Zegarek Lenovo Watch 9 [Czarny/Biały] za $19,99
355°

Zegarek Lenovo Watch 9 [Czarny/Biały] za $19,99

74,28zł111,49zł-33% Darmowa dostawa Darmowajoybuy Okazje
24
lip 12.
Ponownie zegarek od Lenovo w dobrej cenie. Tym razem do wyboru czarny lub biały.

W skrócie - zegarek posiada szkło szafirowe, łączność BT ze smartfonem -> powiadomienia w postaci wibracji oraz liczenie kroków (wyświetlanie procentowe).

Polecam używać najnowszą wersję aplikacji dostępną z Google Play:
play.google.com/sto…ovo

lub iPowerful:
play.google.com/sto…000

W przypadku problemów z połączeniem proponuje włączenie GPS

Recenzja zegarka:
tabletowo.pl/201…-9/
Aktualizacje społecznościowe
Joybuy Okazje

Grupy

24 Komentarze
Lenovo chyba chce w dropach dogonić siajomi:P
Czy ten zegarek tak samo chodzi jak oceny tych aplikacji?
Edit. Jak ten zegarek naprawdę jest taki jak w opiniach na tabletowo ... to wolę zostać przy mi band 2
Edytowane przez: "www" lip 12.
Autor
Niska ocena tych aplikacji spowodowana jest tym co napisałem, problem z połączeniem jak się je utraci. Czasem aby ponownie sparować zegarek trzeba w telefonie włączyć GPS.
Edytowane przez: "marcinsu" lip 12.
Zamówiłem 30 maja, doszło 6 lipca. Zegarek działa, łączy się z telefonem bez problemu. W aplikacji nie działa mi wykrywanie snu, czujnik pulsu (ten zegarek go nie ma). Reszta działa jak ma działać. Jedna z przydatnych funkcji to przywoływanie telefonu. Jeśli nie wiesz, gdzie zostawiłeś telefon, a jest gdzieś w domu, wystarczy kliknąć dwa razy na przycisk zegarka i telefon się do was odezwie (przynajmniej tak jest u mnie)
Edytowane przez: "jakubowskyy.69" lip 12.
jakubowskyy.69lip 12.

Zamówiłem 30 maja, doszło 6 lipca. Zegarek działa, łączy się z telefonem be …Zamówiłem 30 maja, doszło 6 lipca. Zegarek działa, łączy się z telefonem bez problemu. W aplikacji nie działa mi wykrywanie snu, czujnik pulsu (ten zegarek go nie ma). Reszta działa jak ma działa. Jedna z przydatnych funkcji to przywoływanie telefonu. Jeśli nie wiesz, gdzie zostawiłeś telefon, a jest gdzieś w domu, wystarczy kliknąć dwa razy na przycisk zegarka i telefon się do was odezwie (przynajmniej tak jest u mnie)


U mnie na wersji białej wykrywanie snu działa bez zarzutu.
Ja kupiłem z ciekawości, raz założyłem, teraz leży hah
Kupiłem, założyłem spodobał mi się. Kupiłem żonie biały, założyła i również się jej spodobał.

IMO fajny zegarek jak ktoś nie potrzebuje różnych bajerów i wodotrysków. Niby zwykły zegarek a jednak te wibracyjne powiadomienia to spoko bajer.
as007lip 12.

U mnie na wersji białej wykrywanie snu działa bez zarzutu.


Rozumiem że trzeba spać z zegarkiem na ręce?
unbreaklip 12.

Rozumiem że trzeba spać z zegarkiem na ręce?


Oczywiście, inaczej nie będzie działać.
Ja że swoim nawet się polubiłem. Sen działa. Powiadomienia też. W takiej cenie ciężko narzekać.
marcinsulip 12.

Niska ocena tych aplikacji spowodowana jest tym co napisałem, problem z …Niska ocena tych aplikacji spowodowana jest tym co napisałem, problem z połączeniem jak się je utraci. Czasem aby ponownie sparować zegarek trzeba w telefonie włączyć GPS.


Bo do bluetooth low energy jest potrzebne uprawnienie do GPS, co jest dziwne
jakubowskyy.69lip 12.

Zamówiłem 30 maja, doszło 6 lipca. Zegarek działa, łączy się z telefonem be …Zamówiłem 30 maja, doszło 6 lipca. Zegarek działa, łączy się z telefonem bez problemu. W aplikacji nie działa mi wykrywanie snu, czujnik pulsu (ten zegarek go nie ma). Reszta działa jak ma działać. Jedna z przydatnych funkcji to przywoływanie telefonu. Jeśli nie wiesz, gdzie zostawiłeś telefon, a jest gdzieś w domu, wystarczy kliknąć dwa razy na przycisk zegarka i telefon się do was odezwie (przynajmniej tak jest u mnie)


Przywołanie telefonu zadziałało u mnie tylko raz Ogólnie zegarek z wyglądu fajny.Tylko non stop gubi połączenie z telefonem i nie chce się ponownie sam połączyć. Co mnie doprowadza do szaleństwa bo po to ten zegarek kupiłem żeby dawał powiadomienia, a tu dupa bo non stop trzeba siedzieć z telefonem i poprawiać połączenie.
Autor
Jacu_Clip 12.

Bo do bluetooth low energy jest potrzebne uprawnienie do GPS, co jest …Bo do bluetooth low energy jest potrzebne uprawnienie do GPS, co jest dziwne


Powinien być jakiś message w apce. A tak, opinie są tak niskie. Trochę tym zawiedli.
Ludzie się denerwują bo nie wiedzą o co chodzi, czemu nie można się połączyć.
Edytowane przez: "marcinsu" lip 12.
Czy łączy się z iPhone’m?
marcinsulip 12.

Powinien być jakiś message w apce. A tak, opinie są tak niskie. Trochę tym …Powinien być jakiś message w apce. A tak, opinie są tak niskie. Trochę tym zawiedli. Ludzie się denerwują bo nie wiedzą o co chodzi, czemu nie można się połączyć.


To oprócz Bluetooth mam jeszcze GPS włączyć w telefonie?
Ja swój nosiłem od 12.06, jakieś 1,5 tygodnia temu padła mi bateria w nim chyba. Tyle z trzymania baterii po kilka miesięcy... Dobrze, że brałem paypalem to jest większa możliwość reklamacji.

Co do wykonania - bardzo fajne, materiałowo spoko. Jedyne zastrzeżenie do ustawienia wskazówek - nie zawsze idealnie nachodzą na na wskaźniki.
piotr.troszoklip 12.

Czy łączy się z iPhone’m?


Bez problemu
Rozumiem ze poza problemem z połączeniem to wskazówki działają ?! Bo właśnie żonie kupiłem biały i jej nie zależy na połączeniu
huballlip 12.

To oprócz Bluetooth mam jeszcze GPS włączyć w telefonie?


Chodzi po prostu o uprawnienie do lokalizacji w aplikacji, taka jest specyfikacja tego formatu
Autor
RobertBtzlip 12.

Rozumiem ze poza problemem z połączeniem to wskazówki działają (lol …Rozumiem ze poza problemem z połączeniem to wskazówki działają ?! Bo właśnie żonie kupiłem biały i jej nie zależy na połączeniu


Połączenie jest wymagane jak trzeba ustawić wskazówki. Później już nie.
Szkoda tylko nie korzystać z funkcji smart, wibracje są przydatne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst