Niestety, ta okazja już wygasła

Zegarek Casio Edifice EFR-556D-1AV

maj 24. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena startowa zawyżona, sam kupiłem miesiąc temu za 486zł i taką cenę utrzymywał dosyć długo. Poniżej opis.

Zegarek męski Casio EDIFICE EFR-556D-1AV przedstawia sobą wielofunkcyjny i niesamowicie stylowy czasomierz. Koperta i bransoleta zegarka są wykonane ze stali szlachetnej najwyższej jakości cechującej się niezwykłymi właściwościami antykorozyjnymi. Bransoleta zegarka ma bardzo niezawodne zapięcie zatrzaskowe, które, z kolei jest bardzo wytrzymałe na wstrząsy i niezawodnie utrzymuje zegarek na nadgarstku. Mineralne szkiełko zegarka chroni tarczę zegarka przed uszkodzeniami. Kolor tarczy jest czarny, bransoleta i koperta są w kolorze srebrnym.

 

Casio EDIFICE EFR-556D-1AV wyposażony jest w datownik, stoper. Wskazówki zegarka mają pokrycie luminescencyjne, tzw. Neobrite, i święcą się w ciemności nawet po krótkim naładowaniu się od dowolnego źródła światła. Mechanizm zegarka jest kwarcowy, czyli energia pobrana z baterii, przekazywana jest do kwarcu, wprawiając go w drgania, na podstawie których układ cyfrowy odmierza aktualny czas. Termin żywotności baterii wynosi do 3 lat. Klasa wodoszczelności zegarka wynosi WR100, co oznacza, że zegarek jest odporny na ciągły kontakt z wodą nawet w warunkach zanurzenia.

 

Wszystkie zegarki, przedstawione w naszym sklepie są oryginalne, fabrycznie nowe, maja odpowiednią gwarancję 3 lata, dostępne od ręki.Istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji na zegarek limitowany Casio EDIFICE EFR-556D-1AV o dodatkowe 3 lata. Każda transakcja w naszym sklepie jest potwierdzona paragonem zakupu lub faktura VAT.
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy