Niestety, ta okazja już wygasła
Zegarek gratis przy zakupie zegarka za min. 169 BYN
-137° Zakończono

Zegarek gratis przy zakupie zegarka za min. 169 BYN

16
-137° Zakończono
Zegarek gratis przy zakupie zegarka za min. 169 BYN
wrz 29. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostajemy dodatkowy zegarek gratis przy zakupie zegarka za min. 169 BYN (około 320 PLN).
Zegarek gratis dostajemy tylko wtedy gdy robimy zakupy offline. Okazja lokalna. Najbliższy sklep stacjonarny w Brześciu nad Bugiem. Możemy zamówić przez internet ale wtedy gratisu nie ma i jest opłata za wysyłkę do Polski.
Aktualizacje społecznościowe
Lista sklepów (Mińsk na Białorusi):

luch.by/en/…sa/
Najlepsze komentarze
Mam wyjść z domu do sklepu??
16 Komentarzy
Mam wyjść z domu do sklepu??
Polecam szczególnie ich jednowskazowkowce
2897011-RQ3jE.jpg
Co to wgl jest ? Co to za waluta ? Mam jechać za granicę do sklepu żeby kupić zegarek i dostać drugi gratis ;o ??
whst29/09/2019 12:41

Polecam szczególnie ich jednowskazowkowce [Obrazek]


Serio? i Tylko sekundy ona wskazuje ?
Autorze, a to nie można było w piątek wrzucić, to bym swoją nieślubną zabrał na wycieczkę, a "przy okazji" sprawił sobie prezent Żartuję! Fajnie, że jest okazja, ale trochę jednak szkoda, że w niedzielę.

@swag1991 To "wgl" jest okazja na zakup zegarka, standardowe dość 2 w cenie 1 albo 1 gratis przy zakupie powyżej określonej kwoty.
A co to za waluta podpowie wujek gógiel albo zdrowy rozsądek - BYN - BY-N, więc można założyć, że białoruska waluta.
Mniej pretensji, więcej zrozumienia. I podziękuj ładnie, że ktoś poświęcił czas, żeby dodać bardzo dobrą okazję (choć fakt, że trzeba się ruszyć i to konkretnie).
whst29/09/2019 12:41

Polecam szczególnie ich jednowskazowkowce [Obrazek]


Jak odczytać z tego godzinę?
JimmyD29/09/2019 12:50

Autorze, a to nie można było w piątek wrzucić, to bym swoją nieślubną zabra …Autorze, a to nie można było w piątek wrzucić, to bym swoją nieślubną zabrał na wycieczkę, a "przy okazji" sprawił sobie prezent Żartuję! Fajnie, że jest okazja, ale trochę jednak szkoda, że w niedzielę[email protected] To "wgl" jest okazja na zakup zegarka, standardowe dość 2 w cenie 1 albo 1 gratis przy zakupie powyżej określonej kwoty.A co to za waluta podpowie wujek gógiel albo zdrowy rozsądek - BYN - BY-N, więc można założyć, że białoruska waluta.Mniej pretensji, więcej zrozumienia. I podziękuj ładnie, że ktoś poświęcił czas, żeby dodać bardzo dobrą okazję (choć fakt, że trzeba się ruszyć i to konkretnie).


Dobra okazja w Białoruskim sklepie z odbiorem osobistym ..
Przypominam że to Polski Pepper .
MrSzymaniak29/09/2019 12:54

Jak odczytać z tego godzinę?


Normalnie - odczytujesz z dokładnością do około 5 minut
swag199129/09/2019 12:55

Dobra okazja w Białoruskim sklepie z odbiorem osobistym ..Przypominam że t …Dobra okazja w Białoruskim sklepie z odbiorem osobistym ..Przypominam że to Polski Pepper .


Gdybym wiedział o niej w piątek, weekend miałbym zaplanowany
Ludzie sobie robią citibrejki w Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, a ja lubię mniej turystyczne kierunki. O zwiedzeniu Mińska myślę od dawna, a taki deal byłby tylko iskrą, żeby w końcu pojechać
Bialorus piekny kraj
JimmyD29/09/2019 12:50

Autorze, a to nie można było w piątek wrzucić, to bym swoją nieślubną zabra …Autorze, a to nie można było w piątek wrzucić, to bym swoją nieślubną zabrał na wycieczkę, a "przy okazji" sprawił sobie prezent Żartuję! Fajnie, że jest okazja, ale trochę jednak szkoda, że w niedzielę[email protected] To "wgl" jest okazja na zakup zegarka, standardowe dość 2 w cenie 1 albo 1 gratis przy zakupie powyżej określonej kwoty.A co to za waluta podpowie wujek gógiel albo zdrowy rozsądek - BYN - BY-N, więc można założyć, że białoruska waluta.Mniej pretensji, więcej zrozumienia. I podziękuj ładnie, że ktoś poświęcił czas, żeby dodać bardzo dobrą okazję (choć fakt, że trzeba się ruszyć i to konkretnie).JimmyD29/09/2019 12:50

Autorze, a to nie można było w piątek wrzucić, to bym swoją nieślubną zabra …Autorze, a to nie można było w piątek wrzucić, to bym swoją nieślubną zabrał na wycieczkę, a "przy okazji" sprawił sobie prezent Żartuję! Fajnie, że jest okazja, ale trochę jednak szkoda, że w niedzielę[email protected] To "wgl" jest okazja na zakup zegarka, standardowe dość 2 w cenie 1 albo 1 gratis przy zakupie powyżej określonej kwoty.A co to za waluta podpowie wujek gógiel albo zdrowy rozsądek - BYN - BY-N, więc można założyć, że białoruska waluta.Mniej pretensji, więcej zrozumienia. I podziękuj ładnie, że ktoś poświęcił czas, żeby dodać bardzo dobrą okazję (choć fakt, że trzeba się ruszyć i to konkretnie).W gratisie jest zegarek który jest na obrazku opisującym promocje. Po Igrzyskach Europejskich był w gratisie zegarek okolicznościowy wyprodukowany na Igrzyska.
whst29/09/2019 12:41

Polecam szczególnie ich jednowskazowkowce [Obrazek]


Jak się nazywa ta firma? Wygląda super.
2897429-uX0Ol.jpg

2897429-5984F.jpg


Ten jest fajny
xadoxon29/09/2019 13:55

Jak się nazywa ta firma? Wygląda super.


Szukaj po haśle: "meistersinger".
xadoxon29/09/2019 13:55

Jak się nazywa ta firma? Wygląda super.


Po polsku Łucz, po angielsku Luch.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst