Niestety, ta okazja już wygasła
Zegarek męski Delbana Silverstone 41601.646.6.034
156° Zakończono

Zegarek męski Delbana Silverstone 41601.646.6.034

680zł1.199zł-43%Zegarownia Okazje
19
lis 28. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Największą zaletą modelu Delbana 41601.646.6.034 jest szafiroweszkiełko, będące gwarancją najwyższej odporności na wszelkiego rodzajuzarysowania. Wśród dodatkowych funkcji zegarka warto wymienić datownikwskazujący dzień miesiąca i tygodnia, a także fazy księżyca. Zegarekobjęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Aktualizacje społecznościowe
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które oferty są publikowane.

Grupy

Najlepsze komentarze
Który to dał?? Ubiję normalnie! Drugiego sikora w tym tygodniu kupiłem przez Was! Wypisuję się z tej bandy zakupoholików..
Czytać TUTAJ
19 Komentarzy
Który to dał?? Ubiję normalnie! Drugiego sikora w tym tygodniu kupiłem przez Was! Wypisuję się z tej bandy zakupoholików..
Czytać TUTAJ
Dobrze, że kwarc
Piękny! Cena świetna!
Furio28/11/2019 08:25

Który to dał?? Ubiję normalnie! Drugiego sikora w tym tygodniu kupiłem pr …Który to dał?? Ubiję normalnie! Drugiego sikora w tym tygodniu kupiłem przez Was! Wypisuję się z tej bandy zakupoholików.. Czytać TUTAJ


Plus za artykul
Fajny. Wrzucaj takie perełki
Już sprzedany
A już miałem kupić. Ehhh
Ale paskudnie wykonany napis
Jezu jak dobrze ze juz niedostepny.
Kurła akurat mi się spodobał i pewnie wziąłbym gdyby był dostępny.
Ten zegarek czy orient sun&mun jest lepsza opcja?
Orient to automat, tutaj masz kwarc.
PS. Orienta mam i polecam
Ten sklep to poważna firma? Kupiłem z samego rana w promce - jeszcze nie doszło. Jak wczoraj zaczepiłem ich na czacie - to odpisali, że dzisiaj mają dostać od dystrybutora/producenta - dostał ktoś już tego sikora? Ale mnie wkurzają... Z USA chyba przyjdzie szybciej...
Furio03/12/2019 17:06

Ten sklep to poważna firma? Kupiłem z samego rana w promce - jeszcze nie d …Ten sklep to poważna firma? Kupiłem z samego rana w promce - jeszcze nie doszło. Jak wczoraj zaczepiłem ich na czacie - to odpisali, że dzisiaj mają dostać od dystrybutora/producenta - dostał ktoś już tego sikora? Ale mnie wkurzają... Z USA chyba przyjdzie szybciej...


Pewnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów w Polsce
Ja tam rozpoznaję, że to pierwszy i ostatni zakup będzie, o ile nie zrezygnuję... Mikołaj za pasem
U mnie status : do odbioru
Jakby ktoś był zainteresowany mogę odstąpić
Nooo .. Czapki z głów! Firma spisała się na piątkę, żeby zegarek dotarł na czas i jeszcze gifta dorzucili Click Lubię To!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst