Zegarek sportowy Polar M400 za ok. 420zł (wbudowany GPS) @ Amazon.es
222°Zakończono

Zegarek sportowy Polar M400 za ok. 420zł (wbudowany GPS) @ Amazon.es

admin 12
paź 18. 2016paź 18. 2016
Niezła cena na zegarek sportowy Polar M400 w hiszpańskim Amazonie. Wyposażony we wbudowany GPS, pomiar pulsu opcjonalnie (po zakupie dodatkowego pasa na klatkę piersiową).

Na Ceneo znajdziemy go w cenach od prawie 480zł, a w dniu dzisiejszym Amazon obniżył jego ceno do 97,10 euro wraz z dostawą do PL (~420zł).

Dane techniczne:
  • GPS wbudowany
  • obsługiwane aktywności: bieg, trening wewnątrz, kolarstwo, trening na zewnątrz
  • czas pracy: 8 godz. (z aktywnym gps)
  • maksymalny czas pracy: 24 dni
  • wodoszczelność: 30m

12 Komentarzy

Za 60 PLN więcej lepiej kupić w PL i mieć dłuższą gwarancję. Zawsze to 12 miesięcy dłuższego spokoju.

teraz będzie wchodził polar m600 (wbudowany GPS i pulsometr), m400 miałem i był ok, denerwowało mnie jednak bieganie z pasem na klacie :-) teraz używam garmin vivo active hr (2gen.) i jestem bardzo zadowolony... GPS dużo szybciej łapie fixa niż w tym polarze...

tymooteusz25 min

Za 60 PLN więcej lepiej kupić w PL i mieć dłuższą gwarancję. Zawsze to 12 miesięcy dłuższego spokoju.


No właśnie pytanie brzmi jak Polar respektuje gwarancję w Polsce (czy na siłę doszukuje się winy użytkownika)? Amazon to marka słynąca z legendarnego wręcz podejścia do klienta, gdzie większość usterek ujawniających się w wyniku eksploatacji jest rozwiązywana na korzyść użytkownika.

Druga sprawa to nie polecam biegania z pasem HR - zdecydowanie wygodniejsze jest korzystanie z pulsometru posiadającego wbudowany pomiar pulsu (mimo odpowiednich ustawień przy dłuższym biegu pas HR potrafi się obsuwać i niekiedy obcierać klatkę piersiową. Doświadczone na sprzęcie od Garmina).

Od siebie napiszę tylko, że z zegarka jestem niesamowicie zadowolony (używam od ok.14 miesięcy) więc śmiało polecam. Ostatnio dokupiłem też wagę polar balance (w fazie testowania).

Ważna rzecz! Nie martwiłbym się tak bardzo gwarancją, gdyż ten zegarek raczej się nie psuje (poza mną używa go kilku spośród moich znajomych). Minusem jest brak paska H7 i to z pewnością warto dokupić żeby trenować świadomie (w tętnie).
Edytowane przez: "Poznaniakk" paź 18. 2016

Gundo - jeżeli chcesz mieć precyzyjny i prawdziwy pomiar tętna to na dzień dzisiejszy tylko pasek. Pozostałe wynalazki pozostawiają jeszcze wiele do życzenia

Polar 400 zdecydowanie najlepszy wybór w tym zakresie cenowym jedyny feler to wolne odświeżanie tempa biegu.


Edytowane przez: "wildner" paź 18. 2016

wildner2 godz., 12 min

Gundo - jeżeli chcesz mieć precyzyjny i prawdziwy pomiar tętna to na dzień dzisiejszy tylko pasek. Pozostałe wynalazki pozostawiają jeszcze wiele do życzenia Polar 400 zdecydowanie najlepszy wybór w tym zakresie cenowym jedyny feler to wolne odświerzanie tempa biegu."odświerzanie"? No comment

już poprawione ...
Tofik a może tak coś w temacie zegarka ??
Edytowane przez: "wildner" paź 18. 2016

wygąda jak "elektronika 5" który to zegarek dostałem w zdaje się że 1978roku od rodziców.

Mam od nich lodówkę, pracuje odkąd pamiętam. Także polecam.

Polecam zerknąć na zestawienie różnych zegarków z GPS: fellrnr.com/wik…acy M400 jest drugi od końca. Sam go miałem i to potwierdzam, ma duże problemy z dokładnością, potrafi mocno zgłupień na zakrętach i większych podbiegach. Owszem, w tej cenie nie ma lepszego nowego, jednak wolałem go sprzedać i kupić używany a bardziej wiarygodny.
Na pierwszy zegarek sportowy z GPS sprawdził się mimo wszystko przyzwoicie.

klawod11 godz., 56 min

Polecam zerknąć na zestawienie różnych zegarków z GPS: http://fellrnr.com/wiki/GPS_Accuracy M400 jest drugi od końca. Sam go miałem i to potwierdzam, ma duże problemy z dokładnością, potrafi mocno zgłupień na zakrętach i większych podbiegach. Owszem, w tej cenie nie ma lepszego nowego, jednak wolałem go sprzedać i kupić używany a bardziej wiarygodny.Na pierwszy zegarek sportowy z GPS sprawdził się mimo wszystko przyzwoicie.


A jaki zegarek kupiłeś?Bo jestem na etapie szukania przede wszystkim wiarygodnego zegarka sportowego.

Używany Timex IronMan Triathlon (5K699) z pasem pomiarowym ANT+ . Dość długo łapie sygnał (z minutę? czasem dłużej) i nie powala czasem pracy na baterii, ale jest zdecydowanie dokładniejszy od tego Polara, dodatkowo zapisuje wyniki i trasy w formacie .FIT więc mogę sobie analizować na dowolnej platformie (na Polarze teoretycznie też się da, tylko trzeba się trochę przy tym nabawić). Ogólnie jestem zadowolony ze zmiany. Nie ma takich bajerków jak krokomierz, synchronizacja z telefonem, ale było to dla mnie drugorzędne. Ale raczej trudno już go dostać z tego co widzę.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst