Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Zegarek męski Casio Edifice EFS-S550PB-1AV Solarny
379°

Zegarek męski Casio Edifice EFS-S550PB-1AV Solarny

357,21zł396,90zł-10% Darmowa dostawa DarmowaKaktus24 Okazje
21
gru 18. 2020
Trzy podstawowe zalety: Szafir, Solar i Chronograf.


W opisie jest błąd co do szkiełka, nawet na tarczy i denku jak wół stoi szafir. Zegarek jeszcze niedawno kosztował prawie 1k potem spadł do oko 400 i zostal wyprzedany za okolo 350zł na watchschop.com
watchshop.com/wat…pdp

Zegarek męski Casio Edifice EFS-S550PB-1AV
przedstawia sobą wielofunkcyjny i niesamowicie stylowy czasomierz. Koperta zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej najwyższej jakości cechującej się niezwykłymi właściwościami antykorozyjnymi. Kolor koperty jest srebrny. Klasa wodoszczelności zegarka wynosi WR100, czyli zegarek jest odporny na ciągły kontakt z wodą nawet w warunkach zanurzania się. Ponadto, wodoszczelność zegarka jest wzmocniona poprzez zakręcany dekielek.

Zegarek męski Casio Edifice EFS-S550PB-1AV funkcjonuje za pomocą baterii solarnej, naładowanie której odbywa się poprzez pobieranie energii słonecznej. Bateria tego typu wymaga naładowania co 5 miesięcy.

Tarcza zegarka jest wyposażona w datownik oraz dodatkowe małe zegary - sekundnik i stoper. Wskazówki zegarka mają pokrycie luminescencyjne, tzw. Neobrite, i święcą się w ciemności nawet po krótkim naładowaniu się od dowolnego źródła światła.
Aktualizacje społecznościowe
Kaktus24 Okazje
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz