którym to Ty klikasz lapa. W zegarku można ustawić trening albo na czas albo na dystans. W Garminie bez problemu jest taki trening. Po drugie, po około 8-10 miesiącach zacząłem mieć problemy z paskiem do tętna. Łapał np. dopiero po kilku minutach biegu, ale potrafił i pokazywać od razu tętno powyżej 200. Z miesiąc trwał kontakt z supportem i przysłali mi nowy pasek. Niestety ponownie po +/- takim czasie zaczął pokazywać głupoty. Żeby nie było, baterie wymieniałem, przed użyciem był nawilżany, a po użyciu myty - o to głównie Support wypytywał. Zalecili też kupić żel do USG... Używam obecnie paska od Polara i nie mam z nim najmniejszych problemów a też ma już ponad rok. Po trzecie system/aplikacja... Niby do końca roku ma być już zamknięty serwis Movescount na rzecz nowej apki, która już od ponad pół roku dział, ale gdy te pół roku temu zacząłem z nowej apki korzystać to treningi synchronizowaly się tylko tam... Na Movescount, czyli tam gdzie miałem setki poprzednich treningów, nie pojawiały się te, które dostały zsynchronizowane z nową apka. Może się już to zmieniło, nie wiem - używam Movescounta.Po czwarte, częściowo łączy się z tętnem. Na zegarku potrafi mi np. pokazać średnie tętno z danego biegu np. 150, a na komputerze/aplikacji po synchronizacji np. 140(bądź i w drugą stronę)... Support nie potrafił wytłumaczyć ani pomóc dlaczego tak się dzieje...Nie mówiąc już o możliwości połączenia z innymi serwisami. Garmina można praktycznie ze wszystkim zsynchronizować, a Suunto ma zaledwie parę serwisów w tym Stravę, przy czym znowu dwa ostatnie treningi nie się tam nie przeniosły. A gry w tenisa, czy pływanie też się tam nie może zsynchronizować, bo to bardziej triathlonowa/biegowa/rowerowa apka. Zegarki Suunto są o wiele tańsze i imho ładniejsze, ale niestety jest sporo niedociągnięć, które mnie osobiście do nich zraziły.


Dzięki
Bojar23/11/2019 08:58

Powiem Ci, że dwa lata temu kupiłem Suunto Spartana Sport. Bateria jako t … Powiem Ci, że dwa lata temu kupiłem Suunto Spartana Sport. Bateria jako tako działa, jakoś bardzo nie mogę się przyczepić. W Suunto nie można ustawić treningu interwałowego, w którym to Ty klikasz lapa. W zegarku można ustawić trening albo na czas albo na dystans. W Garminie bez problemu jest taki trening. Po drugie, po około 8-10 miesiącach zacząłem mieć problemy z paskiem do tętna. Łapał np. dopiero po kilku minutach biegu, ale potrafił i pokazywać od razu tętno powyżej 200. Z miesiąc trwał kontakt z supportem i przysłali mi nowy pasek. Niestety ponownie po +/- takim czasie zaczął pokazywać głupoty. Żeby nie było, baterie wymieniałem, przed użyciem był nawilżany, a po użyciu myty - o to głównie Support wypytywał. Zalecili też kupić żel do USG... Używam obecnie paska od Polara i nie mam z nim najmniejszych problemów a też ma już ponad rok. Po trzecie system/aplikacja... Niby do końca roku ma być już zamknięty serwis Movescount na rzecz nowej apki, która już od ponad pół roku dział, ale gdy te pół roku temu zacząłem z nowej apki korzystać to treningi synchronizowaly się tylko tam... Na Movescount, czyli tam gdzie miałem setki poprzednich treningów, nie pojawiały się te, które dostały zsynchronizowane z nową apka. Może się już to zmieniło, nie wiem - używam Movescounta.Po czwarte, częściowo łączy się z tętnem. Na zegarku potrafi mi np. pokazać średnie tętno z danego biegu np. 150, a na komputerze/aplikacji po synchronizacji np. 140(bądź i w drugą stronę)... Support nie potrafił wytłumaczyć ani pomóc dlaczego tak się dzieje...Nie mówiąc już o możliwości połączenia z innymi serwisami. Garmina można praktycznie ze wszystkim zsynchronizować, a Suunto ma zaledwie parę serwisów w tym Stravę, przy czym znowu dwa ostatnie treningi nie się tam nie przeniosły. A gry w tenisa, czy pływanie też się tam nie może zsynchronizować, bo to bardziej triathlonowa/biegowa/rowerowa apka. Zegarki Suunto są o wiele tańsze i imho ładniejsze, ale niestety jest sporo niedociągnięć, które mnie osobiście do nich zraziły.


Jaki model pas polara uzywasz?
arttie23/11/2019 08:15

Dlaczego nie Suunto? Rozważam zakup Suunto 9 Baro lub Spartan Ultra lub …Dlaczego nie Suunto? Rozważam zakup Suunto 9 Baro lub Spartan Ultra lub Fenix 5. Używał bym do biegania, roweru, pływania, Crossfit-u, łażenia po górach. Nie potrzebuję muzyki ani płatności zbliżeniowych. I w sumie z tych 3 najbardziej skłąniam się do Suunto 9


Mam dokładnie te same wymagania, nie muszę zegarkiem płacić, słuchać nim muzyki, spać i prosić, żeby mi powiedział jak żyć Dlatego mam w koszyku amazona 2 używki w idealnym stanie - suunto traverse za 600zł i suunto spartan ultra za 900zł z pasem. Już raz miałem ultra i niczego więcej nie potrzebuję, świetne wykonanie, szafir, genialna bateria. Za te pieniądze niczego innego nie dostanę. 9tka droższa, szkło mineralne, brak baro, czyli wszystkiego tego co mam w najwyższym, choć starszym modelu spartan ultra. Musiałbym szukać 9 baro żeby był odpowiednik Ultra a to już z 1800zł najtaniej ...
Edytowane przez: "fotoart" lis 23. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst