Niestety, ta okazja już wygasła
Zegarek męski Casio G-Shock Master of G GW-9400-1BER RANGEMAN
148° Zakończono

Zegarek męski Casio G-Shock Master of G GW-9400-1BER RANGEMAN

899zł990zł-9%Zegarki Diament Okazje
21
148° Zakończono
Zegarek męski Casio G-Shock Master of G GW-9400-1BER RANGEMAN
gru 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

MECHANIZM- Zegarek męski Casio G-Shock Master of G GW-9400-1BER wyposażony jest w touch solar/solar powered. Cyferblat zegarka jest panelem słonecznym, który generuje energię elektryczną ze światła słonecznego. Energia gromadzona jest we wbudowanym akumulatorze, która pozwala na działanie zegarka. Bateria ładowana jest zawsze, kiedy zegarek wystawiony jest na światło. Mechanizm japoński mieści się w wytrzymałej kopercie z tworzywa sztucznego.

RADIO CONTROLLED - WAVECEPTOR MultiBand 6 zegarek ten odbiera sygnał kalibracji czas, który zawiera dane o bieżącej godzinie, po czym dokonuje odpowiedniego dostrojenia swojego wskazania. Zegarek ten potrafi odbierać sygnały kalibracji czasu wysłane z nadajników w Niemczech (Mainflingen), Anglii (Anthorn), USA (Fort Collins), Chinach (Shangqui) oraz Japonii (Fukushima, Fukuoka/Saga).

SZKŁO- Zegarek wyposażony w szkło mineralne ( 5 stopień w skali Mohsa) - najczęściej spotykane, bardzo przejrzyste, czyste, cienkie, elastyczne i odporne na pęknięcia.

PASEK – W zegarku zastosowano trwały pasek, który wykonano z wysokiej jakości gumy w kolorze czarnym.

WODOSZCZELNOŚĆ: Najwyższa wodoszczelność zegarka to właśnie ta, 200 m (20ATM) i więcej. Oznacza, że zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Właściciel tego zegarka może również pozwolić sobie na nurkowanie z akwalungiem.

WSTRZĄSOODPORNOŚĆ- Konstrukcja koperty zegarka sprawia, że jest on odporny na wstrząsy.

STOPER: Mierzy czas np. wykonywania jakiejś czynności. Ten model posiada stoper umożliwiający pomiar upływu czasu, międzyczasów, sumowanie pomiarów odcinkowych..
Zakres pomiaru czasu i wyświetlania stopera to 999 godzin, 59 minut i 59,99 sekund.
Dokładność pomiaru to +/-0006%.
Stoper kontroluje naliczanie czasu aż do czasu jego zatrzymania. Po osiągnięciu górnego limitu następuje wyzerowanie pomiaru czasu.
Stoper kontynuuje naliczanie czasu nawet po wyjściu z tryby Stopwatch.

ALARM (budzik) - zegarek posiada funkcję alarmu. Model GW-9400 posiada 5 alarmów wielofunkcyjnych (4 jednorazowe, 1 alarm śpiocha). Dodatkowo model wyposażony jest w Sygnał Pełnej Godziny. Typy alarmów występujących w tym modelu: codzienny lub jednorazowy.

Czas światowy (World time) - umożliwia wyświetlanie na zegarku, czasu w innej strefie czasowej. Bardzo przydatna funkcja przy podróżach lub jakiejkolwiek innej czynności wymagającej wiedzy o czasie w innej części świata. Model ten posiada 48 miast, czyli 29 stref czasowych.

TIMER (minutnik) jego zadanie polega na odmierzaniu czasu w tył. Jednostką pomiaru jest 1 sekunda. Zakres ustawiania czasu startu odliczania: 1 minuta do 24 godzin. Timer odliczania jest wyposażony w funkcję automatycznego powtarzania odliczania.

AUTOMATYCZNY KALENDARZ- Pokazuje datę uwzględniając różną ilość dni w miesiącach, oraz lata przestępne. W pełni automatyczny kalendarz z zaprogramowanymi datami w zakresie od roku 2000 do 2099.

TRYB 12/24: Godzina może być wyświetlana w trybie 12 lub 24 godzinnym

PODŚWIETLENIE- jest realizowane za elektroluminescencyjnej diody LED, której aktywacja powoduje świecenie całego wyświetlacza , dzięki czemu jest on wyraźnie widoczny również w całkowitej ciemności. Funkcja Auto-Light umożliwia automatyczne załączanie podświetlenia, gdy zegarek jest podnoszony w kierunku wzroku.

WYSOKOŚCIOMIERZ: Zegarek wyświetla wartości wysokości nad poziomem morza w oparciu o odczyt ciśnienia atmosferycznego wykonane za pomocą wbudowanego czujnika ciśnienia. Sensor podający aktualną wysokość względną na podstawie pomiarów ciśnienia atmosferycznego. Dane wyświetlane w układzie angielskim lub metrycznym (-700 - 10000 metrów) lub (-2300 do 32,800 stóp)
Dane w pamięci dotyczące wysokości n.p.m.: do 40 zbiorów danych .

KOMPAS- Digital Compass dokonuje pomiaru kierunku geograficznego przez wbudowany czujnik odchylenia magnetycznego jako jeden z 16 kierunków geograficznych. Zegarek w tym trybie dokonuje pomiarów kierunku co sekundę przez około 10 sekund, po czym pomiary zostają zatrzymane.Możliwość kalibracji 2-punktowej, korekcja deklinacji magnetycznej, pamięć odchylenia, zbiory danych odchylenia.

BAROMETR/ TERMOMETR: Wbudowany sensor mierzący ciśnienie atmosferyczne oraz temperaturę. Ciśnienie wyświetlane w jednostkach 1hPa ( lub 0,05 cala Hg). Wskazuje temperaturę powietrza w dwóch skalach Celsjusza (°C) lub Fahrenheita (°F). Zakres pomiaru od -10,0 do 60°C lub od 14,0 do 140,0°F

Nasz sklep internetowy z zegarkami CASIO jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie damskie i męskie zegarki CASIO zakupione w naszym sklepie posiadają 3 letnią gwarancję ( z możliwością przedłużenia o kolejne 3) i zapakowane są w oryginalne opakowanie.
Aktualizacje społecznościowe
Zegarki Diament Okazje
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz