Niestety, ta okazja już wygasła
Zegarek, diver, automat NH35, szkiełko szafirowe, świetna luma
-22° Zakończono

Zegarek, diver, automat NH35, szkiełko szafirowe, świetna luma

628zł838zł-25%Watch Shop Okazje
67
lis 22. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Świetna cena za prawdziwego divera, 300m, mechanizm Seiko NH35, szafirowe szkło, świetna luma.
Po użyciu kodu BF25, cena spada do 628 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Watch Shop OkazjeWatch Shop voucher

Grupy

67 Komentarzy
Edytowane przez: "Leszek_W" lis 22. 2019
Brać kto szuka dobrego divera w przyzwoitej cenie. Nie wiem czy nie jeden z ostatnich egzemplarzy.
Leszku.. I nie wstawaj!
Leszek_W22/11/2019 23:40

Poprawka, wodoszczelność nie 300 a 500 m


To już nie ma znaczenia, bo żaden profesjonalista/zaawansowany amator nie bierze czegoś takiego do nurkowania.
marcus121222/11/2019 23:43

To już nie ma znaczenia, bo żaden profesjonalista/zaawansowany amator nie b …To już nie ma znaczenia, bo żaden profesjonalista/zaawansowany amator nie bierze czegoś takiego do nurkowania.


Racja, ale poprawiłem aby informacja była zgodna ze specyfikacją producenta.
Leszek_W22/11/2019 23:40

Poprawka, wodoszczelność nie 300 a 500 m


Ja tam na tarczy widzę 300m.
arkadiusz.misiuda22/11/2019 23:46

Ja tam na tarczy widzę 300m.


Fakt, na telefonie komórkowym nie było wyraźne. Ale i tak cena całkiem całkiem. Poza chińczykami typu Parnis itp... nie znajdzie zegarka w tej cenie z tą specyfikacją.
To jest chore, że ludzie minusują produkt o dobrej specyfikacji w dobrej cenie. Za Seiko z tymi parametrami trzeba dać 3 razy tyle. Ale warto czasem poczytać na specjalistycznych zegarkowych forach o danym modelu zamiast bezmyślnie stawiać minus. Trudno. Kto mądry, złapie okazję.
Leszek_W22/11/2019 23:50

To jest chore, że ludzie minusują produkt o dobrej specyfikacji w dobrej c …To jest chore, że ludzie minusują produkt o dobrej specyfikacji w dobrej cenie. Za Seiko z tymi parametrami trzeba dać 3 razy tyle. Ale warto czasem poczytać na specjalistycznych zegarkowych forach o danym modelu zamiast bezmyślnie stawiać minus. Trudno. Kto mądry, złapie okazję.


Dałem minus tylko za ten wpis. Każdy ma elasnu gust i tak ocenia, ot co.
zohan_sp22/11/2019 23:54

Dałem minus tylko za ten wpis. Każdy ma elasnu gust i tak ocenia, ot co.


Hmmmm... myślałem, że oceny powinny być obiektywne za relację cena/jakość a nie gust. Ale ok, jak do tego tak podchodzić.
Akurat w kwestii parametrów zegarek wygląda świetnie, natomiast...nie wygląda, a przecież od tego zaczyna (i najczęściej kończy) się zainteresowanie.
Logo wygląda jak z jakiejś odzieżówki, reszta jakaś taka tania z wyglądu, ja bym za darmo nie wziął, bo takim zegarkiem reprezentowałbym całkowite bezguście.
W tej cenie mamy piękne i oryginalne Divery Citizena, bez 300m ale po co to komu w zegarku na codzień?
Robalo23/11/2019 00:13

Akurat w kwestii parametrów zegarek wygląda świetnie, natomiast...nie wy …Akurat w kwestii parametrów zegarek wygląda świetnie, natomiast...nie wygląda, a przecież od tego zaczyna (i najczęściej kończy) się zainteresowanie.Logo wygląda jak z jakiejś odzieżówki, reszta jakaś taka tania z wyglądu, ja bym za darmo nie wziął, bo takim zegarkiem reprezentowałbym całkowite bezguście.W tej cenie mamy piękne i oryginalne Divery Citizena, bez 300m ale po co to komu w zegarku na codzień?


Tak, a jak ludzie kupują i polecają tutaj zegarki typu Skmei to już nazwa nie odstrasza? Pomimo, że zegarek Skmei jest wierną kopią analogicznego modelu Casio? Wystarczy spojrzeć na sąsiednią wrzutkę.

Co do gustu, ok, każdy ma swój. Ale dalej uważam, że divera Citizena czy Seiko (mimo dumnej dla niektórych nazwy marki na tarczy) nie dostaniemy w tej cenie z takimi parametrami (szkiełko szafirowe z antyrefleksem). Chętnie zobaczę zegarek Seiko, Citizen, Orient z wodoszczelnością przynajmniej 200m, automat i szafirowym szkiełkiem za 600 zł. Wskaż to kupię z miejsca
dow23/11/2019 00:17

Komentarz usunięty


A komentuj sobie jak chcesz, mało mnie to rusza Skoro merytorycznych argumentów na temat technikaliów zegarka i relacji cena/jakość brak, trzeba się posiłkować dziecinnymi obrazkami. Żal
Spoko zegarek. Jeśli ktoś uważa że jest brzydki to nie widział brzydkiego zegarka.
Zegarek ocenia się po tym jak już leży na dłoni. I wtedy nawet brzydki zegarek może robić przysłowiową robotę
Leszek_W23/11/2019 00:16

Tak, a jak ludzie kupują i polecają tutaj zegarki typu Skmei to już nazwa n …Tak, a jak ludzie kupują i polecają tutaj zegarki typu Skmei to już nazwa nie odstrasza? Pomimo, że zegarek Skmei jest wierną kopią analogicznego modelu Casio? Wystarczy spojrzeć na sąsiednią wrzutkę.Co do gustu, ok, każdy ma swój. Ale dalej uważam, że divera Citizena czy Seiko (mimo dumnej dla niektórych nazwy marki na tarczy) nie dostaniemy w tej cenie z takimi parametrami (szkiełko szafirowe z antyrefleksem). Chętnie zobaczę zegarek Seiko, Citizen, Orient z wodoszczelnością przynajmniej 200m, automat i szafirowym szkiełkiem za 600 zł. Wskaż to kupię z miejsca


Człowieku. Na kilometr śmierdzisz
Świerzakiem. Poczytałes kmziz i myślisz że już wiesz wszystko. Zegarki z NH35A kupowałem po 300 PLN. Ten werk kosztuje tyle co kwarcowy Szwajcar. Za te pieniądze można kupić mako/Ray które są dużo bardziej rozpoznawalne, o Seiko 5 nie wspomnę. Do tego buldupisz na potęgę.
Boniek8823/11/2019 00:33

Człowieku. Na kilometr śmierdzisz Świerzakiem. Poczytałes kmziz i myślisz ż …Człowieku. Na kilometr śmierdzisz Świerzakiem. Poczytałes kmziz i myślisz że już wiesz wszystko. Zegarki z NH35A kupowałem po 300 PLN. Ten werk kosztuje tyle co kwarcowy Szwajcar. Za te pieniądze można kupić mako/Ray które są dużo bardziej rozpoznawalne, o Seiko 5 nie wspomnę. Do tego buldupisz na potęgę.


Pewnie kupuj Seiko, Orient, w tej cenie z mineralnym szkiełkiem które rysuje się od samego patrzenia. Ale masz markę, możesz błysnąć w towarzystwie.
Jak ktoś ma tak słabą psychikę, że musi podbudować się marką na tarczy, to trochę słabiutkie. Ja tam wolę patrzeć na parametry użytkowe a te są tutaj dobre za tą cenę, których Seiko, Orient, Citizen w tej cenie nie da- możesz pomarzyć.
Możecie sobie pisać co chcecie, wyłączam opcję powiadomienia o komentarzach więc możecie sobie naskakać. Nie macie żadnych merytorycznych argumentów, bo wiecie doskonale, że mam rację!!! hahahahah
Lechu rypnal fochem. KonStyTucJa!!! Nikt nie będzie mówił nam że białe jest białe a czarne jest czarne! I niech żyje no name. To nowa jakość zegarków. A wszelkie omegi i rolexy na szrot. Zacznę od swojej. Sprzedam za pińćset. Kto chętny?
3225666-fa1G7.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst