Zegarek Festina F6844/3 na amazon.de 101EUR
302°Zakończono

Zegarek Festina F6844/3 na amazon.de 101EUR

421zł550zł-23% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
16
mar 12.
EDIT2 Teraz z przesyłką 97EUR
EDIT: Nowa trochę niższa cena: z przesyłką około 421zł

145415.jpg
Festina F6844-3 to propozycja dla mężczyzn, z serii Sport Chronograph. Bardzo bogato wyposażony, na granatowej tarczy znajdziemy: datownik, chronograf, tachymetr oraz stoper. Dzięki zastosowaniu warstwy Neobrite, godzinę odczytamy nawet w zupełnej ciemności. Zakręcany dekielek dodatkowo zwiększa szczelność, a szkło mineralne jest odporne na zarysowania i potłuczenie.145415.jpg145415.jpg145415.jpg145415.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

16 Komentarzy
Jak braknie na Amazon to tutaj macie 4 sztuki po 450 zł z darmową dostawą kurierem.
allegro.pl/ofe…eed
Dobre promo 3 lata temu kupowalem go za 700zl w promo Sliczny i wytrzymaly zegarek nie wychodze bez niego
Kiedyś polowałem na niego ale jakoś nigdy nie można go było zdobyć w promocji, w końcu kupiłem F6835/3 i jestem bardzo zadowolony
Festina ma bardzo ładne i niezwykle wytrzymałe, wręcz niezniszczalne zegarki.
Edytowane przez: "zimny_drań" mar 15.
Nie wiem czemu tak mało plusów, zegarek b.ladny, Festina, a cena dobra.
zimny_drań16 g, 37 min

Festina ma bardzo ładne i niezwykle wytrzymałe, wręcz niezniszczalne me …Festina ma bardzo ładne i niezwykle wytrzymałe, wręcz niezniszczalne mechanicznie zegarki.


Zartujesz, prawda?
A ja czekam na ORIENTA
Bullet_IDmar 13.

Zartujesz, prawda?Ani trochę. Miałem festinę, nie pamiętam już modelu. Pewnego razu spóźniłem się na ważne spotkanie, ponieważ zegarek wskazywał nie do końca poprawny czas i byłem bardzo zły. Niestety z nerwow festinka poszła wtedy pod młotek i to dosłownie. Młotek ok 700 gram, kilka bardzo mocnych uderzeń. Niestety nie dałem rady rozbić szkła! Pojawiły się tylko ryski. Zegarek spóźnił się tylko z powodu baterii, którą należało wymienić.
Wymieniłem baterię i sprzedałem zegarek za 150zł. Nabywca był bardzo zadowolony.
zimny_drań14 min

Ani trochę. Miałem festinę, nie pamiętam już modelu. Pewnego razu spóź …Ani trochę. Miałem festinę, nie pamiętam już modelu. Pewnego razu spóźniłem się na ważne spotkanie, ponieważ zegarek wskazywał nie do końca poprawny czas i byłem bardzo zły. Niestety z nerwow festinka poszła wtedy pod młotek i to dosłownie. Młotek ok 700 gram, kilka bardzo mocnych uderzeń. Niestety nie dałem rady rozbić szkła! Pojawiły się tylko ryski. Zegarek spóźnił się tylko z powodu baterii, którą należało wymienić. Wymieniłem baterię i sprzedałem zegarek za 150zł. Nabywca był bardzo zadowolony.


Może to był jakiś starszy model? Moje doświadczenia z nowymi Festinami są zgoła odmienne - krzywe koronki, odpadające indeksy, tandetne paski, mechanizmy zasilania, które padają bez przyczyny (opinia zegarmistrza).
Bullet_ID33 min

Może to był jakiś starszy model? Moje doświadczenia z nowymi Festinami są z …Może to był jakiś starszy model? Moje doświadczenia z nowymi Festinami są zgoła odmienne - krzywe koronki, odpadające indeksy, tandetne paski, mechanizmy zasilania, które padają bez przyczyny (opinia zegarmistrza).Zegarek był z roku 2006 najprawdopodobniej. Model nawiązujący do F1.

Bullet_ID33 min

Może to był jakiś starszy model? Moje doświadczenia z nowymi Festinami są z …Może to był jakiś starszy model? Moje doświadczenia z nowymi Festinami są zgoła odmienne - krzywe koronki, odpadające indeksy, tandetne paski, mechanizmy zasilania, które padają bez przyczyny (opinia zegarmistrza).Bullet_IDmar 13.

Zartujesz, prawda?


mmm
Edytowane przez: "zimny_drań" mar 15.
Bardzo ładny. Plusik
zegarek znowu dostępny w odrobinę niższej cenie 96EUR czyli około 413zł
@Cad mogę prosić o podbicie? Aktualnie dostępny w cenie 399zł (92,92EUR z przesyłką)
PiotrN30/05/2019 10:44

@Cad mogę prosić o podbicie? Aktualnie dostępny w cenie 399zł (92,92EUR z p …@Cad mogę prosić o podbicie? Aktualnie dostępny w cenie 399zł (92,92EUR z przesyłką)


Niestety, mogę to zrobić tylko dla okazji nie starszych niż 2 miesiące. Możesz dodać jako nową, a ten wątek zakończę.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst