Zegarek LEGO Movie: Bad Cop Minifigure @ Zavvi
155°Zakończono

Zegarek LEGO Movie: Bad Cop Minifigure @ Zavvi

admin 4
paź 21. 2016
W Zavvi przecena na zegarek nawiązujący do LEGO Movie

Bad Cop Minifigure Link Watch jest przeceniony do 7.99£. Nowi użytkownicy mogą dodatkowo skorzystać z kodu: WELCOME obniżając cenę do 9,18£ z dostawą (ok. 45zł).

  • szkło mineralne dla ochrony
  • dodatkowe "watch links"
  • wodoodporność do 50m
  • bateria w zestawie
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Fajnie wygląda... ciekawe jak z jakością.. na Amazon oponie są różne.
Mój syn to maniak Lego myślałem o zegarku na prezent - ma ktoś jakiś referer kod do użycia przy tworzeniu konta by uzyskać jakis dodatkowy rabat?
Zavvi jest sklepem w miare pewnym?
Autor admin
kallakpaź 21. 2016

Fajnie wygląda... ciekawe jak z jakością.. na Amazon oponie są różne.Mój sy …Fajnie wygląda... ciekawe jak z jakością.. na Amazon oponie są różne.Mój syn to maniak Lego myślałem o zegarku na prezent - ma ktoś jakiś referer kod do użycia przy tworzeniu konta by uzyskać jakis dodatkowy rabat?Zavvi jest sklepem w miare pewnym?


Jest pewny, ja zamawiałem głównie gry, filmy bez żadnych problemów przychodziło. Niestety, jak nie kupiłeś to trzeba szukać gdzie indziej, bo w Zavvi już wyprzedane.
Edytowane przez: "Cad" paź 21. 2016
kallakpaź 21. 2016

Fajnie wygląda... ciekawe jak z jakością.. na Amazon oponie są różne.Mój sy …Fajnie wygląda... ciekawe jak z jakością.. na Amazon oponie są różne.Mój syn to maniak Lego myślałem o zegarku na prezent - ma ktoś jakiś referer kod do użycia przy tworzeniu konta by uzyskać jakis dodatkowy rabat?Zavvi jest sklepem w miare pewnym?Jak dla mnie mocno pewny. Zamawiałem jakieś pierdoły do redditgifts i nigdy nie było problemu. Co do zegarka to zamawiałem ok. 14.00 a o 19 dostałem info że wysłali.
szkoda - moze sie jeszcze trafi.
Ma ktoś kod polecenia do założenia konta (referer code) ? Podejrzewam ze korzyść jest dwustronna..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy