Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Zegarek Orient Classic RA-AC0E04L10B
103°

Zegarek Orient Classic RA-AC0E04L10B

502zł740zł-32% Darmowa dostawa DarmowaCreation Watches Okazje
12
lis 25. 2019
Zegarek marki ORIENT o numerze fabrycznym RA-AC0E04L10B jest zasilany za pomocą mechanizmu automatycznego z możliwością ręcznego dokręcania.
Koperta została wykonana ze stali szlachetnej.
Tarcza przykryta jest odpornym na stłuczenia mineralnym szkiełkiem. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM (100m) sprawia, że z czasomierzem można wchodzić do wody i z nim pływać. Czasomierz wyposażony jest w funkcję datownika, wskazującego aktualny dzień miesiąca. Zegarek utrzymany jest na skórzanym pasku.


Cena na podstawie kursu Revoult + doliczony VAT.

206242.jpg

Cena regularna pobrana z Ceneo
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

12 Komentarzy
Płacąc w dolarach wychodzi 4 zł taniej szkoda, że nie wchodzi kod na BF to bym się zastanowił bardziej, ale ładny i prosty sikor, kusi cholera.
Nie orientuje się ktoś czy teraz warto tam kupić zegarek czy coś na Black friday jeszcze mogą dać ?może rok temu ktoś obserwował
Cezkal25/11/2019 11:48

Nie orientuje się ktoś czy teraz warto tam kupić zegarek czy coś na Black f …Nie orientuje się ktoś czy teraz warto tam kupić zegarek czy coś na Black friday jeszcze mogą dać ?może rok temu ktoś obserwował


Pamiętam że od początku do końca grudnia w zeszłym roku był cały czas wysyp zegarków... Sam zakupiłem 2 i to właśnie po Black friday
3239703-JFX0I.jpg
Z kodem MANONTIME jest 7% rabatu.
ojejku, piękny jest ale dylemat. Kupić czy poczekać jeszcze na przecenę bliżej świąt?
Patrykos0725/11/2019 21:28

ojejku, piękny jest ale dylemat. Kupić czy poczekać jeszcze na przecenę bli …ojejku, piękny jest ale dylemat. Kupić czy poczekać jeszcze na przecenę bliżej świąt?


Zasnąć nie mogłem, kupiłem
Jak długo idzie przesyłka ?
Sklep jest legit?
Ktoś kto zamówił już dostał? Ostatnie info mam z 8.12 held by custom wiec pewnie dowala podatek złodzieje
Patrykos07:
Ktoś kto zamówił już dostał? Ostatnie info mam z 8.12 held by custom wiec pewnie dowala podatek złodzieje

Ja parę dni temu dostałem papiery z poczty o tym że moja przesyłka czeka na to aż zrobię zgłoszenie celne. Wysłałem papiery i czekam. W statusie paczki też mam "held by custom".
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od beeee123. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst